LETGO, končno konkurenca bolhi ki živi!

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
"Oglas je všečen" samo pomeni, da je nekdo stisnil Like na tvojem oglasu. Če ti pošlje sporočilo, ga boš videl v Chat.

Glede lokacije sem tudi sam imel težave, potem sem spet prižgal navigacijo in lokacijo, da se mi je postavilo na trenutno lokacijo, prižgal še Letgo in ga pustil eno minuto, potem pa pozaprl vse in od takrat je ok.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.930
34
48
Heh, ok. Ampak zakaj bi nekdo lajkal oglas. :D Bi, ampak ne bi.
smile-1.gif
)
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Tej funkcionalnosti se že dolgo reče "Dodaj med priljubljene" in ni nobene potrebe, da tisti, ki je dal oglas vidi, da sem ga dal med priljubljene.
Lajkanje oglasov je pa "kr neki". Sem imel isti oglas na Letgo in Bolhi cca dva meseca, na Letgo sem dobil kar nekaj lajkov in opravil nekaj chatov s polpismenimi in debilnimi uporabniki, potem pa je dva dni nazaj poklical tip, ki je oglas videl na Bolhi, prišel, pogledal, plačal in odpeljal. To pove veliko.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Se strinjam glede pismenosti, itd., ampak Letgo ima pač tako rešeno. Jaz ne vidim čisto nič narobe s tem.
No, jaz sem pa dal oglas na Letgo in čez 1 uro je prišlo sporočilo, da vzame in čez 2 uri je že prišel po stvar. Brez lajkov, itd. A sedaj naj pa sklepam, da je Letgo zaradi tega ultra duper super.
Če ti ni všeč, pač ne uporabljaš, jaz pravim, da je konkurenca vedno super za uporabnike...
In recimo za telefone prodat/kupit je Letgo kar fajn.
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Jaz tudi, napisal sem da je cena fiksna in da je stvar brez prask in je poklical kupec, pogledal, odkartal € in koncano. Zame je ok, ze ker je zastonj
smile-1.gif

Sem po naravi tak, da se ne obregnem prav ob vsako neumnost in ce ina Letgo to z lajki reseno tako, pac ima in me ne moti oz mi je vseeno...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Jaz sm kupil že dve stvari
Meni je super aplikacija
pa še cene se najdejo super
raazen pač teh za foro ogalsov
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
KSZ

app sem si naložil bolj iz firbca kot zares. Nisem imel nobenih pričakovanj pa sem si rekel probaj.

V omari mi je ležal že 1 leto note3 "reveža je zadela stena". Na servisu so mi dejali, da je šla osnovna plošča in se več ne "izplača" popravilo.
Nič.... ajde grem ga rastavit in probat prodat po delih.
1x si vzamem čas in ga lepo razstavim poslikam in "za probo" to dam na letgo.......čez 20 min se je usulo. V roku 48 ur sem prodal večino aparata po delih. Kar me je presenetilo je bilo koliko sem iztržil iz predmeta, ki je bil namenjen v smeti.
bonk.gif


Po prvi dobri izkušnji sem probal še 1x


Ponovno gsm apart katerega sem se naveličal in sem imel ogledanega že novega a se mi ni zdelo nesmiselno odplačat anex katerega sem imel še 3 mesece.
Ponovno dam na letgo in ceno nastavim "koliko bi mogel še odplačat ter še za 1 večerjo".........brn brn brn čez cca 1 uro spet ista zgodba. Prodan v 1,5 ure. Jaz zadovoljen kupec tudi, ker mi je pisal kako je super aparat.

Zadnja avantura
Ni tega 14 dni.....imel sem preveč časa in odprem app. Začnem frcat in mi pade v oko 1 kamp prikolica 5 km od mojega doma. Se odpeljem to pogledat.
redface-1.gif
pripeljem se direkt v ciganski tabor.
Ma si mislim "stari moj ti si bedast" a v meni pravi če si tukaj poglej.
hysterical-1.gif
Stopim ven iz avta....."gospod,gospod,gospod,..kaj želite" nič baje imate eno prikolico za prodat. A cuckov okoli mene vsaj ene 10 komadov.
Me peljejo do prikolice pogledam znotraj zunaj plus baldehin vse ok tudi še smrdelo ni nič. Ehhh cena in začnemo cincat. v glavnem se zmenimo za ceno in kupim.
pripeljem domov parkiram poslikam in dam takoj na letgo. čez 3 ure se mi javi tip, da pride pogledat. Fant pogledal kupil zapel in odpeljal.
Sam sem lepo pospravil 1/2 slo povprečne plače zaslužka v žep in se mi smeji.

Tako da, JA letgo mi je všeč.
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Na letgoju se proda,če je res podn cena in skoraj zastonj. Ker so večinoma gor sami socialci,ki cele dneve visijo in gledajo,kje bi se dalo kaj poceni kupit in potem drazje prodat. To da si nota 3 prodal po delih,si res moral napisat smešno nizke cene ali pa si kje v lj,ker tu v mb in okolici je prodaja na letgoju za en [cenzura]..
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nebi rekel, da je prodaja v kurcu v MB. Sam sem kupil že tri stvari in jih tudi nekaj prodal, pa ogromno podaril - to gre v roku pol ure. Je pa res, da čim je cena preko 20€ lahko pozabiš.


