Cheaper & More

sung

Pripravnik
10. dec 2011
323
0
16
to sem gledal ja hvala ... samo mi ni jasno ali zaracunajo vsakic njihovo C&M storitev plus dostavo ali zgolj dostavo glede na to da bom sam opravil nakup
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Samo za dostavo
wink-1.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik BeerBelly pravi:
Jaz moram tudi pohvaliti zadevo...se da veliko zmeniti z njimi. Kar se mene tiče nimam predsodkov pred nadaljno uporabo.

Tudi z moje strani same pohvale Cheaper & More !
zmaga.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Ker vidim da je tema o C&M nemorem da se nebi oglasil, namreč letos sem koristil njihovo storitev in je prišlo do manjše težave z poškodbo paketa ( težko določim krivdo ali se je to zgodilo od trgovine do CM ali od CM do Slovenije, skratka težavo so rešili samoiniciativno, paket so mi vseeno dostavili ( je bil uporaben normalno, le en del je bil odlomljen) , zaračunali mi niso dostave, kar se mene tiče so korektni zelo in vsekakor bodo še koriščeni.

Mogoče je odzivnost na mail slaba,ampak saj niso helpdesk da jih rabis vsako sekundo...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Za katere primere pa sploh koristite C&M, namreč gledam da je to za štacune v nemčiji ali angliji. Ampak te štacune že itak imajo povečini direktno dostavo v SLO, ali pa, če ne drugega, se najde pač enak izdelek na ebayu, kjer je spet dostava v SLO...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Jaz ga uporabljam za nemški Ebay, firme.
Tam večina (na katere sem naletel - firme ali privat) ne pošilja v Slovenijo. Nekateri že.

Na koncu sem ugotovil, da se mi ne splača komplicirati s tem, kdo pošilja in kdo ne. Imam nemški naslov in vse kar kupim gre tja, Cheaper & More pa mi dostavi domov.

Združim več nakupov in suma sumarum je ceneje, kot če bi mi prodajalci pošiljali v Slovenijo.
Pa kot sem že omenil se ne rabim obremenjevati s tem, kdo pošilja v Slovenijo in kdo ne.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.309
5.340
113
če pošiljatelj ne pošlje direktno v slovenijo. Tudi amazon ne pošlje vsega, ko enkrat hočeš na blagajno, ti pa reče, da ne bo šlo. Marsikatera trgovina pošilja v slovenijo, vendar ima dimenzijske omejitve Sem imela paket 10cm predolg, zmenit se ni dalo nič. Če pa pošilja direktno, potem pa tudi jaz izpustim C&M, ker vsak posrednik manj v zgodbi zmanjša možnost problemov. Recimo, čakaš dva paketa, en sedi že ne vem koliko časa v skladišču C&M, potem traja še en čas, da pride na naslov, ko je enkrat od tam tudi odposlan, vmes pa teče rok za vrnitev izdelkov trgovini, kjer si robo kupil. Oni namreč štejejo za čas dostave tistega, ko je bila pošiljka oddana v C&M center, ne k tebi domov.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Jasno, da ni vsakemu pisano na kožo.

Če naročiš neko malenkost (npr. mp3 player), je brezveze.

Jaz pa se odločim in kupim v enem tednu nekaj stvari in zadeva ima smisel. Tako pri ceni, kot pri ukvarjanju s tem, kdo pošilja v Slovenijo in kdo ne.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
zanimivo...

kot rečeno, še nisem naletel na izdelek, ki ga ne bi nekdo poslal, pa ne kupujem ravno mainstream zadev, tudi bolj exotiko. Saj C&M je kul, če ne bi bil tako drag. Recimo 10€ al koliko najcenejša dostava, na ebay je dostava ponavadi med 1€ in 12€. Je pa tudi res, da ne kupujem kaj dražjega kot je par 10€, kjer se 10€ pozna, če bi kupoval kakšno elektroniko, telefone, laptope...potem me za 10€ dostave verjetno res ne bi tako bolelo...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Npr. nemški Saturn ne pošilja v Slovenijo.

In ko da kaj v akcijo (sicer gre zelo hitro), je tudi 60 % ceneje od redne cene in 70 % ceneje kot pri nas. Tako da tu npr. se zeloo splača.
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Daj drugič kak primer, močno dvomim da se podobna akcija ne bi našla na ebayu
wink-1.gif


Recimo nazadnje sem gledal neko akcijo za brivnike, cena tam 250 eur, v eni večjih eu štacun. Komot sem na ebay našel še ceneje
wink-1.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Recimo apple store ne pošilja v slovenijo, na ebayu ali kje drugje ga pa tudi ne moreš prednaročiti in imeti zagotovila, da bo ob izzidu že dostavljen.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Daj drugič kak primer, močno dvomim da se podobna akcija ne bi našla na ebayu
wink-1.gif

Ne dam.
evil.gif


Sicer pa je bil Saturn na Ebay-u.

In verjemi, da je res. Sem pa dal mogoče ekstremen primer. Ponavadi je znižanje od 40 % dalje.
evil.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.097
739
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Daj drugič kak primer, močno dvomim da se podobna akcija ne bi našla na ebayu
wink-1.gif


Recimo nazadnje sem gledal neko akcijo za brivnike, cena tam 250 eur, v eni večjih eu štacun. Komot sem na ebay našel še ceneje
wink-1.gif
recimo tale ne pošilja v lovenijo:
http://www.ebay.com/itm/RENTOK...=item5af4a7bbcf
pred leti sem pri njemu že naročil škatlo tega, zdaj pa pravi, da pošilja samo še v UK. sem po netu, tudi med kitajci, iskal podobne zadeve, pa vse brez uspeha. sicer ena spletna trgovina v sloveniji prodaja primerljiv izdelek, vendar za 3-kratno ceno
frown-1.gif
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
156
2
18
ksz

Pozna kdo podobno storitev da imajo možnost prepošiljanja iz Poljske (nabiralnik na Poljskem)?

LP
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Ali skladišče in celotna operativa Cheaperandmore dejansko deluje?
Odprl sem si nemški naslov, naročil robo tja in ne dobim nikakršne informacije, da je bila roba dostavljena. Pošiljatelj prav tako ne ve kaj se je zgodilo s pošiljko in mi je vrnil denar. Ko pišem in kličem na Cheaper ni nobenega odgovora, na tel. se ne javlja nihče?
 

Cheapermore

Zelenc'
15. mar 2015
1
0
1
Lep pozdrav vsem,

uporabniki so nas opozorili na zgoraj napisano. Cheaper and more normalno deluje. Uporabnika, ki ni prejel odgovora, naprošam, da piše direktno na info@cheaperandmore.com. Če koga kaj zanima, z veseljem odgovorim tukaj.

Lep pozdrav,C&M, Matej Polanc