Kegging

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Za točenje iz dveh sodov se potrebuje dvojni CO2 regulator ali je dovolj enojni z y členom? Se splača dat dvakrat več denarja za dvojni?
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Dost je enojni in razdelilc, sam pol ne moreš imeti dveh različno karboniziranih piv na enkrat na pipi.
Za ostal del odgvora boš pa sam najbolj vedu
smile-1.gif
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Kako pa hladite pivo v cevi v towerju? Preden ohlajeno pride iz soda do pipe se bojim, da bo kar precejšen problem točit, je kar velika razdalja to. Gledam rešitve z ventilatorjem in cevjo v tower da piha hladen zrak not, ampak se bojim da zrak ne bo vredu krožil pri takšni rešitvi. Da bi pa naredil za vsako cev counterflow chiller pa se mi zdi overengineering
smile-1.gif
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
Dost je enojni in razdelilc, sam pol ne moreš imeti dveh različno karboniziranih piv na enkrat na pipi.
Za ostal del odgvora boš pa sam najbolj vedu
smile-1.gif
Hvala. Bom kar dvojnega nabavil, to bo itak enkraten (upam) strošek.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik zoki pravi:
Kako pa hladite pivo v cevi v towerju? Preden ohlajeno pride iz soda do pipe se bojim, da bo kar precejšen problem točit, je kar velika razdalja to. Gledam rešitve z ventilatorjem in cevjo v tower da piha hladen zrak not, ampak se bojim da zrak ne bo vredu krožil pri takšni rešitvi. Da bi pa naredil za vsako cev counterflow chiller pa se mi zdi overengineering
smile-1.gif

Če je tower visok pol metra in cev fi 10 je to približno 0.3dcl kar je zanemarljivo.
Če te to moti pri prvem kozarcu to odliješ stran...
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Če je tower visok pol metra in cev fi 10 je to približno 0.3dcl kar je zanemarljivo.
Če te to moti pri prvem kozarcu to odliješ stran...
Aha, hvala. Ko sem na vametal klical včeraj mi je to rekel, da se bo penilo, če ne hladim stolpa. Zato sem vprašal
smile-1.gif
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Sicer nimam stolpa vendar sem dal na dno hladilnika ventilator od računalniškega procesorja.
Temperatura je v zgornjem delu hladilnika padla za kar 3°c in je sedaj razlika med zgornjim in spodnjim delom hladilnika samo za 1°c.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik zoki pravi:
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Če je tower visok pol metra in cev fi 10 je to približno 0.3dcl kar je zanemarljivo.
Če te to moti pri prvem kozarcu to odliješ stran...
Aha, hvala. Ko sem na vametal klical včeraj mi je to rekel, da se bo penilo, če ne hladim stolpa. Zato sem vprašal
smile-1.gif

A Vametal si klical. Na njegove nasvete se ne zanašaj ravno. Meni je enkrat spustil, da iz corneja ne bom nikol spravil ven piva, tko da on je strojnik ne pivovar.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik zoki pravi:
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Če je tower visok pol metra in cev fi 10 je to približno 0.3dcl kar je zanemarljivo.
Če te to moti pri prvem kozarcu to odliješ stran...
Aha, hvala. Ko sem na vametal klical včeraj mi je to rekel, da se bo penilo, če ne hladim stolpa. Zato sem vprašal
smile-1.gif

Če pogledaš pri lokalih, niker še nisem opazil, da bi hladili tower, pa je ponavadi med kompresorjem in pipo vsaj meter cevi.
Ali se motim?
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
A Vametal si klical. Na njegove nasvete se ne zanašaj ravno. Meni je enkrat spustil, da iz corneja ne bom nikol spravil ven piva, tko da on je strojnik ne pivovar.
Aha, hvala. Pa na e-mail tudi čakam že dan in pol, da mi pošlje cene za pipo in co2 regulator
confused-1.gif
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Če pogledaš pri lokalih, niker še nisem opazil, da bi hladili tower, pa je ponavadi med kompresorjem in pipo vsaj meter cevi.
Ali se motim?
Reko mi je, da imajo vsi profesionalni mašini hlajen stolp. Pa tudi kar gledam po Ebayu imajo ponavadi puščeno cev not za glycol.
V gostilnah koliko sem gledal imajo zunaj roso točilne naprave, tak da verjetno so hlajene. Je pa res, da je tam dolg stolp in gor po 5 ali več pip.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Citat:
Uporabnik zoki pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
A Vametal si klical. Na njegove nasvete se ne zanašaj ravno. Meni je enkrat spustil, da iz corneja ne bom nikol spravil ven piva, tko da on je strojnik ne pivovar.
Aha, hvala. Pa na e-mail tudi čakam že dan in pol, da mi pošlje cene za pipo in co2 regulator
confused-1.gif

Tole teto pokliči. Ima vse sorte.

R.B. Trading D.O.O., Trgovina In Storitve, Ljubljana  
Naslov: Celovška cesta 268, 1000 Ljubljana
Telefon: (01) 510 80 81
 

dobro_pivo

Pripravnik
20. okt 2013
33
0
6
Priklopil sem sodček piva na co2, ki sem ga hotel karbonizirati.
Spustim še nekaj piva po pipi, da ga poizkusim pa se mi zelo peni - sama pena.
Ali to pomeni, da se mi je pivo pokvarilo v sodčku. Namreč okus ni kisel oz. ne čutim, da bi bilo pivo pokvarjeno.
Zakaj se tako zelo peni, da tudi en deci ne morem natočiti v kozarec?
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Ali je prekarbonizirano, ali pa prekratka cev.

Spusti ven ves tlak, na regulatorju daj pritisk na minimum in začni točiti. Pritisk povečuj dokler se ti pivo ne začne peniti, nato ga pusti na tem pritisku.
 

dobro_pivo

Pripravnik
20. okt 2013
33
0
6
Ne more biti prekarboniziran, ker še sploh ni bil priklopljen na co2 prej.
Sem spustil pritisk na minimum pa se še vedno zelo peni tudi, če teče zelo počasi.
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Hm...sedaj pa res ne vem več.
Edin če si premladega dal v sod in je še povrel v sodu. Ali pa razlike v temperaturi, sam to bi potem mogu točiti čez točilni aparat...