A je še kdo opazil, da mu zavrača nov oglas, če je enak pod njegovim imenom še aktiven, oz. če si ga izbrisal par minut nazaj?
 
Nazadnje urejeno:

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Imas idiote tako na bolhi kot na letgo in tako povsod drugje. Se na podarim.si kjer stvar podaris imas glupe ljudi da glava pece.
Komur je vsec letgo naj ga uporablja komur ni pa ne.
Evo ravno zadnjic sva hotela s sodelavcem kupiti tv na bolhi sva klicala 3 dni tip se ne javlja.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Jaz sem tudi zadovoljen z Letgo. Se je zadeva kar dobro prijela.
Škoda edino, da ne moreš uporabnikov ocenjevati, to bi še malo dvignilo uporabnost aplikacije.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Nekateri ste prevec jezni in morate letgo dat ČAS da ga malo spoznate in razumete,

Men je aplikacija super, 5x vec aktivnosti kot na bolhi. Res vam dostikrat zbijajo ceno in ce ni prevec zbita se probas dogovorit za nekje vmes, fora je itak da se stvari ki jo prodajas znebis in dobis vsaj nekaj, lahko si pa zategnjen pa zaradi tistih 20eur manj prodajas na bolhi 3 leta.

Let go, odpel stran od mene ker se mi nabira prevec stvari za neki denar zarad katrega nebos obogatel.

Res je veliko brazilcev polpismenih gor, to je vrjetno zato ker jim je internet, nalaganje slik na bolho prevelka znanost. torej je letgo prnesel se drugi segment ljudi kot zategnjeno bolho kjer vsak mulc na prvi nož ti hebe mater, bi te ubil in nevem kaj se vse ker ve da je recimo ddr2 ram iskan in lahko iztrzi nekoc 50eur za en modul, namesto da dobi 20eur in gre svet dalje.

Kar mene moti je to da te sili letgo na mrezenje s prijatelji in da gledas en drugmu kaj prodajas, zakaj bi to hotu nevem? Mene zanima cim širsi trg in to dosezes samo ko kupujes da v iskalnik napises kaj kupujes in ti kaze oddaljene oglase,, za prodajo je pa slabse ke r ti kaze samo lokalce kaj trenutno vidi in ce je oglas svez na prvi listi, mogoce pa tudi ne kre nekateri se nocejo vozit dlje kot so.

Lajkanje je pa pac po fbju. Sicer to delas zato da imas shranjene oglase ki te zanimajo.

Tudi malo otezeno je vcasih brskanje svezih oglasov ker je poplava otroskih cunjic za 2 eur, ampak hebi ga, sej nevem kako bi drugace lahko to naredil. Mi je pa kul brskati po zadnjih oglasih ker te dostikrat spomnejo na nekaj kar si hotu imet in te spodbudijo, sploh gor je tolk stvari k se vedel nisem zanjih da obstajajo, seveda glede crap stvari.

In zadnje najbolj pomembno da bolha crkne, men so se zamerl do konca. Ce jim ni dosti ziveti od reklam in od trgovin k so jih vsilili privatnikom nevem zakaj se lupit uporabnika ki je v bistvu bolha. Vem da pol evra ni veliko ce prodas telefon, po drugi strani ga prodas ce spustis ceno in ce se najde drugi uporabnik ki to kupi zakaj bi potem tukaj bolha sluzila se pri tem, nimajo zascite kupcev, nimajo nic in za nic zaracunavajo.
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Jaz sem zelo zadovoljen z aplikacijo, predvsem zaradi zelo hitrega načina objave oglasov, pa tudi zaradi enostavnega načina komunikacije. Sploh ne rabim telefonske številke javno objavljati, ko resen kupec reče, da pride pogledat zadevo, mu dam telefonsko in se s tem izognem 99% brezvezni klicev. Bolha je zame pozabljena, sploh kar se raznih drobnarij tiče.

Pa tudi prijava uporabnikov lepo deluje. Prijavil sem en oglas, kjer je nekdo smetil z neresničnimi oglasi in so ga hitro odstranili in mi poslali na mail sporočilo, da so uporabniku onemogočili sodelovanje v skupnosti.

Pri kupovanju pa je glavna prednost predvsem to, da ne rabim vsakega drugega spraševati po lokaciji ogleda. Pri bolhi za več kot polovico oglasov ne veš, če je iz Pirana ali iz Lendave.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Tudi malo otezeno je vcasih brskanje svezih oglasov ker je poplava otroskih cunjic za 2 eur, ampak hebi ga, sej nevem kako bi drugace lahko to naredil.
To je pa res. Fajn bi bilo v nastavitvah nastaviti kategorije, ki te zanimajo. Trenutno lahko izbereš le eno po eno kategorijo ali pa vse. Fajn bi bilo, da bi lahko obkljukal več kategorij.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.957
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Sploh ne rabim telefonske številke javno objavljati, ko resen kupec reče, da pride pogledat zadevo, mu dam telefonsko in se s tem izognem 99% brezvezni klicev.

zmaga.gif

Evo danes prvi artikel prodan v roku 12 ur. Brez 1000 klicev.