Mali oglasi: KUPIM/ISCEM

chokehold

Zelenc'
10. avg 2016
9
0
1
Koper
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
KAr se cornijev tiče je takole:

HafnerMa 2kom
alessio86 2 kom
pocast 2 kom
kadunnc 2 kom
chuck 3 kom
Alojzij 2 kom

Zaenkrat smo na 13, počakamo do ponedeljka še za kakšnega interesenta in potem v akcijo?

Ima kdo kontakt?
Če ni še prepozno bi se tudi jaz pridružil - 2 komada!
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik chokehold pravi:
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
KAr se cornijev tiče je takole:

HafnerMa 2kom
alessio86 2 kom
pocast 2 kom
kadunnc 2 kom
chuck 3 kom
Alojzij 2 kom

Zaenkrat smo na 13, počakamo do ponedeljka še za kakšnega interesenta in potem v akcijo?

Ima kdo kontakt?
Če ni še prepozno bi se tudi jaz pridružil - 2 komada!

Se pravi nas je 15, jaz imam kontakt, sodi so po 30EU, za dostavo se lahko dogovorim jaz, sem iz Ljubljane, kjer se jih bo lahko prevzelo. Bi pa naprej pobral denar, ker ne bom zalagal (lahko nakažete (TRR po ZS), lahko se dobimo...)
Če pa kdo hoče pa lahko pride takrat ko se pripelje sode in takoj prevzame.
Povejte kako vam paše...
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Citat:
Uporabnik chokehold pravi:
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
KAr se cornijev tiče je takole:

HafnerMa 2kom
alessio86 2 kom
pocast 2 kom
kadunnc 2 kom
chuck 3 kom
Alojzij 2 kom

Zaenkrat smo na 13, počakamo do ponedeljka še za kakšnega interesenta in potem v akcijo?

Ima kdo kontakt?
Če ni še prepozno bi se tudi jaz pridružil - 2 komada!

Se pravi nas je 15, jaz imam kontakt, sodi so po 30EU, za dostavo se lahko dogovorim jaz, sem iz Ljubljane, kjer se jih bo lahko prevzelo. Bi pa naprej pobral denar, ker ne bom zalagal (lahko nakažete (TRR po ZS), lahko se dobimo...)
Če pa kdo hoče pa lahko pride takrat ko se pripelje sode in takoj prevzame.
Povejte kako vam paše...

Še Theory 2, se pravi 17.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Ti pišem za ZS
smile-1.gif
 

alessio86

Zelenc'
17. jan 2017
26
0
1
Jst sem zdele govoru s tem iz nektarja in pravi:
Sod po 25e zraven se lahko vzame tudi komplet objemk, priklopi in 3m cevi to je pa 10e
Lahko mi jih dostavi v skofjo loko.
 
Nazadnje urejeno:

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Citat:
Uporabnik alessio86 pravi:
Jst sem zdele govoru s tem iz nektarja in pravi:
Sod po 25e zraven se lahko vzame tudi komplet objemk, priklopi in 3m cevi to je pa 10e
Lahko mi jih dostavi v skofjo loko.

Potem je najbolje, da se tisti, ki imate kontakte, dogovorite, kdo bo naročal (kjer je najugodneje).

Sem sem zainteresiran tudi za nakup ostalega materiala. Ker pa se na vse to (še) ne spoznam, niti ne vem točno kaj se rabi in koliko to stane. Če je torej ponujena cena korektna (ni nujno, da je najcenejša, za par eur nimam namena komplicirat in naročat iz Kitajske al ne vem kje), nabavim tudi to
smile-1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik HafnerMa pravi:
Citat:
Uporabnik alessio86 pravi:
Jst sem zdele govoru s tem iz nektarja in pravi:
Sod po 25e zraven se lahko vzame tudi komplet objemk, priklopi in 3m cevi to je pa 10e
Lahko mi jih dostavi v skofjo loko.

Potem je najbolje, da se tisti, ki imate kontakte, dogovorite, kdo bo naročal (kjer je najugodneje).

Sem sem zainteresiran tudi za nakup ostalega materiala. Ker pa se na vse to (še) ne spoznam, niti ne vem točno kaj se rabi in koliko to stane. Če je torej ponujena cena korektna (ni nujno, da je najcenejša, za par eur nimam namena komplicirat in naročat iz Kitajske al ne vem kje), nabavim tudi to
smile-1.gif

Sem ravnokar govoril z njim ja, če jih vzamemo 20 kom jih dobimo po 25EU, jaz dodam še enega tkao da jih bo 18, kolega vzame dva mala 10l in je OK.
Povejte če bi kdo vzel še opremo, je pa tako: priklopi so kvalitetni, veliko bolj ko kitajska roba ki jo kupujemo, cevi pa so precej trde - so kvalitetne, če imate kakšen točilni aparat je TOP, za kakšne party pipice pa zna bit že štorasto, ker se ti zna pipica kam naslonit v hladilniku in je potem poplava - moje izkušnje
cry12bpy.gif

Čimprej se mi javite preko ZS da vam dam TRR in gremo v naročilo, z Nektarjem je že zmenjeno...
 
