Hrvatsko homebrew prvenstvo

stricek18

Pripravnik
3. nov 2015
317
4
18
Kdo vse bo dol da se mal "pokonektamo"??? Jaz pridem še z dvema kolegoma, imamo rezerviran en "cheap" apartma 3min peš stran od magic beer rooma. Tako da če je kdo za se lahko dol dobimo pa lahko še kdo prespi pri nas.
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
3 min stran od Magic Beer Rooma je zapor. Naključje ???
evil.gif


Drugač pa jaz letos žal ne morem it na žurko. Pa drugo leto ...
 

stricek18

Pripravnik
3. nov 2015
317
4
18
Tudi to vem da je zapor tam ja heh, mogoce pa prespimo brezplacno 😂😂😂😂
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
Žal ne. Ker sem vedel, da imam takrat že druge stvari, že nisem vzel. Nisem se pa spomnil na "sotropine" in da "taka karta vedno prav pride".
smile-1.gif
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Citat:
Uporabnik stricek18 pravi:
Kdo vse bo dol da se mal "pokonektamo"??? Jaz pridem še z dvema kolegoma, imamo rezerviran en "cheap" apartma 3min peš stran od magic beer rooma. Tako da če je kdo za se lahko dol dobimo pa lahko še kdo prespi pri nas.
Kdaj boste tam?
smile-1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Tam bom že v petek popoldne.

Dva ponedeljka, en petek, plus cel zadnji vikend (petek-nedelja)... Do konca junija spet ne bom povohal piva
smile-1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik stricek18 pravi:
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Tam bom že v petek popoldne.

Dva ponedeljka, en petek, plus cel zadnji vikend (petek-nedelja)... Do konca junija spet ne bom povohal piva
smile-1.gif

To sam sebi lažeš da ga ne boš povohal? haha

Prejšnje leto sem naštel cca. 50 različnih piv samo v zadnjem vikendu, tako da nekj časa bo sigurno pavza
nahrung002.gif
 

stricek18

Pripravnik
3. nov 2015
317
4
18
Who is Luka Oblak??

Mail iz hrvaške je prišel, da naj se z njim dogovorimo za nakup vstopnic in plačilo majic (ko gre on dol da bi prevzel vstopnice in plačal majice) ;-) Če se da kakšen kontakt dobit od njega.

Hvala in lp, Anže
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.900
113
Oblak preberi nazaj. Pošlji zs pa dobiš kontakt od tega Oblaka.
 
Nazadnje urejeno:

Pivopivec1

Pripravnik
23. feb 2014
318
9
18
V magic beer roomu imam rezervirano eno karto. Prosil bi koga izmed sodnikov, ce bi mi jo lahko prevzel. Ali pa kdo drug, ki bo sel v zagreb danes ali enkrat do 29. maja do 17h. Denar posljem takoj po posti. Karto pa lahko prevzamem na samem tekmovanju, ali pa po posti. Hvala
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.900
113
Škoda, ker se nisi priključil kar nekaj ljudem, za katere sem vzel karte v ponedeljek. V Zagreb grem spet v ponedeljek. Kontaktiraj po ZS.
 

Gucci

Pripravnik
16. avg 2008
126
1
18
Z zelo težkim srcem ponujam štiri karte za zaključno zabavo.

Ker pa smo pivovarji odgovorni in skrbimo za svojo in splošno varnost je v neposredni bližini rezerviran in plačan tudi apartma za štiri iz sobote na nedeljo.

Cene ne bom nabijal za svoj dobiček. Karte so bile 54€, apartma pa 65,40€. Najraje vidim, da nekdo vzame komplet.

Zainteresirani na ZS.
 
Nazadnje urejeno: