Začetnik-varjenja pive

jaka1980

Pripravnik
8. jun 2016
231
6
18
Steklenice operem takoj ko spijem.JE pa res da steklenic zunaj in roke nisem razkuzil ko sem tocil v steklenice.Sedaj mi tri serije po 25 vrejo lepo v kleti....Ko pa bom steklenicil pa bom najprej vse namocil v varekino..vred z steklenicami...
Po koncanem namakanju sperem z vodo in nato se enkrat razkuzim z star sanom?
 

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
@Utiševalec
Jaz sem ravno prej ugotovil, da je moja PVC cev, ki jo uporabljam pri flaširanju postala motna. Je pa res, da sem jo pustil čez noč, da se je namakala. A se da to motnost odpravit oziroma ali s tem tvegam, da bo kakšna okužba, če bi jo jutri uporabil pri flaširanju.
 

MihaMiha

Zelenc'
5. jun 2017
22
2
3
Zdravo, mene pa zanima če lahko pride do kakšnih težav, če bi zdrozgal 40l sladice, potem bi pa 20l takoj začel kuhat, 20l bi pa začel kuhati čez kake pol ure. Rad bi malo eksperimentiral z hmelji in bi si rad prihranil delo glede na to, da bo osnova ista pale ale le hmelji se je bojo razlikovali. Glede na to, da vse skupaj eno uro vre, po mojem mnenju ne bi smelo prit do težav al se motim ?
 

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Citat:
Uporabnik tomoob pravi:
@Utiševalec
Jaz sem ravno prej ugotovil, da je moja PVC cev, ki jo uporabljam pri flaširanju postala motna. Je pa res, da sem jo pustil čez noč, da se je namakala. A se da to motnost odpravit oziroma ali s tem tvegam, da bo kakšna okužba, če bi jo jutri uporabil pri flaširanju.
Na tvojem mestu bi cev zamenjal z novo in bi jo pred flaširanjem splaknil s starsanom.
 

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
Sem kar v cev vlil neko čistilo za vodni kamen, fajn pretresil, spral z vročo vodo in je bila že za polovico manj motna. Potem sem jo pa še v oxi in v starsan namočil za kakšno uro.
Se pa strinjam, da jo bom moral kmalu zamenjat.
 

guliver

Pripravnik
18. feb 2016
573
0
16
Citat:
Uporabnik tomoob pravi:
Sem kar v cev vlil neko čistilo za vodni kamen, fajn pretresil, spral z vročo vodo in je bila že za polovico manj motna. Potem sem jo pa še v oxi in v starsan namočil za kakšno uro.
Se pa strinjam, da jo bom moral kmalu zamenjat.

Zato imamo silikonske cevi, ker jo lahko "skuhaš" v ekonom loncu za 15 minut. Meni se je to z motno PVC cevjo dogodilo pred cca letom in sem potem prešaltal na silikon. Zdaj pred vsakim pretakanjem prekuham v vodi in teh težav ne poznam več, ker imam vsakič sterilno cev...
zmaga.gif
 

cynicaal

Pripravnik
2. apr 2016
109
2
18
A kristalna soda deluje zgolj kot čistilo, ali tudi pobije morebitne neželene "stanovalce" na opremi? Imam namreč namen narediti veliko čistilno akcijo: vse tri fermentorje, vse pipice, cevi, lopatke, flaše, točilne palčke, avto sifon,... Mislil sem namočiti v kristalni sodi, po 15 minutah pa dobro splahniti z vodo. Ali potem dam še v oxi, ali ni potrebno? Pred uporabo pa tako ali tako vedno vse splahnem s starsanom.
 

guliver

Pripravnik
18. feb 2016
573
0
16
Čez noč namoči (močna baza).... Pobije vse organsko in ne škodi inoxu ali plastiki.... v kolikor se ti naredi bela obloga, splakneš z Starsanom (kisel)..
 

guliver

Pripravnik
18. feb 2016
573
0
16
Po mojem mnenju je k. soda za inox, les in plastiko boljša. Varekina pobije vse živo, vendar moraš paziti na čas, da nim predolgo v stiku z inoxom ....
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Soda oz. bilokatero alkalno čistilo načeloma ni "razkužilo". Dolgoročno sicer ne deluje blagodejno na nič živega, ampak v osnovi je delovanje vezano na raztapljanje maščob in beljakovin, kar je ok za čiščenje vseh organskih ostankov (šibke vezi). Problem so enocelični organizmi v živi in neživi obliki ker celična membrana (sploh pa membrana spor) zaradi specifične strukture (lipidni dvosloj) ni tako enostavno razkroljiva. Sicer dolgotrajno namakanje v alkalni raztopini večinoma uniči žive celice mikroorganizmov .. ampak na splošno se to ne šteje za direktno "razkuževanje". Razkuževanje namreč mora bit 99.9% učinkovito in to v dokaj kratkem času.

Varekina po drugi strani vsebuje klor in klor spada med dokaj učinkovita razkužila in pobije že kontaktno v par sekundah 99.9% živega. Je pa res da je klor po drugi strani agresiven do marsikaterega materiala, poleg tega hlapi in ni najbolj zdravo ga vdihavat.

Se pravi če bi že moral izbirat nekaj kar očisti in pobije vse živo potem je to varekina. Samo za čiščenje je boljše (tudi cenejše) uporabit kristalno sodo .. opremo pa se potem razkuži še z enim od no-rinse pripravkov (star-san je ok kombinacija ker še nevtralizira morebitne ostanke sode, oz. vedno je bolje uporabit baza-kislna metodo za čiščenje in rqazkuževanje v kompletu).
 

jaka1980

Pripravnik
8. jun 2016
231
6
18
Oj na Tajskem sem pil Chang pivo.Pivo mi je zelo vsec in bi bi ga probal narediti.Ali ima kdo kaksen recept podoben tej vrsti pive?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.805
3.815
113
Sicer konkretnega piva ne poznam ampak 99% azijskega piva so dobro ulezani lagerji .. riz jasno je dokaj pogost dodatek in povzroci da ze tako lahko pivo postane se lazje. Precej zahteven stil za domace pivovarje!
grin1.gif
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Živjo!
Sem nov v varjenu piva!
V soboto sem "skuhal" prvo pivino (Scottish heavy) zdaj že drugi dan lepo vre...
Gledam že vnaprej, na stekleničenje, ker lepo uničujem pivo, imam doma kar nekaj steklenic, nepovratnih, iz Lidla, tistih s kronskim zamaškom, ki se odvijejo.
Nasvet - a so za uporabo?
Eno sem poskusil zapret in se lepo zapre z enoročnim...
Hvala za nasvet!
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Hvala!
Sem se med tem časom že pri internetnih ponudnikih pozanimal in pravijo, da ni uspešno prestalo testa.
Torej roma v smeti...
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Kaj se vam bolj obnese, pol litrne ali 0,33 steklenice?
Kje so cenovno najugodnejše?
Razen po teh pivovarskih stacunah...
Btw, vse so daleč (Bela krajina) in je še karnekaj ptt...
 

guliver

Pripravnik
18. feb 2016
573
0
16
Glej še malo v kmet. zadrugah. Tam se marsikaj najde, kar pride prav v domači pivovarski industriji ....