Na katerega coina stavit ?

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Odpiram novo temo, ker mislim, da je tgovanje s altkoini najbolj podobno stavam, zato tudi takšem naslov teme. Sicer pa prejšnje teme o bitcoinu imajo že preveč strani tudi z sporočili, ki ne spadajo tam. Sicer tudi bi lahko bilo več rubrik o bitcoinu, da bi bilo bolj pregledno. Naprimer, če koga zanima določena stvar (recimo naprimer wallet), bi lahko bila posebej tema samo o denarnicah in tako naprej.
Napišite vaše mnenje!
Pa vesel božič vsem!
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Po mojem mnenju je holdat/stavit samo na en kovanec zelo neumna poteza.. Razen če se gre za btc, mogoče tudi eth.

Osebno zaupam v Waves, Lisk, Neo, Xmr, Eth, Eos, Gbyte, Shift, Ark, Bay in še kakšnega.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
icx, ven, kmd, lend, strat, ark, wtc, link...

Dons sem naredil glupost za cca. 2k€.... ampak.... lovin it.
aplauz.gif
 

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Po mojem mnenju je holdat/stavit samo na en kovanec zelo neumna poteza.. Razen če se gre za btc, mogoče tudi eth.

Osebno zaupam v Waves, Lisk, Neo, Xmr, Eth, Eos, Gbyte, Shift, Ark, Bay in še kakšnega.

A gledate predloge Bohinca na YouTube? Kaj mislite ga je za upoštevat?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
A mi lahko nekdo svetuje kje kupit in dat na hladno kovancke? Ne bi trgoval, bi nabavil ene par razlicnih in jih nekam pospravil in cez leto, dve, tri videl kaksno je stanje. Definitivno pa ne bitcoin....v mislih imam neke drobiz varijante...
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.246
1.886
113
Citat:
Uporabnik okrim pravi:
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Po mojem mnenju je holdat/stavit samo na en kovanec zelo neumna poteza.. Razen če se gre za btc, mogoče tudi eth.

Osebno zaupam v Waves, Lisk, Neo, Xmr, Eth, Eos, Gbyte, Shift, Ark, Bay in še kakšnega.

A gledate predloge Bohinca na YouTube? Kaj mislite ga je za upoštevat?

Ga spremljam že nekaj čas in poznam ga. Je za upoštevat, ni pa vseveden, da bi vse zadel 100%. Vsekakor pred investicijo naredi svoje analize.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Jst gledam LTC da bi kakšnega, pa verjetno kakšne 100 komadov nečesa kar je trenutno drobiž
smile-1.gif
 

listek890

Pripravnik
12. nov 2016
36
0
6
Icon, Aion, Wanchain, Paypie, Neo, Qtum, Populous, Aethernity in pa slovenski Hive. Me pa mika stellar, samo traba je market cap gledati. Je dosti večja šansa da Hive ali pa Aion naredita x10, kot pa stellar ali pa eter ali btc..
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
354
43
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Prejšnji mesec sem začel s kupovanjem kriptovalut, imel priložnost za nakup XRP po 18 centov. Tepem se po glavi. A saj pravijo, začetniške napake... Položil eno plačo v XVG, upam, da naredi podobno.
 

listek890

Pripravnik
12. nov 2016
36
0
6
Dokler se igraš z denarjem, ki ga lahko izgubiš, je ok. Kaj pa menite o Icon? x 30 od icoja v nekaj dnevih..
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ICX ful neki hvalijo. Kot nek korejski neo al eth al kaj že...
je trenutno mal droppal, če si razmišlajal o vstopu se mi zdi sedaj dober čas.