Beer O· clock

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
Beer O" clock

Nevem če ste že opazili, vendar končno imamo tudi mi slovensko pivo ob uri...srčno upam da ni tole samo začetek, ki pol pade v vodo, zaradi nezanimanja...
Pa še tipa sta žive legende, mudel iz pivovariuma, pa starosta (hehe) slovenske craft scene
cheer.gif

Tako da delite, komentirajte, predlagajte....naj se razvija
nahrung002.gif


https://www.facebook.com/beerpodcast/?fref=ts [
 
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Kul.
Sicer mi gre stil govora tele staroste malo na [cenzura] ampak koristnega sta pa veliko povedala.
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
Meni je všeč. Imata opis stila s humornimi (bolj ali manj posrečenimi) vložki, predvsem mi je pa všeč, da sta dokaj velik del posnetka namenila domačim pivovarjem s konkretnimi nasveti.
zmaga.gif
Edino kar me je zmotilo, ker delujeta, kot da sta malo preveč pod gasom (ali samo dajeta tako vtis?).
 
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Ja all in all je dobra ideja ter tudi dobra izpeljava tako da upam da bosta nadaljevala.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.856
113
To je pač njegov stil. Čisto po slovensko bi pa vsi radi, da kaj...govori zborno.
 

Metalyedge

Pripravnik
25. nov 2008
116
0
16
Vsaka kritika in komentar je več kot dobrodošel, da lažje strukturirava naslednji del. Ciljno občinstvo smo v veliki meri prav homebrewerji, tako da kar na dan s predlogi, kaj bi si želeli slišati.
 

guliver

Pripravnik
18. feb 2016
573
0
16
Ah jaaaa. Sem jih ene 4 stran zlil, ker so imele 20 cm visoke vulkančke. Pa še Dunklweizen je bil, ki je že sam po sebi visoko karboniziran. Lactobulšit, kaj čmo........
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Takratke sem pogledal, tadolgih še nisem uspel, jih pa bom
smile-1.gif


Komentar:
- pod objavo nista prlimala linka od DIY 2017 Brewdog
smile-1.gif
(ali pa sem jaz čorav)
- malo manj glejta v tla/mizo
smile-1.gif
Zgleda, kot da vaju je sram. Kar pogumno, saj sta polna znanja in izkušenj. SIcer pa razumem, v Slo orjeta ledino in rutina bo prišla s časom.
- npr. tema o dry hopu. Predlagam, da se pri take vrste objavah naredi uvod s krajšim/hitrim pregledom, ker predvidevam, da bojo to gledali tudi popolni začetniki (vsaj upam, da bojo, ker je zelo koristno); npr. kdaj dry hopaš (na netu so tudi članki o dry hopanju v primarcu), katere vrste hmelja so primerne za dry hop itd. V nadaljevanju pa lepo izkustveno izpeljeta oddajo, kot jo sicer.
- dajta naredit še en standarden zaključek, tako kot imata uvodno špico, da ni samo REZ in konec
smile-1.gif

- GO FOR IT!
smile-1.gif


Sem se potrudil konstruktivno kritizirat
wink-1.gif
Sicer sta super in komaj čakam nadaljevanja!

P.S.: če se navežem na dry hopping...omenila sta, da v primeru večfaznega dryhopanja po 4h dneh eno vrečko vzameš ven in daš novo noter. Kaj pa, če vrečk ne uporabljaš, pa bi rad izvedel isto tehniko?
 

Metalyedge

Pripravnik
25. nov 2008
116
0
16
Hvala za vse konstruktivne kritike! Več ko bo feedbacka lažje strukturirava segmente in podane informacije.
Narediti uvod za vsak segment... To še pride
smile-1.gif

Zakaj gledava v mizo... Verjetno zato, ker govoriva iz glave. Sam se lažje skoncentriram in formiram stavke če se nekam zagledam. Slaba lastnost za na kamero, vem.
Zaključna špica, se priporočam za predloge! Bom razmislil v to smer, težava tu je prosti čas, ki ga niti ni na pretek
smile-1.gif
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Itak, saj razumem(o). Dobra sta, fajn je nekaj takega imet tudi v Sloveniji. Čas je pa večni problem.

Špica je lahko enaka kot na začetku, tist kitarski rif in slika od Beer o clock. Pred koncem pa samo pozdravita ali pa si izmislita nek svoj slogan
wink-1.gif
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Se opravičujem za del kritike, ki ni upravičen, je pa posledica mojega nevedenja. Ker sem se lotil v obratnem vrstnem redu in pogledal najprej kratke filmčke, nisem vedel, da so le-ti zgolj delčki tadolgih (tapravih) filmčkov. Tudi link je prliman pri glavnem videu.

Sori, fanta!
smile-1.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Kje pa je tale human fish kej naprodaj oziroma v katerem pubu se ga da dobit?
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
pa še v williamsu, pa premeru, pa še kar nekaj barih....Maš pa flaške tud v leclerku itd...
 

jahwar

Zelenc'
15. okt 2015
13
0
1
Mislim, da ni potrebe, da se kar koli kritizira, s kilometrino bo vse prišlo na svoje mesto. Če ne, bomo pa takrat kaj pripomnili. Kljub temu, da je zadeva v tujini že zelo dolgo aktualna, mislim, da se je tega pri nas manjkalo, predvsem s kompetentnimi govorci. Kar tako naprej.