Kraken

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.636
3.870
113
A kdo ve kaj za hudiča se dogaja z njihovo platformo. Če se ti že rata logirat ne morš niti skenslat orderja niti narest withdraws. U p. m. trgovanja pa ne ustavijo.

Vsi orderji so online, trguje se, kurčeva stran ne dela, že pol dneva.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Eh kraken je itak uporaben samo za denar spravit v kripto in za kripto spraviti na trr. Trguje se pa na drugih borzah, kraken je prepočasen. Glede današnjega izpada pa niti sledu na twitterju ali bitcointalkforumu.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.636
3.870
113
P jim M... Spravu eth na Bitrex komaj iz telefona gprs. drugače ni šlo.
So sedaj neki objavl na twiterju.

Kurbe sem imel order, katerega sem hotu skenslat in nism mogu mam zaradi budal 4 jurje minusa.
Nkol več. Šalabajzerji težki...

Folk na twiterju že sprašuje oz sumi če are my funds save. Upravičeno!!!

U glavnem katastrofa od Krakna.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.636
3.870
113
jest do sedaj delal

Bitrex, Kraken, Bitstamp sem uporabljal samo zaradi hitre verifikacija v tier 3.
[cenzura] pri Krakenu se bojim, da enkrat kr ne bo nič. Že avgusta 1 vega so imeli podobno sceno k so dodajal svoje kovance.

Pr withdraws zdej piše sevice disabled.

Mislim pa to ne morš verjet. Folk beži od tam..
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.636
3.870
113
Na twiterju folk nori.....
En reply od njih.

porazno

in pazi to some service kot je withdraw.......
2602432-kraken.jpg
 

Priponke

  • 2602432-kraken.jpg
    2602432-kraken.jpg
    15,7 KB · Ogledi: 364
Nazadnje urejeno:

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.636
3.870
113
[cenzura] deluje ok... Orderji so bli dani, eth je padal in sem naredil zgubo, je razmerje prišlo z icn na višjo raven...

Logirati se nisem mogu več kot 12 ur. Prestavil vse na bitrex.

Ne vem kaj so se ta BCH sploh spovnl.
Da bo mera polna so disejblali withdrawal service. Enostavno bi mogl kazen dobiti zato. Folk je že začel paničart.
Škoda je bila za moje pojme namerno povzročena.

Provizijo pa jemlejo kot da ni nič. Niti obvestila ni v čem je problem.

Totalno neresno, zanimivo bo enkrat ko bo kater od coinov dropal v uri po 10% kaj bodo rekl userjem..

jebiga
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.636
3.870
113
jest sem se ga danes losal..... Bedak nisem prodal ko je bil čez 5€.
Zdej iconomi trži svoj icnx, vendar jim zamerim, ker pomoje umetno tišijo vlagteljski kovanec na nižji vrednosti.

Druge razlage ni, ker bi moral biti najman 3.5...
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.636
3.870
113
če bo..... zanekrat sem ruknu v cfi.... ostalo mam eth...

Drgač pa dvomim, da bo 20. Sem bil pa skor 100% da bo. Na iconomi platformi z njihovim daa assets obljbljajo 730% donos v 6 mesecih.

Jim pa ne verjamem.

Bi bla pa zanimiva tema enkrat o potencialno donosnih kovancih. Da bi mal razglabljal. Ker me vsekakor zanimajo mnenja. Očitno ti še verjameš v icn.

Aja še to špekuliral sem, ko bodo lansirali platformo in hja zgodilo se ni nič. Takrat sem mislu da bo špekulativno icn zrastel vsaj na 5.
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
glede na to da se 23.8. začne trgovanje na novem exchangu, je velika verjetnost da se bo poznalo na ceni, drugače pa ja ... sem kr believer, glede na vse

- od ico je donos že xxx %
- kripto je še konkretno v povojih
- pravkar so sklenli partnerstvo, icnx je zdaj BLX in bo prisoten tudi na običajnih borzah
- težko se je prepričat, da vseeno ne boš čez noč obogatel pa lahko šel v penzijo
grin1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
jaz sem imel cfi od ico naprej, pa sem ga prodal da sem kupil NEO, pa vidim zdaj da je padel vmes, lahko še ceneje vstopim, čudno mu gre cena

jaz imam v portfelju po vrednosti:
1. icn
2. neo
3. safex
4. iot
5. eth (rudarim)
6. pay (tenx)

safex je trenutno edini, ki mi gre v minus, sem zgleda napačno ocenil kdaj kupit, ampak ok, bomo ga pustili do konc leta verjetno

aja, mam tudi od iconomija BLX (icnx) nekaj malega
smile-1.gif


poleg iconomi, je meni osebno trenutno najbolj všeč tenx, imajo produkt ... tisti ki imajo tokene, so udeleženi pri pobiranju feejev ob uporabi kartice ... jaz bom vsekakor poskušal tu še kaj naredit oz povečat število tokenov, mogoče tud na račun icn
grin1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
perspektiven je, če je zdaj pravi čas za nakup pa ... ne vem, meni je (trenutno) ali pa že preveč drag, da bi lahko nekam hudo večal portfelj,

pravijo mu kitajski ethereum, prvi kitajski blockchain, glede na razmere pri njih je tudi logično da je kripto pot do večje svobode.

drugače pa dober intervju oz nasploh se splača sledit "boxmining" na yt


sem pa zasledil da bo tudi že štartal prvi projekt na neo platformi
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Iconomi nicesar ne objublja, je pa njihov sklad dejansko imel tak donos v zadnje pol leta.
 

f5jfreak

Pripravnik
27. maj 2017
65
0
6
Zdravo

Nekaj me zanima. Nekateri vidim, da imate več vrst valut kupljenih, ki pa jih ne prodajajo vse na eni borzi. Ste potem registrirani na večih borzih in imate na vsaki nekaj kupljeno ali je kakšna druga pot do teh valut, ki so razpršene po različnih borzah? LP