Poslovna darila 2018

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.688
134
63
Živjo

Iščem ideje za poslovna darila za 2018.
Ena darila so bolj za masovko, cenovno nekje 5-7 EUR, druga pa malo boljsa 20-40 EUR.
Kaj ste kaj dobili v preteklih letih, kaj boste podarjali letos?
Nekaj iz nasega kosa: baterija za telefone, polo majice, salama, sir, zepna svetilka, deznik, usb kljucek, strgalo za led....

Lp
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
če želiš dati kvalitetno prenosno baterijo za telefone potem me kontaktiraj zasebno, ravno tako usb ključek
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Eno bolj uporabnih v lanski sezoni: "podaljšek" oz ena kocka z več vtičnic na vseh straneh.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
to je dejansko še vedno folklora, da se podarja novelty crap poslovnim partnerjem ?
grin1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
jaz sem enkrat našel enega tipa ki je delal lesene nalivnike... mislim ročaj je bil lesen. 20 po komadu se mi zdi. pač unikatna reč jaz bi bil zelo vesel takega darila.
potem sem na youtubu videl tudi steklene. samo moraš naročiti iz anglije pa zna bit da so precej dragi... samo kot ideja
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.138
2.210
113
Kakšen femcy USB razdelilnik. Koj maš pri PC več stvari za priklopit.
Divjačinska salam 30%+ divjačine.
kakšen dober držalo za mojrje USB kablov pri hiši. Ali pa takega raztegljivega.
Brezžišna USB miška za prenosnik - torej majhna
Kvalitetnješa - ne karton - prkirana ura, kot časovna omejitev breplačnega parkiranja.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.688
134
63
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
to je dejansko še vedno folklora, da se podarja novelty crap poslovnim partnerjem ?
grin1.gif

Jap je. In ljudje so veseli majhnih pozornosti. Z USB ključki ne moreš zgrešit, ampak so že precej zlajnani. So pa hitrejši kar dragi (če jih moraš nabavit par 100).

lp
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
jaz jih mam poln predal recimo, uporabil niti enkrat enega ker so vsi crap, 1x poskušal kopirat glasbo za v avto na enega in obupal po 20 min
smile-1.gif
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ma jaz teh USB ključkov crap kvalitete ne vtaknem v mašino, partner bo pa srečen, ko mu zakuri komp...

Raje podari kak kupon za večerjo ali kaj takega , zadnje čase se ne daje nič tudi v višjih krogih , ali pa simboliko, samo mora biti res izbrana.....

Npr. sam se najbolj razveselim 4 delnega koledarja za 4 mesece z datumi, ker take z 3 meseci dobiš z 4 pa težko...... ali, pa kaj res unikatnega, so pa darila, kjer težko sfališ, npr. original švicarski nož ipd.....

Je pa zanimivo, mi smo za us put dajali malo boljše kulije reda 4,5 eur in zgodilo se je, da so me tuji direktorji "fehtali" z obrazložitvijo, da tako dobro piše, pa so res dobro pisali, pa smo mu jih ene 6 poslali.........

Sicer pa prava cenjena darila, ko meni NL partnerji pošljejo box čebulic tulipanov novih vrst ..... mi pa npr. lani vsem po EU sveže pečene potice , so nam naredili v eni znani dragi pekarni, lepo zavili, mi še sveže poslali z DHL, so bile tam po 800g, to so darila, ki si jih partnerji zapomnejo, mi smo jasno sami spisali malo o Slo in kaj je Potica tako osebno, da se vidi, da je trud noter vložen, ne pa neki usrani USB ključi, ki jih kupiš na kilo, pol pa talaš revežem..... naši partnerji bi bili užaljeni.....
 
Nazadnje urejeno:

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.688
134
63
Kot receno zgoraj, isce se ideje za 2 tipa daril: ene bolj simpl ranga 5 eur in druge boljse, ranga 30 eur.

Lp
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Meni so ta darila kar nekaj. Te malenkosti, kot so nalivna peresa, USB ključki ipd. so sama navlaka. 10% strank je všeč ostalim pa kar nekaj in nekje obležijo.
Po mojih izkušnjah se je najbolj izplačalo ko smo poslovnim partnerjem za darilo dali: novi iPhone, PS4, Televizor,...
grims-1.gif


Verjemite, da je bilo od tega največ učinka.
evil.gif
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Jaz sem lansko leto izbrancem dal kos dimljene šunke v glinenem pekaču, izbrankam pa tri velike koščke gibanice tudi v pekaču v pekačih je bilo še suho sadje malo za dekoracijo malo za volumen - pekače sem naročil v Filovcih, gibanice je spekla gospa iz Moravč, šunke in suho sadje sem dobil v beli krajni - vse poslano z DHL-om - reakcije neverjetne. Letos se izdelujejo svilnati šali z klekljanimi imeni za ženske in monogrami za moške dodana bo še unikatna steklenička domače grenčice in ženskega likerja.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Je in to v najdebelejšo folijo ki so jo imeli-je pa bil čas s koordiniran v nulo - meso je prišlo v torek ob 12 00 preden smo vse zložili nas je kurir že čakal, prvi so dobili Švicarji v sredo pop. Anglež pa je dobil v petek dop.
PS
Prej sem pozabil - svileni šali so ročno delo akad. slikarke.
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Je pa zanimivo, mi smo za us put dajali malo boljše kulije reda 4,5 eur in zgodilo se je, da so me tuji direktorji "fehtali" z obrazložitvijo, da tako dobro piše, pa so res dobro pisali, pa smo mu jih ene 6 poslali.........

Včasih dobim kakšno malenkost in pri meni zaleže če je kvalitetna stvar, ne dajat crap stvari.
Kaj mislim, če je budget 5 € na darilo in je na izbiro:
- 5 razičnih pisal v razponu 0,5 € do 5 €
- 5 torb v razponu 5 € do 50 €
je bolj smiselno dati 5 € za vrhunsko pisalo, kot pa crap torbo za 5 €.

Tudi jaz prav ljubosumno pazim na tista kvalitetna pisalo, ki sem jih dobil, zanič torbo pa skrijem, in asociacije z donatorjem so podobne.
 

B81

22. jul 2007
34.264
8.813
113
Ti 4 mesecni koledarji so umetnost dobit
smile-1.gif

Tudi sam mam najraje to (ok in kak mocnejsi power bank).