Poslovna darila 2018

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Tudi sam sem pred dilemo kaj bo za leto 2017/2018.

Ali bomo poiskali kakšno TOP idejo. Ali bo potrebno res pripravit kaj za pojest. verjetno Zna biti to malce večji logistični zalogaj.

Eden od kolegov je rekel, da so najboljša darila tista, ki se pojejo, popijejo, pokadijo ali poseksajo.
- Jedače še nismo nosili z izjemo kakšne bomboniere
- Flašo smo že prinesli....učinek standarden. Nekaj jih zadevo spije, Kar nekaj flaš pa potem potuje naprej iz rok v roke, torej nekega učinka ni.
- Kakšnih cigar nebi talal, ker vsi ne kadijo.
- Zadnje opcije se nebi rad posluževal. Ker bodo učinki dramastični.....predvidevam, da tako pozitivni kot tudi negativni
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

K nam jo pošlji (mislim tisto tazadnjo opcijo). Imamo par fantov ki so ledik pa fraj in bi bilo dobro, da bi sled zavohali
evil.gif
.

Sicer pa, poslovno darilo ima običajno logo od darovalca - za novopečenega uporabnika največkrat rahla zavora. Sedaj, če je to jopica ali kapa, bo tako darilo prav gotovo (
ne-ne-1.gif
).

Sicer pa, koledar kot izpeta pesem - toda ravno štirimesečni je najbolj uporaben. Od vsega.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Iščeta se kakšen dober Rokovnik, beležka velikosti A5 - A6.
Lahko v kombinaciji s tiskom + lahko klasila ali set s svinčnikom USB-jem ipd.

Kaj predlaga Alter zadruga?


p.s. + kje običajno kupujete poslovna darila in ste zadovoljni s kvalieto in ceno.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Tudi meni malo zmanjkuje idej... Večino večjih partnerjev sem že obdelal, probleme mi delata še 2-3 srednji. Se pravi ljudje s katerimi smo naredili kar nekaj prometa, tako da iščem kakšno fajn idejo za darilo v rangu 100€ tudi do 200€ če bi bilo kaj res zanimivega, kakšna ideja?