Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Citat:
Uporabnik listek890 pravi:
Slovenski Hive (HVN) začenja dobivati prepoznavnost, cena raste že nekaj dni, kljub trendu, ko gre večina dol.
Najbolj se splača trenutno vlagati v Ico-je po mojem mnenju. Na nekaterih smo naredili 50-100x že. Tudi Hive je 10X trenutno, Viberate dela dobro, InsurePal pa bo po mojem še boljše. Težava bo edino not priti pravočasno.
PS: Wanchain konec januarja mainnet in token issue. Naj bi bil "najboljši kripto" leta.

Ki ga pa lahko kupimo?
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Katero stran in aplikacijo za ios priporočate za portfolio management? Rabim da zmečem skupaj iz Binanc, Coinbasa in Biststampa, tako da imaš nek pregled.
 

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Ok zdaj je, kar je
smile-1.gif
 

listek890

Pripravnik
12. nov 2016
36
0
6
Doctorz hvala za tip za DLT, sem jih nekaj % pridobil.

PS: Hive project je že x15 od ICoja. Pa še ni nekih menjalnic, platforma za nekaj mesecev live in z malo marketinga. Po mojem skromnem mnenju zna biti prvi slovenski kandidat za milijardni marcetcap.

Ps2: EZ token pa prejšnja runda razprodana v 46s, nova pa v 41 s, noro.
 

listek890

Pripravnik
12. nov 2016
36
0
6
Pa še en nasvet, glede tistih, ki fudajo projekte - na poslušajte jih, ker daleč največje gaine se da dobiti pogosto ravno pri teh.
 

B81

22. jul 2007
34.471
8.947
113
Sem dobil nekaj teh ez tokenov, 650. 4.2. bo konec, ampak nic kaj ne najdem na spletu o tem.
 

tomaz234

Pripravnik
21. avg 2012
45
0
6
2 dni nazaj so pumpal VIBE na 2,60, kakšne so kaj napovedi za to valuto, zdaj konstantno pada po 20 do 30%
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.708
365
83
Hej vsem...

Ker sem bolj novinec v kriptovalutah (en kolega me malce usmerja), imam en problem... Včeraj sem se prijavil na kraken in bitstamp (in že pred parimi dnevi na binance), ampak nikjer si ne morem naložit denarja, da bi lahko začel trgovat... Kraken ima trenutno verifikacijo onemogočeno, na bitstamp sem že dal zahtevek za verifikacijo, ampak baje kar traja nekaj tednov, da te verificirajo...

Kolega največ uporablja kraken, ampak trenutno mi ne more nakazati na moj račun, ker imajo neke težave, na bitstamp pa so ga verificirali pred parimi dnevi in še ni nič kaj uporabljal, trenutno pa nima cajta...

Torej, katere borze uporabljate in kje se lahko prijavim in čimprej naložim denar, da lahko začnem trgovat? Lahko tudi na ZS... ;-)

Hvala lepa vsem za pomoč že vnaprej... ;-)
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Jaz sem preko bitins (bankomati Lon ali Petrol) ampak baje ne dela niti to več. Da je v navezi s krakenom ali kako ki pa neki šteka ali kaj...

Koliko pa je kaj zadevo varno držati na bilancah ali bitstampu. Neki imam v jaxxu, nekaj v Binance in bitstamp, dokler ne dobim ledgerja (šele marca začnejo pošiljati). Ne mislim več kaj dosti trajdati, bi samo pustila kar imam, pa čez en čas malo pocekirala. Če pa dajem na jaxx ali kam drugam pa plačujem provizijo in potem spet za v ledger (tja mislim prenesti vse kar imam). Je OK za ta dva meseca ali bi vi raje takoj skinili z Binance in bitstampa,j pa provizija gor ali pa dol?
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.708
365
83
Zaenkrat bi si rad naložil denar an katerokoli spletno stran, da lahko začnem trgovat... Koliko razumem, lahko potem tako ali tako prenašaš coine med borzami...

Torej, kje se lahko prijavim, da lahko naložim denar takoj in da lahko začnem takoj trgovati s kripto valutami?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Coinbase je delujoč in te "takoj" potrdi. Moraš pa striktno iz svojega računa nakazovat, jaz sem tako v "meglo" doniral 1€ + provizijo banke (zgolj test - odgovor od suporta še vedno čakam). Potem pa ETH na Binance.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Citat:
Uporabnik raners pravi:
Hej vsem...

Ker sem bolj novinec v kriptovalutah (en kolega me malce usmerja), imam en problem... Včeraj sem se prijavil na kraken in bitstamp (in že pred parimi dnevi na binance), ampak nikjer si ne morem naložit denarja, da bi lahko začel trgovat... Kraken ima trenutno verifikacijo onemogočeno, na bitstamp sem že dal zahtevek za verifikacijo, ampak baje kar traja nekaj tednov, da te verificirajo...

Kolega največ uporablja kraken, ampak trenutno mi ne more nakazati na moj račun, ker imajo neke težave, na bitstamp pa so ga verificirali pred parimi dnevi in še ni nič kaj uporabljal, trenutno pa nima cajta...

Torej, katere borze uporabljate in kje se lahko prijavim in čimprej naložim denar, da lahko začnem trgovat? Lahko tudi na ZS... ;-)

Hvala lepa vsem za pomoč že vnaprej... ;-)

Zaenkrat je coinbase ki še potrjuje preko webkamere.

Če greš preko mojega linka dobiš še 10$ na račun za nakup nad 100$ kriptovalut: https://www.coinbase.com/join/593f99967dd1745ce7846e0e
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Jaz sem preko bitins (bankomati Lon ali Petrol) ampak baje ne dela niti to več. Da je v navezi s krakenom ali kako ki pa neki šteka ali kaj...

Koliko pa je kaj zadevo varno držati na bilancah ali bitstampu. Neki imam v jaxxu, nekaj v Binance in bitstamp, dokler ne dobim ledgerja (šele marca začnejo pošiljati). Ne mislim več kaj dosti trajdati, bi samo pustila kar imam, pa čez en čas malo pocekirala. Če pa dajem na jaxx ali kam drugam pa plačujem provizijo in potem spet za v ledger (tja mislim prenesti vse kar imam). Je OK za ta dva meseca ali bi vi raje takoj skinili z Binance in bitstampa,j pa provizija gor ali pa dol?

Na bitadress.org si kreiraj denarnico, ki jo lahko sprintaš in je tako varna kot ledger.