Ultimativni "Alter kripto portfelj"

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
545
25
28
hraše
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Jaz imam takole:

TRX TRON
GTO Gifto
XLM Stellar
ADA Cardano
BNB Binance
QTUM Qtum
ETH Ethereum
BTC Bitcoin

Od kdaj? Je vse na binance? Kaj pa Ada, Xvg?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
jest sem se trona znebila, cent ceneje kot sem kupila + seveda provizije in porinila v eth. sem šla takole, tudi po vrednosti:
-eth
- btc
- neo
- ltc
- qtum
- ob priliki dodam malo monerota
teli gredo direkt v tošl, pa v omaro

spodnji bodo pa na borzi, ker ali ni tošla ali ne vem, kaj naj z njim, da prodam če bo treba pa kupim kaj izmed zgornjih:
- icx
- xrp
- ven (ta mi je všeč ne vem zakaj, nič slabega o njem slišati, pa nič ne skače ko ubrisan gore dol, počasi enakomerno navzgor, da bi pa lagala da se kej zastopim v tehnologije, ki jih kao imajo zadej - bilokateri - pa ne bom)
pa malo imam bnb za provizije, čeprav ironično zelo dobro dela.

kaj naj rečem, nau tok dober, če zdej neki za par centov kupim, pa pol to zraste za 5mestno število procentov, samo kaj, ko ne vem, kateri bo to, pa da bom jest vedno ta prav cajt na ta pravmu mest.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik Smajo pravi:
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Jaz imam takole:

TRX TRON
GTO Gifto
XLM Stellar
ADA Cardano
BNB Binance
QTUM Qtum
ETH Ethereum
BTC Bitcoin

Od kdaj? Je vse na binance? Kaj pa Ada, Xvg?

To imam na Binance nekje od konca decembra, nekaj je pa še na drugih borzah. XVG pa v denarnici.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Zakaj nihče ne omenja ICX? Oz a ga kdo ma, mislim da ga med Slovenci še nisem prav veliko zasledil da bi ga kdo omenjal.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
jaz ga imam, od nekje 2 usd dalje, tak da
zmaga.gif
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
354
43
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Moj portfolio je dolgoročno usmerjen, oz. cilj je nič prodati vsaj do konca 2018.
cca 40 % XVG
30 % TRX
20 % ENG
7 % ESP
ostalo so manjše vsote RDD, DGB. Ta dva moram še malo dokupit, mogoče kak novi kovanec, nato pa pustim vse na miru in naj čas naredi svoje.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Citat:
Uporabnik cappy pravi:
Zakaj nihče ne omenja ICX? Oz a ga kdo ma, mislim da ga med Slovenci še nisem prav veliko zasledil da bi ga kdo omenjal.

jaz ga mam od 5. drzim do 50 in polovico prodam. nekaj me avto zajebava, pa rabim novega 😉
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
BTC
XVG
ESP
TRX
ENG
ZCG

Vse je na HOLD.
 
Nazadnje urejeno:

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Letos pomoje bo AE, če naredijo to kar je v white papers bo velika konkurenca ETH.
Če preide ETH na PoS bo ta še lepo zrastel gor, bodo pa rudarji zgleda prešaltali na ETN, ki je v koraku glede rudarjenja z ETH, mogoče celo bolj profiten, saj porabi manj elektrike. Tako, da ETN zna prilezt na kak 1$ letos.
BTC če bo lightning network uspešen zna tudi zrasti, če ne pa vidim stagnacijo oz. lahko lepo pade, ker trenutno poleg tega da se vse obrača okrog njega ni glih uporaben.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jaz bi svetoval kdor misli zdaj kaj kupovati naj vzame TRX izgubiš lahko zelo malo ker nižje skoraj nemore pasti zraste pa lahko veliko sploh sedaj nove novice o pogodbah ven prihajajo.... danes so podpisali z kitajskim "netflix" je cena že malo poskočila.... je za kupiti in čakati ne za trejdanje...
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
841
70
28
Ne bi rad kvaru zabave ampak zmeri lahko pade za 99.9...%
Sam tolk mej v mislih to realno moznost.
cry12bpy.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ker neki investitor prodaja 7mlrd kovancev se ena cetrtina kovancev je ostala. Zato pa cena vztraja tako nizko. Poglej si prodajo po pol milijona kovancev naenkrat.... mislim da ko proda vse bo sla cena gor.