DLDP

Metalyedge

Pripravnik
25. nov 2008
116
0
16
Pivce prijavljeno!
smile-1.gif
 

Gumpy

Pripravnik
23. jan 2015
48
0
6
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Ko prijaviš pivo imaš tam opcijo printanja etiket, tisto sprintaj pa fiksiraj z gumicami na steklenice (3x).

Glede pakiranja, piva zaščiti kot če bi jih pošiljal po pošti, najboljše v neko kartonasto škatlo in noter zaščiti pred udarci z mehurčkastimi foljami, časopisom ipd. ne škodi niti če daš vsako pivo posebej v vodonepropustno vrečko oz. še boljše če zvakumiraš ali pa uporabiš zip-vrečke tako da če se kaj razbije nimaš uničenih vseh etiket.

Glede denarja ne vem ali bodo preverjali na drop-pointu ali ne, ampak škodit ne more da daš v kuverto z denarjem 4to etiketo (oz več njih če imaš več različnih piv) tako da se ve za katera piva plačuješ (da ni treba iskat).

Kako je pa z vnosom podatkov o pivu: special ingredients in ostale podatke o pivu? Ali je zato namenjeno okno ''Brewer's specific'' ?
Sam sem prijavil polno kvoto= pet piv, od tega sta dve s ''special ingredients'' za katere menim, da bi bilo dobro, da bi sodniki vedeli.

Se vidimo 8.10. v Vrhniki
grims-1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Pri stilih ki zahtevajo dodaten opis ga podaš v tisto okno. Ti pa že ob izboru ustrezne kategorije ki to eksplicitno zahteva, napiše da moraš v opis kaj dodat. Za ostale kategorije se ne zahteva oz. pustiš prazno.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Zaenkrat je prijavljenih že več kot sto...

Zgleda da bomo dosegli 150, tako da kar hitro, da ne bo kaj doma ostalo
grims-1.gif
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
A obstaja kakšen časoven plan za dogodek pir HumanFishu (razglasitev tekmovanja/piknik/...)? Popoldne namreč nimam časa, pa bi prišel proti večeru. Pa da malo vem, kdaj je kaj in kaj bom/ne bom zamudil
smile-1.gif
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
Smokat začnemo ob 9. uri zjutraj
okrog 13. ure se bo začelo variti pivo
Okrog 15-16. bodo začeli zažigat bandi
ob 18.00 je stop bbq in degustacije ter ocenjenevanje
Po tem sledi podelitev nagrad in rajanje v pozno noč :D
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
jz revež bom moral cel dan tam bit, joj gorje meni....le kako bom zdržal :D
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
jz revež bom moral cel dan tam bit, joj gorje meni....le kako bom zdržal :D

Sej ne boš edini...
cool-1.gif


Nekaterim se bo že od ponedeljka vlekl...
nahrung002.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
KSZ.

Glede tekmovanja:
Citat:

The entry limit nearly reached! 136 of 150 maximum entries have been added into the system ...

Torej še 14 mest je prostih, če kdo koleba je sedaj čas da prijavi svoje pivo. Časovni limit je sicer konec tega tedna (sobota je zadnji dan če ne bo prej zafilano vse).

"Tekmovanje" je možnost da dobite oceno svojega piva podano s strani neodvisnih in (senzorično) izučenih sodnikov. Tako da sem dal tekmovanje v navednice, ker mnogim ni interes da bi tekmovali, ampak da bi dobili neko neodvisno oceno svojega zvarka. Ključne napake in napake ki so posledica očitne nepravilne prakse, sodniki tudi zabeležijo na ocenjevalni list tako da je lahko tole uporabi za izboljšanje.
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
Še malo pa bo. Iz točno tega razloga, kot pišeš, sem sam prijavil dva kandidata. Ostali mislim, da niso še primerni
smile-1.gif


Naslednjo soboto se bo očitno dogajalo na polno. Upam, da bom lahko čim prej prišel
smile-1.gif