Revolut bančni račun

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Lucijan pravi:
Mi pravi gospodična na supportu: ...not able to disable (personal IBAN), we can only hide the account details on your app.
Je to to? Sedaj v EUR accountu vidim banko kot Beneficiary, IBAN pa je GB98.... Ma, se mi zdi, da se ne zastopim z gospodično.

Ja pri meni je isto (Beneficiary REVOLUT LTD, IBAN GB98 ...). Ni pa nič omenjal, da lahko samo skrije osebni račun in da ga ne bi mogel disableat. Upam, da ne bo kakšnih problemov.
 

_jfk_

Pripravnik
23. jul 2007
156
20
18
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Citat:
Uporabnik Lucijan pravi:
Mi pravi gospodična na supportu: ...not able to disable (personal IBAN), we can only hide the account details on your app.
Je to to? Sedaj v EUR accountu vidim banko kot Beneficiary, IBAN pa je GB98.... Ma, se mi zdi, da se ne zastopim z gospodično.

Ja pri meni je isto (Beneficiary REVOLUT LTD, IBAN GB98 ...). Ni pa nič omenjal, da lahko samo skrije osebni račun in da ga ne bi mogel disableat. Upam, da ne bo kakšnih problemov.

Jaz sem tudi prosil, da mi ta račun ukinejo. Na supportu mi je odgovorila, da je to uredila in vidim enako kot pravita vidva. Upam, da bo to ok.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Jaz sem včeraj dobil natification, da imam sedaj nov EUR account v UK. Baje so premaknili račune iz Latvije (al kje je že bilo?) v UK zaradi problemov. Zanimivo pa je, da so mi zadnjič na mojo željo deaktivirali personal account, sedaj imam pa spet novega v UK (GB32 REVO ...) brez, da bi karkoli potrdil. Tudi plačila na drug IBAN sedaj spet delujejo, ker mi recimo po deaktivaciji osebnega računa niso več (preden so uvedli osebne račune so šla nakazila preko Currency Clouda potem očitno ne več).

Očitno bo res treba prijavit FURSu še Revolut, zna bit pa malo neugodno, če bodo kar tako spreminjali zadeve po svoje. Tudi tisti, ki so že prijavili Latvijski račun, bodo morali sedaj pošiljati popravke na FURS. Upam, da ne bodo imeli računi v drugih valutah, ki baje tudi prihajajo, še vsak svoje številki, ki jo bo treba posebaj prijavljat.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
A tebi so že obdelali prijavo? Moja, oddana 1.8., je še kar v "glavni pisarni".
To je po mojem zadnji korak, ki ga vidiš pri vloženem dokumentu, od tam naprej gre očitno ročno. Sem pred časom prijavljal N26 in je ostal ta status, čeprav je račun že zdavnaj vnešen. Pogledati moraš pod Podatki o zavezancu -> Računi, če imaš vpisan račun.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Hvala.

Je tam - samo brez imena banke - samo pod računi: LT98......

Mater bi se jaz načakal na spremembo statusa dokumenta.
rolleyes-1.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Mal več kot 3 minute pa res... glede na to, da nimajo digitalnega obrazca in je treba obrazec sprintat, na roko izpolnit, podpisat, poskenirat/slikat in oddat.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Mal več kot 3 minute pa res... glede na to, da nimajo digitalnega obrazca in je treba obrazec sprintat, na roko izpolnit, podpisat, poskenirat/slikat in oddat.

Prvič sem za N26 res printal, izpolnjeval na roke in skeniral. Za Revolut sem pa tist DR-02 kar v Adobe Readerju izpolnil s funkcijo izpolnjevanja, v pdf dodal še statement, ki ga zgeneriraš v appu in oddal na e-davkih. Tokrat ni bilo več kot 5 min dela
smile-1.gif
Noben ni nič kompliciral, sprocesirano je bilo pa tudi prej kot prvič. Podpišeš itak digitalno, tako da tist ročni podpis po mojem nima veza, čeprav sem ga ščaral na trackpadu.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Pa sej lahko deaktiviraš račun. Js sem GBP deaktiviral, EUR pa tako še nisem aktiviral, tako da je ok.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Jaz sem ga kao deaktiviral, ko je bil še LT račun, pa so mi potem kr sami dali GB račun. Tokrat sem ga raje kr prijavil.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.147
113
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Pa sej lahko deaktiviraš račun. Js sem GBP deaktiviral, EUR pa tako še nisem aktiviral, tako da je ok.
To ti misliš. Support pravi da ti računa ne morejo deaktivirat, lahko ga samo skrijejo iz aplikacije in prikažejo stari način nakazovanja. Deaktivacija v resnici ni mogoča.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Mal več kot 3 minute pa res... glede na to, da nimajo digitalnega obrazca in je treba obrazec sprintat, na roko izpolnit, podpisat, poskenirat/slikat in oddat.

Kakšen obrazec?
Jaz napišem 3 stavke v WOrdu (tako sem prejšnjič), prilimam gor podpis, shranim kot pdf, pošljem po e-davkih. 3 min.