Tekmovanje domačih pivovarjev 2017

HudaLiza

Pripravnik
31. avg 2015
94
0
6
Kaj Drejč iz pivarne je rato sodnik?
smile-1.gif
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Ko poteka ocenjevanje je to odprtega tipa? Se lahko pride pogledat pa kako rečt?
smile-1.gif
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Če primerjam z izobraževanjem, je moj odgovor: NE!
smile-1.gif


Intenzivnost in koncentracija sta namreč na tako visoki stopnji, da vsako ne nujno "opravilo" močno zmoti postopek. Poleg tega je že sama organizacija kar velik logistični zalogaj, postopek je potrebno zelo pozorno spremljati. Piva so namreč označena zgolj s šiframi, in verjemite, ni jih malo. Če je 150 prijavljenih piv, je to 450 steklenic.

Pa še nekaj, da si ne bo kdo narobe predstavljal sojenje. Ne, ne gre za sproščeno "popivanje" in "kljukcanje" temveč za resen proces. Morda se komu zdi to smešno, a tako je to. Pišem pa to zgolj zato, ker sem blizu osebe iz prejšnjega stavka bil tudi jaz, preden sem šel na tečaj. Nisem si mislil, da bom lahko od "pitja" piva (analiziranja in ocenjevanja) kdaj psihično utrujen. Pa sem bil vsakič, tako da bi tist zadnji kozarček najraje zabrisal po tleh. Malo karikiram, a ni daleč od resnice
bonk.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Citat:
Uporabnik zoki pravi:
Ko poteka ocenjevanje je to odprtega tipa? Se lahko pride pogledat pa kako rečt?
smile-1.gif

Lahko se naslednje tekmovanje prijaviš za stevarda. To je edini način, da prideš zraven in da spoznaš tekmovanje še z naše strani, za klepet pa ponavadi ni preveč časa, ker je kar koncentracija med sodniki. Kot sem že večkrat napisal, je sojenje piva precej naporen proces.
 

joorn

Pripravnik
15. feb 2015
168
2
18
Kalbo , koliko Bearlywinov je pa bilo prijavljenih?
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Zaključni dogodek s podelitvijo medalj bo v soboto v Zip bazi v Trzinu. Začnemo ob 18. uri.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Vidim da so ze objavljeni rezultati
smile-1.gif


Zal se ne bom mogel udeleziti podelitve, grem pa takoj zdej zapit svoj prvi resen dosezek
grin1.gif

(Lp z Malte
tongue-1.gif
)

Rezultati še niso dokočni in uradni, ker se page še ureja. Zaenkrat jih bomo umaknili in danes zvečer ali jutri zjutraj objavimo dokončne!
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
V bistvu je sojenje še potekalo, ko so se pojavili rezultati. Spletno stran uporabljamo za postavljanje sodniških miz in tako naprej, zato se vmes lahko zgodi, da se pojavijo rezultati. Sicer ni fajn, zgodi pa se. Danes, ko bo končan še izbor best off bodo rezultati uradni.