LETGO, končno konkurenca bolhi ki živi!

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Aja za spemat po x forumih v dnevni rutini pa imas casa na pretek. Ne bluzi.

Tudi ti boš, ko boš sedemdeset, sral po spletu.

Pod dvema pogojema:

- če boš dočakal 70 let (verjetno ne boš)
- če bo splet takrat sploh še obstajal...

Bi kar stavil,da NE BO!
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Jaz sem prodal dva telefona in uro, sicer vse s koncno ceno brez barantanja
smile-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Tudi jaz prodal/podaril nekaj in tudi že kupil.
Je pa za podarit tole super, ker te kontaktirajo le lokalci, pri Bolhi te pa takoj preprodajalci s cele Slovenije klicarjo. Pa telefonske ni videt, tako da jo šele ti daš, ko želiš.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Potrjujem. Danes sem se prijavil na LetGo, dal tri oglase, en podarim več računalniške opreme - oddano v 1 uri; sicer vem, da bo večina tega končala na bolšjaku, ampak meni je važno, da ne rabin na odpad vozit.
Za prodajo prenosne klime za 199 in enega A3 fotokopirca za 50 pa ni pretiranega zanimanja. Izgleda da je podarim res magična beseda.
wink-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.657
1.582
113
Jaz imam boljši način podarjanja: nastavim pred bajto. Gre vse, samo da je zastojn. Ta boljše stvari do ca. 1 ura, kaka roba ki je samo za odpad pa do ca. 2 dni max. In se vedno vprašam kdo pri PM to rabi. Pomoje hrčkarji, samo da je zastojn pa že nesejo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.325
5.844
113
pri taščici
Mene pa zanima sledece
Gledam oglase " v okolici" pa imam ocitno v blizini eno orenk mestno cetrt tokia kjer je vec kjudi kot listja, pa ceprav je vse skupaj sredi gozda in je hisa vsakih nekaj 100m....vcasih pa tudi po km ali vec nobene

Se se komu to dogaja?
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Ko sem nazadnje uporabljal GPS navigacijo, mi je Letgo avtomatsko prestavil lokacijo na zadnjo, ki je bila preden sem izklopil GPS (nekje ob italijanski meji). Ko sem ponovno vklopil GPS in počakal, da najde lokacijo, mi je po ponovnem zagonu tudi Letgo spet začel ponujat oglase iz taprave lokacije.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.325
5.844
113
pri taščici
Moja lokacija je na let go prava. Ko mi prikaze "najbilzje" oglase mi pa vecino njh prikaze v vasi z nekaj hisami oddaljeno cca 2km zracne linije od mene
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.325
5.844
113
pri taščici
Moja lokacija je na let go prava. Ko mi prikaze "najbilzje" oglase mi pa vecino njh prikaze v vasi z nekaj hisami oddaljeno cca 2km zracne linije od mene

Razen ce je tam kak svercar z xy uporabniskimi imeni ki prodaja vse mogoce

Kot bi recimo zivel v Tacnu , vecino prodajalcev pa bi bilo iz smarne gore.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.325
5.844
113
pri taščici
Moja lokacija je na let go prava. Ko mi prikaze "najbilzje" oglase mi pa vecino njh prikaze v vasi z nekaj hisami oddaljeno cca 2km zracne linije od mene
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
No jaz sem imel isto tako, če sem v Letgo šel gledat svojo lokacijo je sicer bila prava, ampak mi je vseeno kazal oglase s Primorske. Probaj vseeno z GPSom, mogoče pomaga. Pa pri pregledu oglasov si lahko nastaviš filter na lokacijo, potem ti mora pokazat res samo s tvojega konca oz. tistega, ki ga nastaviš.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
Sem preizkusil in ni K on konkurence bolhe.
Filtri so preveč splošni, za vsak kraj so Slo ne mislim gledati (kupite v vaši bližini, lol v Slo prideš v 3 urah na drug konec, niti ni take mase prodajalcev kot npr v kakšnem milijonskem velemestu) če kdo prodaja kar iščem, polpismeni uporabniki, ki nalepijo 2 sliki in naj potem ugibam točen model, manjka navadna web stran - za one reveže z windows phone in butastimi telefoni.

primer lokacije fail:
si iz rovt pri SG, prodajaš telefon XYZ, kupec je iz Kočevja, te ne bo našel (in obratno).
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.325
5.844
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
No jaz sem imel isto tako, če sem v Letgo šel gledat svojo lokacijo je sicer bila prava, ampak mi je vseeno kazal oglase s Primorske. Probaj vseeno z GPSom, mogoče pomaga. Pa pri pregledu oglasov si lahko nastaviš filter na lokacijo, potem ti mora pokazat res samo s tvojega konca oz. tistega, ki ga nastaviš.

sem preveč površno napisal?
GPS imam vklopljen
Mojo lokacijo poža pravilno.
Samo enostavno ne verjamem da je v določeni okolici dobra dva km od mene "večino" oglasov okoli mene.
Predvsem zarad tega, ker je več različnih uporabnikov na isti lokaciji, na tisti lokaciji v hribih pa hiše vsakih nekaj 100m. Kot bi iz šiške imel 5 oglasov, iz ljubljanskega rožnika pa 50 pod različnimi uporabniki. se ti zdi to logično?

Je možno da jim je letgo dodelil neko lokacijo, ker ni mogel pridobiti lokacije od uporabnika?
rolleyes-1.gif


V okoliških vaseh kjer so hiše precej bolj na gosto, pa je enostavno zelo malo oglasov. oziroma nekako pričakovano število oglasov.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
E, s tem ti pa ne znam pomagat. Kaj pa veš, mogoče v vsaki hiši vsi nekaj prodajajo :D
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Zakaj te pa ne bi našel?
Če skrola, te res ne bo našel, če bo pa v iskanje vpisal artikel, mu bo pa prikazalo.
wink-1.gif


Se pa strinjam, da glede na polpismenost, zna to res biti že preveč zapleteno za njih.
grin1.gif
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
In kako se komunicira v tem appu? Dobil sem ene par notifikacij stila "oglas je vsecen", pa ni nobenega replyja na voljo ali da bi videl celotno sporocilo.
Glede lokacije pa ne vem... rocno sem nastavil LJ, pa mi kaze tudi Prekmurje (ki je bil "zadnja lokacija" priblizno takrat, ko je bil soncni mrk :D :D ).
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Me podučiš?
Odpre samo stran, da naj naložim android ali ios aplikacijo.