Trgovanje Forex in MLM

fxsimplifier

Zelenc'
4. dec 2016
1
0
1
Pozdravljeni!

Rad bi vam predstavil izjemno priložnost. Gre se za aplikacijo, ki vam sama trguje Vi morate le kopirati njene ukaze. Mesečni ROI lahko doseže tudi 150% in skoraj nikoli ni pod 100%. Aplikacija se imenuje FX Simplifier in so jo ustvarili pri Wealth Generators.

Poleg tega pa ima ta program še en bonus. Sicer je mesečna članarina okoli 150-200$, vendar če po poravnavi prve članarine vpišete 3 nove člane imate od takrat naprej mesečno članarino brezplačno. Ob vpisu 13ih članov pa dobite tudi mesečno “plačo” okoli 500$. Pri 39 članih pa že kar 1000$.

Če se želite pridružiti ali želite dodatne informacije mi pišite na moj e-mail naslov ali Facebook stran.

E-mail: slo.forex.fx@gmail.com
Facebook: http://www.facebook.com/fx.simplifier
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.773
4.283
113
Citat:
Uporabnik fxsimplifier pravi:
Pozdravljeni!

Rad bi vam predstavil izjemno priložnost. Gre se za aplikacijo, ki vam sama trguje Vi morate le kopirati njene ukaze. Mesečni ROI lahko doseže tudi 150% in skoraj nikoli ni pod 100%. Aplikacija se imenuje FX Simplifier in so jo ustvarili pri Wealth Generators.

Poleg tega pa ima ta program še en bonus. Sicer je mesečna članarina okoli 150-200$, vendar če po poravnavi prve članarine vpišete 3 nove člane imate od takrat naprej mesečno članarino brezplačno. Ob vpisu 13ih članov pa dobite tudi mesečno “plačo” okoli 500$. Pri 39 članih pa že kar 1000$.

Če se želite pridružiti ali želite dodatne informacije mi pišite na moj e-mail naslov ali Facebook stran.

E-mail: slo.forex.fx@gmail.com
Facebook: http://www.facebook.com/fx.simplifier

bonk.gif
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Če je mesečni ROI 150% zakaj potem rabiš stranke? Če povzamem tvoje besede in vzamemo le 100% dobička na mesec in če bi vložil le 100 EUR ti to v 12 mesecih nanese 13.418.293,85 EUR... Ga ni človeka na svetu, ki bi izpostavil to strategijo javno kaj šele da bi jo ponujal kot storitev... Mislim pa, da sam veš da to ni mogoče in želiš le MLM izkoristiti...
 
Nazadnje urejeno:

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
Citat:
Uporabnik fxsimplifier pravi:

Poleg tega pa ima ta program še en bonus. Sicer je mesečna članarina okoli 150-200$, vendar če po poravnavi prve članarine vpišete 3 nove člane imate od takrat naprej mesečno članarino brezplačno. Ob vpisu 13ih članov pa dobite tudi mesečno “plačo” okoli 500$. Pri 39 članih pa že kar 1000$.

Tukaj si pa že kar lepo napisal princip piramidnega sistema
aplauz.gif


Mi je pa všeč ko se v takih temah oglasi pionner in s svojim znanjem in dejstvi zabije take mazače
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Po mailu sodec je on glavni distributer / meneđer / vodja / izberisisamtitulo/ za podrocje Slovenije in širše ( balkan ).

Woop woop!!!
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.048
1.457
113
39
Citat:
Uporabnik fxsimplifier pravi:
Pozdravljeni!

Rad bi vam predstavil izjemno priložnost. Gre se za aplikacijo, ki vam sama trguje Vi morate le kopirati njene ukaze. Mesečni ROI lahko doseže tudi 150% in skoraj nikoli ni pod 100%. Aplikacija se imenuje FX Simplifier in so jo ustvarili pri Wealth Generators.

Poleg tega pa ima ta program še en bonus. Sicer je mesečna članarina okoli 150-200$, vendar če po poravnavi prve članarine vpišete 3 nove člane imate od takrat naprej mesečno članarino brezplačno. Ob vpisu 13ih članov pa dobite tudi mesečno “plačo” okoli 500$. Pri 39 članih pa že kar 1000$.

Če se želite pridružiti ali želite dodatne informacije mi pišite na moj e-mail naslov ali Facebook stran.

E-mail: slo.forex.fx@gmail.com
Facebook: http://www.facebook.com/fx.simplifier

Pa take stvari se še kar pojavljajo v 2016?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
To bo večno moderno, nategi te vrste se pojavljajo vsak dan. Bedakov pa tudi ne zmanjka.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Ne da jih ne zmanjka. Vir vedno novih bedakov je neusahljiv. Po eni strani mladih nadebudnih (mlad perspektiven kader, namesto glave radar) in na drugi strani starih slaboumnih, pri katerih je od zadnjega natega minilo ravno dovolj časa ali pa so si uspeli ponovno od ust utrgati kupček, ki ga je treba naložit tako da bosta čez noč nastala 2.
 

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Evo tu sem našel dva, ki uporablja ta inovativni izdelek in glej ga zlomka, namesto vsaj 100% na mesec se je pridelala izguba: http://www.myfxbook.com/members/LarryLee/fx-simplifier-testing/1695276

in

http://www.myfxbook.com/members/bobstar/fx-simplifier/1696793

Na srečo sta oba računa demo, tako da ni realne izgube ampak kakovost teh signalov pa je vidna.

Podjetje zato tudi trži MLM in verjetno teh 100% na mesec pridobijo iz tega ne pa od trgovanja. Zdaj ne vem kako je to iz pravnega vidika, ker prodajajo signale preko MLM, rezultati na strani niso overjeni le neke tabelce, ki jih lahko vsak priredi.

Bi bilo pa zanimivo videti overjen rezultat od tega ki je dal post, pa naj bo realen račun ne demo, da bo stal za svojimi besedami.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Še imaš kak dober sistem za ruleto?

Wealth Generators? Sliši se opasno resno!
 

mdob

Zelenc'
24. dec 2016
14
0
1
Tole je res smešna ponudba, čisti gambling. 150% mesečno se ti lahko mogoče userje enkrat ampak prej ko slej boš izgubil celoten račun. Pioneer je prilimal dobre linke, kjer je lepo videti da so ti signali zelo slabi.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Iščem enega dobrega forex ponudnika (platformo) da ima notri tudi surovine, z nizkimi spreadi in da ni kakih problemov z nakazili/izplačili,......kak nasvet, kaj vi uporabljate ? plus500 mi ni najbolj všeč pa še spreade ima zelo visoke po mojem mnenju,.....
 

mdob

Zelenc'
24. dec 2016
14
0
1
Jaz imam en račun na Pepperstone. Tam imaš vse od kakava, bakra, kave, imajo celo orange juice.... Spreadi so dobri, imaš ogromno opcij za nakazila in preko kreditne imaš denar na računu takoj, izplačila na paypal ponavadi dobim v enem delovnem dnevu, na bančni račun pa 1-2dni.