Katera predplačniška mastercard

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.323
6.531
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
A sem jaz kaj spregledal ali je dejansko vprašanje kje dobiti VISO ali MASTERCARD ki ga ne beleži furs???
Nič nisi spregledal, ampak vidiš furs, tam kjer ga ni. Ničesar takega ne sprašuje.

Ne vidim FURS-a tam kjer ga ni, darjan je pač omenjal kot prednost skrilla da durs še nima podatkov... sicer pa tudi če bi bilo to pomembno in durs res ne beleži moraš nekak napolnit to "skrill" kartico. Torej itak moraš it nekje položit in nakazat gotovino, v kolikor že nimaš strica iz Kanade ki ima viška in ti nakazuje...

Lahko polniš iz XY spletnih storitev, kjer dobiš denar "mimo fursa", recimo bitcoine če bi prodajal, ipd.

Sem dobil občutek, da OP išče nekaj takega, ker drugače itak dobiš MC pri vsako slo banki
smile-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Sam teb pa resno šepa bralna pismenost.
rolleyes-1.gif


ON: Glede na tole Revolut "računa" ni potrebno prijavljati. Ali pač? Predvsem na zadnjo spremebo, da dobiš "IBAN".

Jaz ga sicer še nisem aktiviral - se pa nekako bojim, da sem vseeno že v "prekršku"!? Torej - prijaviti ali ne?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.241
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Če ga nisi aktiviral, ti ni treba nič skrbeti
Em, meni (moji punci, in nekaterim na drugih forumih) so ga aktivirali kar oni.
Nisem pa še videl odgovora na uradno izjavo helpdeska: "lahko IBAN ne uporabljate in nakazujete na star način", glede na to da ni nikjer več prikazanih podatkov za nakazilo (ki se razmeroma pogosto spreminjajo in kdo ve kateri so aktualni - od kar imam Revolut so 3x zamenjali podatke za nakazilo, zdaj z osebnim IBANom četrtič).
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
A sem jaz kaj spregledal ali je dejansko vprašanje kje dobiti VISO ali MASTERCARD ki ga ne beleži furs???
Nič nisi spregledal, ampak vidiš furs, tam kjer ga ni. Ničesar takega ne sprašuje.

Ne vidim FURS-a tam kjer ga ni, darjan je pač omenjal kot prednost skrilla da durs še nima podatkov... sicer pa tudi če bi bilo to pomembno in durs res ne beleži moraš nekak napolnit to "skrill" kartico. Torej itak moraš it nekje položit in nakazat gotovino, v kolikor že nimaš strica iz Kanade ki ima viška in ti nakazuje...

Lahko polniš iz XY spletnih storitev, kjer dobiš denar "mimo fursa", recimo bitcoine če bi prodajal, ipd.

Sem dobil občutek, da OP išče nekaj takega, ker drugače itak dobiš MC pri vsako slo banki
smile-1.gif

maš prav namenske kartice za kripto valute kurit
smile-1.gif