Nazadnje urejeno:

Wofk

Pripravnik
18. jan 2014
182
0
16
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Citat:
Uporabnik HafnerMa pravi:
Citat:
Uporabnik alessio86 pravi:
Jst sem zdele govoru s tem iz nektarja in pravi:
Sod po 25e zraven se lahko vzame tudi komplet objemk, priklopi in 3m cevi to je pa 10e
Lahko mi jih dostavi v skofjo loko.

Potem je najbolje, da se tisti, ki imate kontakte, dogovorite, kdo bo naročal (kjer je najugodneje).

Sem sem zainteresiran tudi za nakup ostalega materiala. Ker pa se na vse to (še) ne spoznam, niti ne vem točno kaj se rabi in koliko to stane. Če je torej ponujena cena korektna (ni nujno, da je najcenejša, za par eur nimam namena komplicirat in naročat iz Kitajske al ne vem kje), nabavim tudi to
smile-1.gif

Sem ravnokar govoril z njim ja, če jih vzamemo 20 kom jih dobimo po 25EU, jaz dodam še enega tkao da jih bo 18, kolega vzame dva mala 10l in je OK.
Povejte če bi kdo vzel še opremo, je pa tako: priklopi so kvalitetni, veliko bolj ko kitajska roba ki jo kupujemo, cevi pa so precej trde - so kvalitetne, če imate kakšen točilni aparat je TOP, za kakšne party pipice pa zna bit že štorasto, ker se ti zna pipica kam naslonit v hladilniku in je potem poplava - moje izkušnje
cry12bpy.gif

Čimprej se mi javite preko ZS da vam dam TRR in gremo v naročilo, z Nektarjem je že zmenjeno...

A ima ta v nektarju tudi 10l sode?
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik Wofk pravi:
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Citat:
Uporabnik HafnerMa pravi:
Citat:
Uporabnik alessio86 pravi:
Jst sem zdele govoru s tem iz nektarja in pravi:
Sod po 25e zraven se lahko vzame tudi komplet objemk, priklopi in 3m cevi to je pa 10e
Lahko mi jih dostavi v skofjo loko.

Potem je najbolje, da se tisti, ki imate kontakte, dogovorite, kdo bo naročal (kjer je najugodneje).

Sem sem zainteresiran tudi za nakup ostalega materiala. Ker pa se na vse to (še) ne spoznam, niti ne vem točno kaj se rabi in koliko to stane. Če je torej ponujena cena korektna (ni nujno, da je najcenejša, za par eur nimam namena komplicirat in naročat iz Kitajske al ne vem kje), nabavim tudi to
smile-1.gif

Sem ravnokar govoril z njim ja, če jih vzamemo 20 kom jih dobimo po 25EU, jaz dodam še enega tkao da jih bo 18, kolega vzame dva mala 10l in je OK.
Povejte če bi kdo vzel še opremo, je pa tako: priklopi so kvalitetni, veliko bolj ko kitajska roba ki jo kupujemo, cevi pa so precej trde - so kvalitetne, če imate kakšen točilni aparat je TOP, za kakšne party pipice pa zna bit že štorasto, ker se ti zna pipica kam naslonit v hladilniku in je potem poplava - moje izkušnje
cry12bpy.gif

Čimprej se mi javite preko ZS da vam dam TRR in gremo v naročilo, z Nektarjem je že zmenjeno...

A ima ta v nektarju tudi 10l sode?

Ja, 10l sod je 20EU
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Proda kdo 50l inox sod za pivo? Ali pa pozna, kje se to dobi. Predelal ga bom za kuhanje pivine itd..
Za ponudbe prosim na zs.
cheer.gif
 

machnau

Pripravnik
5. apr 2015
40
0
6
Kjer prodajalo sode piva. Ne vem s kje si, jst lahko ti povem za Dolenjsko.
Ali pa se zmeni v kaki gostilni.
 
Nazadnje urejeno:

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
Citat:
Uporabnik Nejc_L pravi:
Lublena Ljubljana
evil.gif
Še čakam odgovor iz pivovarne union, če so za akcijo.

Boš še neki časa čakal, verjemi men. Najbolje ti bo, da spremljaš oglase na bolhi ali pa se s kakšnim gostincem zmeniš.
 
Nazadnje urejeno:

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
NAročilo je šlo naprej, oglasili ste se vsi razen Alojzija...

Dostava bo v petek ob 12h, tisti ki ste zraven ste dobili ZS kje se dobimo...
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Citat:
Uporabnik tomoob pravi:
Citat:
Uporabnik Nejc_L pravi:
Lublena Ljubljana
evil.gif
Še čakam odgovor iz pivovarne union, če so za akcijo.

Boš še neki časa čakal, verjemi men. Najbolje ti bo, da spremljaš oglase na bolhi ali pa se s kakšnim gostincem zmeniš.

Odgovor dobu takoj, res pa je, da so mi v njem razložli celo anatomijo soda, fiksne in nefiksne dele ter seveda dejstvo, da se to ne prodaja
rolleyes-1.gif
 

Podobne teme