LETGO, končno konkurenca bolhi ki živi!

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
končno bi lahko rekli, še malo pofrizirajo vmesnik in adijo bolha. Se je zgodilo da mi telefon nagaja in gledam na bolhi en model Samsunga (ni važn ker) in izbira prov bedna. Pogledam (prvič) na letgo in glej glej, ne rečem ni bilo lih 10 x več ponudbe ampak 3x več pa! ,..vzpodbudno ker tole računanje oglasov za telefone na bolhi je kr en pohlep ki jih bo nazaj zaštihu,....mater še baterije od crknenga telefona ne morm prodat za 10 eur če ne plačam 2 eur,..kr neki
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
https://www.alter.si/tabla/sho...1&fpart=all

smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.355
222
63
Kras
www.mtl.si
Sam sem dal par oglasov gor za test, prodal nisem še nič. Je pa nivo komuniciranja ljudi in tudi samih oglasov še ene 10x nižji od Bolhe. No, vsaj še približno poizkušajo tvorit stavke, čeprav jim občasno tudi to ne uspe. Če bo šlo tako naprej, bomo čez dve leti se samo še v ''sms okrajšavah'' pogovarjali. To so moje izkušnje.
Vsekakor je pa konkurenca vedno dobra
smile-1.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
prvi vtis je super predvsem zaradi količine oglasov v kategorijah ki so na bolhi plačljive in folk ne objavlja več,..npr lih telefoni.
Me pa za nima ali se da rangirat kako drugače oglase kot po lokaciji? npr po ceni ali času oddaje da vidiš samo nove? sej slovenija je tolk majhna da lokacija ni lih tolk bistvena,..kot v usa npr ,..če da en oglas na aljaski en v teksasu pa kupuje
smile-1.gif
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Sicer pa a se še kdo spomni Salomonovega oglasnika? Bog i batina pri oglasih,....lastniki so obogatel,...potem pa so ratal pohlepni in začel oglasnike v folijo zavijat (da nisi mogle v trgovini pogledat če si abil samo eno številko) in telefonske št. so zakril na netu ( mogel si plačat za ogled številke) ,..čez kak mesec je propadel .....sedaj je vse spet odprto in zastonj ampak uporabnikov in kupcev več ne bo nazaj nikol,...verjetno bo isto pri bolhi.
ecimo avto net ima vse zastonj za občasne uporabnike, računa pa frimam in preprodajalcem pa še to ne lih neki denar in omogočijo jih urejeno spletno trgovino, imajo pa inovativen pristop, recimo proti plačilu se lahko naročiš na sms ki te obvesti takoj ko kdo odda oglas za avto ki ga ti specificiraš,..super ne,..osnovna storitev je zastonj ostalo se plačuje s tem ohranijo kritično maso ki je ključna za preživetje ....
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
zmago1 salomon je zajebal ko je začel računat... je pa bil "bog in batina" to pa... vse je bilo tam. zdej pa sam še par "starih" atov oglašue...

letgo pa premal "razvejan" in ni namenjen mojstrom. nikjer nimaš strojeva (sploh pa ne gradbenih) orodja...
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
zmago1 salomon je zajebal ko je začel računat... je pa bil "bog in batina" to pa... vse je bilo tam. zdej pa sam še par "starih" atov oglašue...

letgo pa premal "razvejan" in ni namenjen mojstrom. nikjer nimaš strojeva (sploh pa ne gradbenih) orodja...

počakaj, ...še pride to,....vmesnik je enostaven in user friendly, ampak še zelo primitiven,....imajo 5 kategorij in 1 kriterij oddaljenost!
Ko dodajo kategorije in omogočijo filtriranje rezultatov še po drugih kriterijih bo že isto kot bolha s tem da ima še full potenciala zaradi androidne platforme,....,....
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Ambatana Holdings BV
Taurusavenue 105
2132 LS Hoofddorp
The Netherlands


2 stvari sem že prodal. 1 kupil.
nekaj še kr visi gor.

bolhe sigurno še ne bo izpodrinla. po moje sploh nikol. se bo tudi bolha začela prilagajt, ko bo vidla upad.

jst ta app vidim bolj tko, pač še en app, ki je z ogromno promocijo dobil nekaj uporabnikov. gor pa se prodaja stvari, ki ti ležijo doma, pa se ti ne ljubi nalagat slik na pc, pa preklikat čez vse kategorije.

Recimo, če iščeš bolj specifične stvari, jih tle gor sigurno ne boš kupil. Že na avtonetu niso vedno popolni oglasi, v tem appu so pa še 20x slabši. Iskat avto preko tega appa se mi zdi misija ne mogoče. Pogledaš, če je slušajno kak v tvoji bližini, pa če imaš srečo, ga greš mim grede pogledat.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
sej slovenija je tolk majhna da lokacija ni lih tolk bistvena,..
bonk.gif


Tu si ga pa mimo pihno. Iz Lj mu je predaleč do Slovenske Bistrice za stvar ki se prodaja za 380€. Če bi mu jo v LJ pripeljal bi vzel tak pa ma preveč stroškov. Enako iz Mislinje. To sta zadnji dve izkušnji.
Al pa kličem koga ki kaj prodaj iz kranja pa mu rečem kdaj lahko pridem iskat pa on meni če se mi splača tak daleč vozit.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
A sem jaz smotan, ali se na tem appu ne da določiti večjega kroga iskanja, oz. Večino stvari, ki se prodaja 1km okoli mene in do 3km pač gledam stalno. A če hočem gledat nekaj kar je med 5-10 km moram skrolat kot budala?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
odpreš app,
zgoraj imaš oblaček within 1km from you, klik na njega, prestaviš lokacijo in skrolaš od tam naprej:)

sam v tujino pa ne moreš. vsaj men ni šlo. sem hotel malo pogledat kaj kej sosedej prodajajo:)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Mi bolha pošlje mejl, da oglas nima slike. Jim pošljem na podporo mejl da naj mi povejo.kako preko telefona dodam sliko. Odogovora po 24 urah se kar ni.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
odpreš app,
zgoraj imaš oblaček within 1km from you, klik na njega, prestaviš lokacijo in skrolaš od tam naprej:)

sam v tujino pa ne moreš. vsaj men ni šlo. sem hotel malo pogledat kaj kej sosedej prodajajo:)
Smotano, ne vem zakaj ne moreš povečat na 10,20, 50.....km.
To ti samo omogoča da spijoniras kaj prodajajo sosedje.
Vsaj iskalnik ti vrže "vse " zadetke tudi malo dlje.
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Moje izkusnje do zdaj...en kup neresnega folka, prodal minimalno v primerjavi z bolho. Pa vase?