LETGO, končno konkurenca bolhi ki živi!

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ja, imas prav. Evo par dni "dopisovanja" z nekom za 3d philips ocala. V navednicah zato, ker slovenscine je bilo v tem dopisovanju bore malo. No danes se koncno dobiva, mu predam zadevo (v oglasu je bil tocen model ocal, slika iz vseh kotov, uporabljana so bila 10 minut. No po parih urah dobim sms: lega (morda je misli lejga?) ocala neki nestimaju lako vrnem nazad.
Mu odgovorim, kaj in kako je treba nastaviti na daljincu, vklopiti ocala in vse, on odgovori: sve je nastimano kako mora biti al neki nestimaju ne bom pisal sve....
stupid-1.gif


V glavnem ja, na tako na pol pismeno komunikacijo se ne bom vec odzival.
bonk.gif


Moral sem malo pojamrat tukaj, saj vem da je vse skupaj nic denarja in je slo pac malo casa v nic ampak ja, taki, se lahko proda kubik drv in nic drugega.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.105
2.455
113
Očitno je ugotovil, da 3D ni nič posebnega pa mu je žal cekinov, ki jih je dal za to. Se tudi takih najde kar nekaj. Se pa že iz tega vsaj približno vidi, iz katerih delov Slovenije nekateri izhajate, sam namreč nimam med oglasi nobenega v srbohrvaščini... podeželje.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Kjerkoli je oglas. Ampak se ze po komunikaciji vidi za kaksnega kupca gre.
Pri enih jaz niti ne odgovarjam..
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.973
9.086
113
39
MB
ksz

se vam res zdi da zadeva živi ? v zadnjih dneh sem pisal 15 ljudem, recimo za podatek ki ni naveden v oglasu, tehnične stvari, noben ne odgovori,
poslal sem enih 5 ponudb, brez odgovora, niti zavrne ne nihče
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kot je Vogel napisal...aplikacija se jim zapre in ne dobijo sporočil.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Prav tako pa se v Chatu vidi po "kljukicah" kdaj je naslovnik dobil sporočilo in kdaj ga je tudi prebral. Kolikor sam razumem, 1 klkikica da je bilo poslano, 2 kljukica da je bilo sporočilo dostavljeno, obe kljukici rdeči pa da je naslovnik prebral sporočilo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.973
9.086
113
39
MB
jaz imam povsod eno, zgleda folk res ne omogoči potisnih obvestil, aplikacije pa tud ne preverjajo in potem ne vidijo preprosto ?
confused-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
to jaz tudi ugotavljam.... pet ljudi kontaktiral, samo en se nazaj javil ....
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.844
3.364
113
40
Lj
Veliko novejših Androidov ima privzeto omogočen power optimization, ki aplikacijah onemogoči background delovanje po nekem času. Jaz vem da sem za nekatere aplikacije moral dati izjemo, sicer mi niso djale obvestil.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.844
3.364
113
40
Lj
Sem dal en star router v oglas s slikami, čez 10 min mi piše rejected, brez razlage zakaj in kako. Sem probal še enkrat in zelo podroben opis itd. Spet rejected. In potem ti zopet ne piše zakaj, tako da lahko samo ugibaš. In niti ti ne dovoli urediti oglasa, da bi lahko kaj spremenil, zbrisati in jovo na novo.

Totalno amaterska aplikacija. Ne bom več uporabljal in zgubljal časa. Naslednjič naj se pojavijo na trgu z delujočo aplikacijo ne pa s tem zmazkom. Sem ocenil z 1 zvezdico na Play store, res si ne zasluži da je tam.
 
Nazadnje urejeno:

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
LeQuack: mislim, da je neka zahteva, da morajo biti original fotke, torej ne kopipejst z neta, in imam nekje v spominu, da to celo (avtomatsko) preverjajo.

Drugače pa imam ok izkušnje z Letgo. Kakšnim, ki ne znajo napisat niti približno pismenega stavka, ne odgovarjam - in imam toliko manj težav. Eni začnejo takoj barantat - ponavadi dam popust, če se naslikajo pred blokom, da meni ni treba nikamor hodit, ampak drugače jih zignoriram. Na Bolhi zadnje čase sploh nič nisem uspel prodat.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.844
3.364
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik ptil pravi:
LeQuack: mislim, da je neka zahteva, da morajo biti original fotke, torej ne kopipejst z neta, in imam nekje v spominu, da to celo (avtomatsko) preverjajo.

