NLB Klik

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.790
72
48
Dva dni nazaj mi je ob vpisu gesla in kode samo mlelo in mlelo. Vstopam pa preko OTP gesla. V googlu sem vpisal "klik obvestilo" zaradi morebitnega nedelovanja, pa mi je ven vrglo tole stran. Ne vem, ali je tole staro ali novo obvestilo, ker datuma ni nikjer.

Prejle, ko sem se poskusil konektati, pa mi nekam čudno izgleda tale prijavna stran stran , tako da se ne upam niti vpisati. A ni bilo prej bolj izpopolnjena ali pa se mi samo zdi?
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
spodnje obvestilo meni prikaže kot aktualno, ob prijavnem oknu, ko želim dostopati preko certifikata.

Citat:
Pomembna obvestila
Moteno delovanje NLB tržnih poti v soboto, 19. marca 2016 v nočnih urah
Datum: 16.03.2016

Vse uporabnike obveščamo, da bo v soboto, 19. marca 2016 od 23. do predvidoma polnoči, prekinjeno delovanje sodobnih tržnih poti: NLB Klik, Klikin, NLB Teledom, NLB Avtomatski odzivnik in SMS stanja na osebnih računih. V času prekinitve bodo naši strokovnjaki izvedli nadgradnjo sistema.

Vsem uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje.

Sicer naj bi bilo aktualno šele v noči iz sobote na nedeljo
 
Nazadnje urejeno:

Staedtler

Zelenc'
24. maj 2013
18
0
1
Pri plačilu plačilnih nalogov v mobilni aplikaciji Klikin mi v postavki "plačnik" v polju "kraj plačnika" manjka poštna številka - vpisan je samo moj kraj, brez poštne številke. Je to običajno, imate tudi ostali tako, ali imam jaz to narobe nastavljeno?
Ker teh podatkov se ne da spreminjat, so predizpolnjeni in vezani na račun. Potem bi mi banka morala to uredit.
V NLB Klik-u je stvar v redu, vpisana je poštna številka skupaj s krajem.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tudi prejemnik je brez poštne številke.
smile-1.gif
 

Staedtler

Zelenc'
24. maj 2013
18
0
1
Prejemniku lahko sam ročno vneseš poštno številko.

Je še kdo s to težavo, da mu v Klikin-u pri plačniku manjka poštna številka?
 

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
NLB klik ima zastarel program. Sploh ni praktičen. Moraš biti zelo hiter z vpisom, ker te takoj ven vrže potem pa ni druge, kot, da zapreš brskalnik in jovo-na novo. Jaz imam tudi na drugi banki in je bolj praktično. Me še nikol ni ven vrglo, zato se izogibam NLB. NLB, kot največja banka v SL. , bi lahko posodobila svoj sistem. Tudi drugi opravki vzamejo precej časa.
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Huh? Kaj pa vem, jaz lahko normalno vnesem plačilni nalog, ne da bi mi potekla seja. Kolikor sem ga primerjal z ostalimi spletnimi bankami, je Klik še vedno med boljšimi. Pa da ne bo pomote, tudi jaz imam namen poleti zamenjati banko - in če si bom slučajno premislil, si bom samo zaradi Klika..
 

Tommy17

Fizikalc
8. jan 2009
820
47
28
Citat:
Uporabnik Zebdi pravi:
Huh? Kaj pa vem, jaz lahko normalno vnesem plačilni nalog, ne da bi mi potekla seja. Kolikor sem ga primerjal z ostalimi spletnimi bankami, je Klik še vedno med boljšimi. Pa da ne bo pomote, tudi jaz imam namen poleti zamenjati banko - in če si bom slučajno premislil, si bom samo zaradi Klika..

Katero banko bi pa ti priporocal v smislu, da ima bolje reseno kot Klik?
 

Zebdi

Fizikalc
11. dec 2017
434
137
43
Jaz? Pravzaprav nobene - zato sem pa tudi napisal, da če si bom premislil (in ne bom menjal banke), bo to izključno zaradi Klika - ker mi je res top. Edina stvar, ki bi me znala motiti v prihodnosti, je ta, da se govori o ukinitvi dostopa s certifikati...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik okrim pravi:
NLB klik ima zastarel program. Sploh ni praktičen. Moraš biti zelo hiter z vpisom, ker te takoj ven vrže potem pa ni druge, kot, da zapreš brskalnik in jovo-na novo. Jaz imam tudi na drugi banki in je bolj praktično. Me še nikol ni ven vrglo, zato se izogibam NLB. NLB, kot največja banka v SL. , bi lahko posodobila svoj sistem. Tudi drugi opravki vzamejo precej časa.

