Cheaper & More

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
aka bivši izanglije.si

A jim je za zaupat? nekaj bi iz Anglije kupil, pa samo v UK pošiljajo.
Cheaper & More ima angleški naslov, potem ko pošiljko dobijo, jo pošljejo naprej na moj naslov v Slo.


Zaračunajo pač 10€ za posredovanje.

Torej? je že kdo pošiljal prek njih?
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Jp, tudi dražje zadeve, bp. Če te kdo povabi, da se registriraš pri njih, dobiš 5 EUR dobrodošlice, ki jo lahko porabiš pri prvem naročilu. Pošlji svoj e-mail na ZS in dobiš 5 EUR.
smile-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.195
113
Sam sem to ze precejkrat uporabljal in bp. Edino parkrat (se na začetku) je malo trajalo, da sem dobil obvestilo o prejemu pošiljke, sicer pa vse perfektno.
 

Naabo

Pripravnik
19. avg 2010
268
1
18
Tudi sam sem že večkrat naročil preko njih in vedno brez problema.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
mene je pa strah, da ne bi kaj zajebal, račun tudi že imam.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Vsaka posiljka je zavarovana (odvisno od vrednosti). Je pa model 1a. Vse se da zmeniti, gre na roko in mu lahko recem samo: hvala. Parkrat bi me postnina kostala po 68 funtov, parkrat po cca 50+ funtov. Prek c&m pa drobiz po ceniku.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
je kdo kupoval na tesco-tu? kaj si moram izmisliti pri registraciji nek uk naslov?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.195
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
mene je pa strah, da ne bi kaj zajebal, račun tudi že imam.
Potem pač ne uporabljaj, če te je strah. A ko kaj kupuješ po pošti pri nas te je tudi ''strah''?
Tukaj imaš x uporabnikov, ki imajo samo pozitivne izkušnje z njimi in tebe je ''strah''.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
1. Amm, a če se registriraš na tuji spletni strani že v štartu napišeš svoj ime in priimek ter notri pod naslov ta ki si ga prejel od C&M (angleški naslov) ali kako drugače ?

2. Potem ko to vse plačaš v tej trgovini ti avtomatsko prikaže tvoj paket v "moje pošiljke" na strani C&M ? Ali je potrebno še kaj drugega narediti?

3. Kdaj plačaš potem in kako samo poštnino pri C&M, če blago že v štartu plačaš pri spletni trgovini ? V tem primeru Tesco. ?
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
1.) Tudi ime daš tak kot si ga dobil pri c&m(Viva Xpress Logistics UK Ltd.) ter priimek(npr. MIHNOV-1234 ker ti pošlješ dejansko k c&m nato oni poredujejo glede na tvoj account k tebi domov.

2.paket se ti pokaže šele ko prispe k njim v skladišče oz ko ga obravnavajo(glede na tracking dobiš email dan ali 2 po tem ko so prejeli paket). Nato traja še cca 8 dni da pride pošilja do tebe.(tam imaš možnost pošiljko zadržati tako da združiš več paketov v enega če jih seveda pričakuješ in s tem prihraniš)

3. Posredovanje pošiljke plačaš ko paket dobiš v roke(domov) direktno vozniku tako da ti ne plačuješ za posredovanje v naprej.

Je pa tako da so pri meni eno pošiljko izgubili(krivda je bila med Tesco in c&m) vendar je Tesco brez kakršnih koli težav vrnil denar + 10 funtov (začetni popust ki sem ga porabil).
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
1.) Tudi ime daš tak kot si ga dobil pri c&m(Viva Xpress Logistics UK Ltd.) ter priimek(npr. MIHNOV-1234 ker ti pošlješ dejansko k c&m nato oni poredujejo glede na tvoj account k tebi domov.

2.paket se ti pokaže šele ko prispe k njim v skladišče oz ko ga obravnavajo(glede na tracking dobiš email dan ali 2 po tem ko so prejeli paket). Nato traja še cca 8 dni da pride pošilja do tebe.(tam imaš možnost pošiljko zadržati tako da združiš več paketov v enega če jih seveda pričakuješ in s tem prihraniš)

3. Posredovanje pošiljke plačaš ko paket dobiš v roke(domov) direktno vozniku tako da ti ne plačuješ za posredovanje v naprej.

Je pa tako da so pri meni eno pošiljko izgubili(krivda je bila med Tesco in c&m) vendar je Tesco brez kakršnih koli težav vrnil denar + 10 funtov (začetni popust ki sem ga porabil).

Hvala, torej je tako kot sem predvideval, kje se je pa zapletlo med Tesco in C&M? A to vozniku plačaš v "kešu" s še kakšnimi provizijami kot jih ima Pošta Slovenije( ala po povzetju potem ti pa še 2-3€ nabije na dejansko odkupnino). Če te ni doma kdo to potem "pelje" na okoli oz. kje te čaka (UPS)=?
zmaga.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Nobene provizije vozi Bex in ne PS. Mene je klical kje sem na koncu so domači prevzeli.
V bistvu je zafrknila njihova dostavna služba(založili so paket oz še sam nevem kaj je bilo)
Je bil pa izredno fer odnos od tescota(nikakršnih komplikacij da naj še malo počakam).
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Vozniku ne plačaš nobenih provizij, plačaš točno toliko kot te pride storitev na c&m.

Mene je voznik poklical in sva se potem dogovorila kje bom prevzel.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Super potem
smile-1.gif


Dejansko v večina primerov tako prideš dosti cenej do izdelka kot npr. pri nas, sploh v primerih ko je znotraj UK "free shipping" kar je velikokrat v internetnih trgovinah
wink-1.gif
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
1.) Tudi ime daš tak kot si ga dobil pri c&m(Viva Xpress Logistics UK Ltd.) ter priimek(npr. MIHNOV-1234 ker ti pošlješ dejansko k c&m nato oni poredujejo glede na tvoj account k tebi domov.

Hmm, smo probali dati FirstName in LastName to kar dobiš v email:

capture.png


Pa ne spusti čez registracijo
redface-1.gif