Kaj napisati neizbranemu delodajalcu?

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Bi bilo verjetno res najbolje, da se zbriše.
Ti pa drugič malo bolj razmisli, kaj ustvarjaš gor. Da ne boš na koncu dobil kakšne Albance na obisk...
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Rolerje
grin1.gif
, bo samo 5 minut ...

Skiro, električni.

Glede delodajalcev in FB, neko eu sodišče je presodilo, da delodajalec nima te pravice.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici

Sicer pa mi je na uho prislo, da v ljubljani ni vec veliko delavcev ki bi delalli petek in svetek za 600 evrov.
Tudi to je najbrz rwzoog da je Jado prisel do sluzbe.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.234
131
63
Celje
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Glede delodajalcev in FB, neko eu sodišče je presodilo, da delodajalec nima te pravice.

Tudi če nimajo pravice, bodo to vseeno počeli. Saj ti nikjer ne bodo napisali da nisi bil sprejet ali pa da si dobil odpoved zaradi bedarij, ki jih lepiš na FB. Lahko pa je to eden izmed recimo temu "mehkih razlogov" za njihove odločitve.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
To pač vedno je, tako kot se nekje nekoga ne zaposli zaradi barve kože ali veroizpovedi.

ampak če dobiš delodajalca, da je uporabil tak razlog, ali pa imaš celo dokaz, imaš lepo osnovo za kak dodaten € preko tožbe.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.234
131
63
Celje
Potem se strinjava, da so kakršnikoli sklepi/mnenja/zakoni s katerekoli strani popolnoma brez pomena? Ker mislim, da ne bo nobeno podjetje napisalo, da delavec delovnega mesta ni dobil zaradi fotke na FB, na kateri se je hvalil, kako je prezabušaval celotno izmeno pri trenutnem delodajalcu...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Hja, potem je tudi brez veze reči, da se kandidatke ne sme spraševati o zanositvi, če ima otroke, ipd.

Potem je vse brez veze in vse dopustno? Pač neko osnovo so s tem postavili, bo pa trajalo leta in leta za implementacijo, vseeno smo balkan. V AT so kar se tiče tega že veliko bolj strogi.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.234
131
63
Celje
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Hja, potem je tudi brez veze reči, da se kandidatke ne sme spraševati o zanositvi, če ima otroke, ipd.

Hja no...to, da je delodajalec kandidatko vprašal, ali ima namen zanosit ta dotična kandidatka načeloma ve. To, da pa ji je prešnjofal FB profil pa ne nujno.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Samo poglejte, kakšne se greste!
rolleyes-1.gif

Seveda delodajalca predvsem zanima, koliko mu bo novi delavec hasnil. Njegovo delo je organizirati delovni proces in maksimalno možni učinek, delavčevo delo pa - pač poslušno delo in nikakor zabušavanje in iskanje bližnjic
10.gif
.

To je vse. Tudi glede tistega, glede razlikovanja med balkanom in avstrijo. Slo nikoli ni bila balkan in nekateri si še kako prizadevamo ohraniti status!
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:

Sicer pa mi je na uho prislo, da v ljubljani ni vec veliko delavcev ki bi delalli petek in svetek za 600 evrov.

Ne samo v LJ. Tudi v Celju ljudje skoraj vsakodnevno odhajajo od tistih ki plačujejo minimalca za cele dneve... še pol leta nazaj tega ni bilo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
dobro, lj je specifika, tam se dokaj enostavno dobi slabo/povprečno službo in folk pač boli kita, če mu ni za vstat pač ne gre delat
smile-1.gif
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.234
131
63
Celje
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Samo poglejte, kakšne se greste!
rolleyes-1.gif

Seveda delodajalca predvsem zanima, koliko mu bo novi delavec hasnil. Njegovo delo je organizirati delovni proces in maksimalno možni učinek, delavčevo delo pa - pač poslušno delo in nikakor zabušavanje in iskanje bližnjic
10.gif
.

To je vse. Tudi glede tistega, glede razlikovanja med balkanom in avstrijo. Slo nikoli ni bila balkan in nekateri si še kako prizadevamo ohraniti status!

To hočeš meni kaj povedat, ali na splošno?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
No, da še dopišem nekaj glede Avstrije. Tam so, IMO, zadeve toliko bolj pošlihtane tudi zaradi tega, ker je veliko lažje odpustiti delavca, kot pri nas. Pri nas je to, spet IMO, največji problem zakaj je trg dela tako togi v večini panog.

Je pa spet res nekaj drugega, da dobi delavec zelo zajetno odpravnino v takih primerih, kar pa spet našim ne bi ustrezalo...

Ampak ja, s polno ritjo je lahko srati, kar pač velja za AT
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Seveda. Tebi, Darjanu in ostalim, ki samo gledate na pravice in nič obveznosti. Tule gor ste se namreč razpisali prav v tej smeri
rolleyes-1.gif


Zakaj delodajalec ne bi smel vprašati kandidatke za delo, če je morda ravno v fazi nabavljanja družine? Saj mu itak ne bo nič pomagalo, če bo vmes nekako zanosila (to se ženksam pač dogaja in hvalabogu da se), toda ne zadeve izkoriščati!

8 let je bila pri meni zaposlena, v tem času 2x rodila in naklepala zgolj za 3 leta delovnih ur (imam nekje zapisano točno cifro). Razen redne porodniške sem ostalo plačal JAZ, saj so zdravniki in ona spretno manevrirali skozi tiste 30 dni bolniške na račun delodajalca itd..
tongue-1.gif


Tako! Imeli bi šiht in pravice skozi njega, obveznosti pa ne
10.gif
. Pa je ravno obratno. Najprej so obveznosti, potem šele pravice.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Zakaj? Ker je zakonsko prepovedano, pika. Če pa te to ne ovira, pa je mogoče ovira kazen, ki te lahko dodeli. Če pa še to ne, pa pač spadaš v kategorijo balkan.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.234
131
63
Celje
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Seveda. Tebi, Darjanu in ostalim, ki samo gledate na pravice in nič obveznosti.

Od kje ti ideja, da jaz gledam samo pravice in ne obveznosti? Sem kje bentil čez to, da te delodajalec ne sme preverjati na internetu? Če mene vprašaš, je to prva stvar, ki jo mora kadrovska narediti glede posameznega kandidata...