Drugače pa imam ok izkušnje z Letgo. Kakšnim, ki ne znajo napisat niti približno pismenega stavka, ne odgovarjam - in imam toliko manj težav. Eni začnejo takoj barantat - ponavadi dam popust, če se naslikajo pred blokom, da meni ni treba nikamor hodit, ampak drugače jih zignoriram. Na Bolhi zadnje čase sploh nič nisem uspel prodat.

Vse fotke so original narejene z mojim telefonom, tako da to ne more biti razlog.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.339
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Imam tudi z LetGo izredno slabe izkusnje... folk nima niti osnovne kulture pisanja... odgovora na povprasevanje po kaksnem artiklu pa nisem nikoli dobil... tako da je po nekaj mesecih aplikacija letela dol z mobilnika...
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Tudi jaz. Na koncu ne veš, a gre za chatanje, lajkanje oglasov ali komunikacijo med polpismenimi uporabniki. Bolha je še vedno zakon kljub vsem očitnim pomanjkljiovstim.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.315
643
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
hehe, sem prodajal prenosnik Toshiba za 50 eur:

"Živio vidim prenosnik tošiba kolko pride zadnje cene in gde može da vidim l.p Mergim kurti"

Ga je prišel celo gledat in sem mu ga dal za 40
smile-1.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.266
1.931
113
Tale letgo je čist mim. Kot ste ostali napisali. Folk neodziven, sami polpismeni, zbijati ceno na 1/3 že v prvem postu....

Bolha je zakon proti temu šitu
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Nekateri ne boste NIKOLI razumeli:

Ljudje, ki so prišli vključno z mano - kot pravite mnogi - iz votline, ali izpod kamna, stari 50-80 let, nimamo nobene volje, celo ne časa, da dajemo oglase na (sem si izmislil številko) 18 spletnih mest.

Mogoče zato, ker se še čisto dobro spomnimo sedemdesetih in osemdesetih let, le dveh časopisov Dela in Dnevnika, kamor si dal oglas s telefonsko številko, ali celo naslovom, pa ga je videlo pol Slovenije.

Ker je polovica ljudi bralo Delo, polovica pa Dnevnik, nekateri pa so celo prebrali oba časopisa, in to od politike, preko oglasov, do osmrtnic...

Danes pa naj po pol ure na dan dajemo oglase in potem še cel dan preverjamo, kdo se je javil z ZS, da se bomo stakimi pred spanjem še malo hecali, preigravali, glihali in se režali...

Habite se z vašim "razpršenim" sistemom oglaševanja, gospodje internetarji!!! Hebite se!
In če ne zaslužite s spletom 2000 evrov mesečno neto, raje začnite gojiti "bio" šipek...
evil.gif


Ena država, ena partija, en oglasnik... Čisto dovolj, da ne bomo samo za dajanje oglasov pokurili dve leti lajfa...
cheer.gif


Starejši pač nimamo več veliko časa na razpolago... Še najmanj za hecanje po spletu.
ne-ne-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.653
1.576
113
Aja za spemat po x forumih v dnevni rutini pa imas casa na pretek. Ne bluzi.
Drugace pa so moje izkusnje enake. Polpismene budale, ki ze v startu zbija ceno za tretjino. Takim majmunom niti ne odgovarjam.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.973
9.086
113
39
MB
ni problem v tem, problem je da folk sploh ne vidi sporočil ker nima omogočenih push notificationov, pri meni ko pošiljam imajo vsi samo eno kljukico ... niti ne pridemo do tega da me pošlje v pisdo ker premalo ponujam
smile-1.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
sve je nastimano kako mora biti al neki nestimaju ne bom pisal sve....

Pol Slovenije je že "čefurske", od Slovencev pa jih vsaj 70% dela z svojim lastnim jezikom, kot svinja z mehom...

Predvsem mladina, ki se ji popolnoma hebe za jezik, za jutri, pravzaprav za vse...
In potem si mislijo, če pišeš približno "slovnično", da si retardiran, da si [cenzura],ali da si ravnokar prilezel iz jame. Doživel sem več kot en tak komentar...

Kdor ne serje po slovenščini, je za njih "v jami"...
Ne vedo pa, da so oni v težkem govnu. Do grla... In na dolgi rok popolnoma BREZ PERSPEKTIVE...