Ultimativni "Alter kripto portfelj"

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
kopirano iz fb grupe:

Stephen Corliss from ETHOS
"stephen corliss:
COMMUNITY MESSAGE:
As we progress over the next two weeks, and beyond, the world and all of you (our precious community) are going to be learning about a lot of big developments and initiatives. All of these events may seem overwhelming at first but we ask that you take a deep breath pause and consume all of this new information as it will put all of the pieces of the puzzle together for you. This is a transformational journey, one of which will forever change every citizens opinion and experience of finance and investment.
Thank you all for your awesome support!
Lets all enjoy a wonderful holiday season and welcome in 2018 together as we deliver a positive change for all society!

bom si moral dat v podpis:
- to ni finančni nasvet
- dyor

grin1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
LTC (50%)
BTC (20%)
ETH (15%)
NEO (10%)
RPX (5%)

Ko sem zacel HOLDat sem imel vse nek enak procent (razen RPX).... razmerje se je samo razštelalo z rastjo.
 
Nazadnje urejeno:

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Jaz imam:
BTC,
XRP,
REP,
QAU,
XMR

Razen slovenskega QAU (kupil pred kratkim) so vsi bolj oldschool, z REP zaenkrat ni bilo kakega profita. :) V glavnem pa hodlam...

Kaj vam ta izraz "hodlam" pomeni?
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Zakaj bi šortal? Komaj začetek vlaganja večjega denarja se začenja... Edino če misliš shortat za par % na dnevni ravni, če misliš da bo januarja začelo padat, ker bodo jemali profit ven... Samo manj dela in več denarja dobiš če boš držal in dokupil ko bo padec.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.365
432
83
Mogoče je stvar pregreta, pa tudi ko neka stvar začne rasti eksponentno (in brez realne osnove).
Glede nakupa po padcu, pa je smiseln le če bo potem prišlo zopet do rasti. Tu je vprašanje za koliko bo padlo in potem za koliko bo zopet zraslo. Bi rekel, da bo padec močan in potem rahla rast.
 
Nazadnje urejeno:

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
2018 zna lepo rastet, da si bankirji nafilajo profit, dosti projektov iz ICO bo imelo narejene produkte, ki so jih načrtovali, tako da ponovna rast. Zna bit da bo 2018 leto altcoinov, ali rasti ali propada neuspelih ICO projektov...
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.365
432
83
Ja, kot si napisal leto 2018 bo leto ... ali rasti ali padca ...
Stvar me malo spominja na evforijo dotcom, čeprav mislim, da takrat vseeno ni bilo takšne rasti.
Kaj pa je osnova za rast teh novih valut?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.302
953
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik boc pravi:
Mogoče je stvar pregreta, pa tudi ko neka stvar začne rasti eksponentno (in brez realne osnove).
Glede nakupa po padcu, pa je smiseln le če bo potem prišlo zopet do rasti. Tu je vprašanje za koliko bo padlo in potem za koliko bo zopet zraslo. Bi rekel, da bo padec močan in potem rahla rast.

S tem vprasanjem se jaz ukvarjal vsaj pol leta in samo gledal kako so drugi plus delali. Ko se mislil da sem pameten pa v prvem tednu konkreten minus.
Tako je kot vsi pravijo. Razkirati en del denarja nekaj kupiti in čakati.

Ampak jaz spet debilno z delom denarja čakam “pameten trenutek” da bi kaj kupil... dobiček gre pa mimo mene
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.163
-8.273
113
Citat:
Uporabnik boc pravi:
Kaj pa je osnova za rast teh novih valut?
Ni nobene pametne osnove. V glavnem se gre le za željo po zaslužku, pohlep, lovlenje "novega bitkojna" . Zato kot že tolikokrat rečeno, previdno in vlagati le kar lahko pogrešaš.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Pred koncem leta se ponavadi pumpa. Lani je tudi bil vrhunec decembra, potem pa padec januarja. Bomo vidli, kako bo letos. Mogoče bodo nekateri vzeli dobiček, da zaštartajo v novo leto z polno vrečo denarja doma
smile-1.gif
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Sem se odločil da bom 3,5 LTC pretopil med 3-4 altcoine. Zaenkrat sem izbral;

NEO
XLM
XVG

Kako bi procentualno razdelili v te coine in če bi izbrali iste ali katere druge?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Samo Neo od teh, ostalo pa raje v Waves in Lisk. Upam, da že imaš kaj Btc...
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.302
953
113
Celje
Obišči stran
verge raje poglej.

V njega sem dal najmanjši znesek, pa imam sedaj največjo razliko. V 14 dneh za faktor 4!

Enemu, ki je naložil precej na njega se verjetno smeji ob misli na penzion
smile-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
substratum sem vam svetoval že daleč nazaj, od ico je naredil 700+ %, vi pa se raje ubadate s pumpanjem shitcoinov
smile-1.gif


skratka moj najuspešnejši ico
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Čestitam!
Verge sem gledal ko je bil dip pod 100, žal ravno takrat na bittrexu nisem imel razpoložljivih sredstev. Lahko bi kaj prodal, ampak imam na moji največji naložbi izgubo. Priložnosti bo še dovolj.

Danes sem dal nekaj v Waves (prodal ARK), se mi zdi pravi trenutek za quick moneyz. ARK nabavim nazaj v dipu, se mi zdi dober projekt.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
KSZ

Je mogoče v Bittrexu nastavit da prikazuje v USD, ne v BTC? Pri nakupu in prodaji mislim.