Kaj napisati neizbranemu delodajalcu?

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
midi: ti si verjetno v pisarni nekje? pri t-2 bi bil terenski d2d tržnik...minimalc + na pogodbe, smotan delavnik 10:30-18
mercator: poslovodja, pa višja plača in bolj normalen delavnik....zato nisem vzel t-2

Kako ali ne delajo 1uro dlje vsak dan in vse sobote in nedelje. Nadure ne plačujejo in stalno se vrši pritisk nad zaposlenim?

Ali si prepričan da delaš v Mercatorju?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
kako maš glede realizicije... poslovdje kar stiskajo, če je ne dosegaš ajde bok.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.316
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Poslovodje poslovalnic v trgovskih verigah dandanes nimajo kaj veliko kompetenc in niso neposredno odgovorni za uspešnost neke poslovalnice. V glavnem se ukvarjajo z razporejanjem in organizacijo dela in delavcev. Vse ostalo diktira uprava (asortiman, marketinške aktivnosti ipd). Od poslovodij se dandanes samo pričakuje, da se držijo pravil in da dosledno izvajajo vse aktivnosti, ki so dirigirane s strani uprave, ter da imajo motiviran in discipliniran kader. To slednje pa je seveda največji izziv.
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
184
6
18
pravzaprav sem tehnik....niti ni minimalc, je dobra povprečna plača, delavnik od 8-16, ali popoldanska izmena 10-18. poleg tega pa še nekatere druge ugodnosti...je pa res da vsake toliko časa prideš na vrsto za sobotno delo in dežurstvo. so pa tudi vse nadure plačane in vse morebitne intervencije..no kakorkoli, res je da morda na začetku dobiš slabšo plačo, vendar s časoma napreduješ in dobiš višjo plačo. Sam sem že mnogo let na firmi in je vredu. So pa stranke vse bolj zahtevne to pa je res...
sicer pa želim ti uspešno delo v mercatorju
smile-1.gif
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
Tukaj v tej temi se pra vidi tipična slovenska nevoščljivost. Čim nekomu nekaj uspe je treba ta uspeh relativizirat. Ubogi ste vsi.:)
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
jaz? niti ne bi rekel, hvala bogu, da se uživa v službah, to je pogoj za dobro počutje.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
super da je našel delo, ampak v takem izkoriščevalskem gigantu ki imajo trgovine odprte 24/7, sem raje doma.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.358
113
Odvisno iz katere pozicije startas, po moje. Če iz boljše in ne slabe plače, pol razlagaš iz moralnega pediestala, ker si pač to lahko privoščiš. Če nimaš osnov pokritih - nimaš službe in ne zaslužiš niti za hrano, potem na boljše čase in prilike čakaš tudi pri Mercatorju.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Evo delam dejansko v Maxiju - Maximarket in ne Črnuče. Vabljeni vsi Alterjevci :p

Najebal sem ga edino zaradi vožnje, časovne dlje in zamudno....iz Kranja najbolje do Dolgega mosta pa dam P+R?

1,20 na dan?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne morem verjeti, po toliko letih pa direkt v center bele Ljubljane ?!!
smile-1.gif


Kajne, kako je že nekoč Prešeren vizionarsko opisoval, da se bodo nekoč vremena kranjcem zjasnila!
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Evo delam dejansko v Maxiju - Maximarket in ne Črnuče. Vabljeni vsi Alterjevci :p

Najebal sem ga edino zaradi vožnje, časovne dlje in zamudno....iz Kranja najbolje do Dolgega mosta pa dam P+R?

1,20 na dan?
Če se ti vozni red pokrije: vlak, pa Bicikelj do Maxija.
Vmes boš pa lahko še kakšno na Alterju v miru spisal.
grin1.gif

PS: čestitke za službo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.361
9.103
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Odvisno iz katere pozicije startas, po moje. Če iz boljše in ne slabe plače, pol razlagaš iz moralnega pediestala, ker si pač to lahko privoščiš. Če nimaš osnov pokritih - nimaš službe in ne zaslužiš niti za hrano, potem na boljše čase in prilike čakaš tudi pri Mercatorju.

sej maš prav, sam pišem iz moje pozicije..jaz bi itak 50 drugih reči delal postrani če bi se že tako obrnilo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Evo delam dejansko v Maxiju - Maximarket in ne Črnuče. Vabljeni vsi Alterjevci :p

Najebal sem ga edino zaradi vožnje, časovne dlje in zamudno....iz Kranja najbolje do Dolgega mosta pa dam P+R?

1,20 na dan?
A prov sosed... no te pridemo pogledat
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
Mogoče se še jaz naslikam drug teden kaj v center.... Da vidmo to jamBranje
grin1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.305
5.832
113
pri taščici
Ne pisi prevec o svojem delodajalcu po forumih, fb....
Znanec s fb je precej hvalil novega delodajalca.
Pa je tudi hitro dobil nogo.
Pa ceprav to ni bil razlog za odpoved. Vsaj tako se niso izraziki v kadrovski.
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.305
5.832
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Evo delam dejansko v Maxiju - Maximarket in ne Črnuče. Vabljeni vsi Alterjevci :p

Najebal sem ga edino zaradi vožnje, časovne dlje in zamudno....iz Kranja najbolje do Dolgega mosta pa dam P+R?

1,20 na dan?
Če se ti vozni red pokrije: vlak, pa Bicikelj do Maxija.
Vmes boš pa lahko še kakšno na Alterju v miru spisal.
grin1.gif

PS: čestitke za službo.

zmaga.gif


V dezju pa pes.
Mislim da si v 15 minutah pes do maxija.