Moraš pa biti ekstra počasnela, da te vrže ven.
tongue-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Zebdi pravi:
Jaz? Pravzaprav nobene - zato sem pa tudi napisal, da če si bom premislil (in ne bom menjal banke), bo to izključno zaradi Klika - ker mi je res top. Edina stvar, ki bi me znala motiti v prihodnosti, je ta, da se govori o ukinitvi dostopa s certifikati...

Že sedaj imaš na voljo OTP generator v Klikinu, ki je ravno tako varen kot certifikat. Sicer pa, odkar imam na razpolago Klikin, grem v sam Klik le še zelo redko.
 

SHTF

Fizikalc
6. jan 2017
355
43
28
Za devetimi gorami
www.binance.com
Ali je kaj bolj ugodnega od NLB v kombinaciji s Klikom(online banko) in brez provizije na NLB bankomatih? Glede na to, da NLB že pri vodenju računa zasluži, pa provizija za klik, plačevanje položnic... Obresti pozitivnega stanja imam pa boljše v kriptovalutah xD
 

okrim

Pripravnik
6. feb 2012
96
0
6
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik okrim pravi:
NLB klik ima zastarel program. Sploh ni praktičen. Moraš biti zelo hiter z vpisom, ker te takoj ven vrže potem pa ni druge, kot, da zapreš brskalnik in jovo-na novo. Jaz imam tudi na drugi banki in je bolj praktično. Me še nikol ni ven vrglo, zato se izogibam NLB. NLB, kot največja banka v SL. , bi lahko posodobila svoj sistem. Tudi drugi opravki vzamejo precej časa.

Moraš pa biti ekstra počasnela, da te vrže ven.
tongue-1.gif
Ja mogoče gre s certifikatom hitreje. S OTP pa dokler vpišeš u.ime nato maš delo z OTP, vpisat PIN, vpisat OTP št. potrdiš, nato geslo in moraš biti zelo hiter. Jaz redkokdaj s prvim poskusom da pridem noter. Seja poteče preden izvedem vse te postopke. Kot sem že prej omenil pa pri drugi banki nimam težav, da bi seja potekla preden bi se prijavil. Normalno pa je zaradi varnosti, da ko si že prijavljen, če nisi aktiven, da ti seja preteče in te sistem automatsko odjavi. Tudi na eni drugi strani NLB ( ni KLIK) se moram večkrat na novo prijavljat preden pridem noter in take težave imam samo z NLB. Če nebi bil prisoten tudi na drugi banki, bi mislil, da je to normalno. Sicer pa sem hotel le povprašat, če ima še kdo težave z NLB.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Citat:
Uporabnik SHTF pravi:
Ali je kaj bolj ugodnega od NLB v kombinaciji s Klikom(online banko) in brez provizije na NLB bankomatih? Glede na to, da NLB že pri vodenju računa zasluži, pa provizija za klik, plačevanje položnic... Obresti pozitivnega stanja imam pa boljše v kriptovalutah xD

N26, vse zastonj, ni provizij na bankomatih, ni provizij pri položnicah. Poglej temo tle na Alterju.

Drugače, če res hočeš imeti fizično poslovalnico nekje, naredi si primerjavo s pomočjo ZPS online orodja: https://www.zps.si/index.php?option=com_osebnefinance&view=banketrrvprasalnik

Precej prepričan sem, da je Delavska ali Sparkasse bolj ugodna kot NLB.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.667
731
113
NLB Klik deluje odlično preko Croma, z zastarelim Explorerjem ali zadnjim pa so težave..... metanje ven....
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Klok ima samo težave s svojim HA (visoko razpoložljivostjo), saj le-ta ni na nivoju seje. Ko pride do preklopa na drugi node te enostavno zabriše ven in se moraš še enkrat prijaviti. Sicer se mi je to zgodilo ene 2x ampak se je.