POI kampi Slovenija, Hrvaška, Črna gora,BiH,Srbija

I

Izbrisan uporabnik #488

Ravno danes sem slučajno gledal in videl nove ikonice na zemljevidu
smile-1.gif

Lepo.

Sem pa pred časom malo gledal pa nisem našel, da bi lahko vse potegnil naenkrat?
 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Ja super ste. Tud jst kr spremljam (ne tok redno) to stran in sem se že spraševal, če bo kej novga pred poletjem. Mislim glede točk, sej ostalo je zelo ažurno. Tud rubrika trajekti se mi zlo dopade.
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
S pomočjo Snecerja sem sedaj dodal še bolj enostaven gpi file, ki ga samo prenesete v Garmine v mapo POI. Hvala za pomoč!!!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, res mas fajn stran.

Tudi za druge navigacije si poskrbel, saj je gori tudi kml file oziroma naj ostali povedo, kateri format je najboljši za igo/mio, navigon itd..

Oziroma bodo pa ti avtokampi tudi na Poiplazi, ampak po državah, ker Juge ni več, mi je šef že odpisal. Tako da bo tudi v vseh drugih formatih za vse ostale navigacije.

Ima preverjeno skripto za pretvorbo , tako da bo
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kampi so tudi na POIplazi, vendar razdeljeni po državah, ker Juge pačni več
smile-1.gif


In tam najdete točke v vseh formatih tudi za ostale navigacije.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik voznikvozniku pravi:
po novem in seveda s pomočjo člana tega foruma imamo tudi skupen file za naprave TomTom

Pri linku za tomtom je napaka na strani avtokampi.si , je not link za Garmin oz. gpx fajle.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Napacen link je na njihovi strani drugace bi moral biti file .ov2 !
 

Priponke

  • 1230335-TomTom-Avtokampi.si-camp-sites.rar
    6 KB · Ogledi: 450
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, sicer pa so zdaj tudi na poiplaza po državah v vseh formatih...
 

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
Ali mi lahko prosim kdo pove, kako te POI točke kampov "spraviti" v Igo na Samsung Galaxy S ..... in da jih bo prikazovalo.

Najprej ta file na poi editorju pretvorim v .kml in ga nato prenesem na telefon v mapo content/userdata/poi.
Nato grem v manage poi kjer mi ta file vidi, vendar v njem pa ni nobene vsebine.
13.gif



confused-1.gif

 

Teddy

Pripravnik
10. jun 2008
568
0
16
Ljubljana
Pohvalno. Dela se na tej temi in stran je stalno osvežena. Me pa zanima, če bo tudi za kakšne južne države bivše EX YU tudi v prihodnje. Bolj ciljam, da bi šel enkrat na Ohrid. Kako je tam s tem? Pravijo da je najbolje iti v Strugo in potem od tam na oglede okolice.
 

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
Mene pa zanima, če ima kdo datoteko poi kampov po bivši jugi ki se jih je dalo dobit na avtokampi.si. Na tej strani se jih neda več dobit.

Potrebujem za iGO

Hvala in lp