Medion Gopal Navigacije

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.316
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Problem v sys datoteki najbrž..Probaj tole:

[interface]
laneinfo_signpost_enabled=1
resolution_dir="480_272"

[rawdisplay]
highres=0
screen_x=480
screen_y=272

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Mi ne uspe.Sem zamenjal mioP... pa iGO8 laufa nekje v ozadju. Ko dam druge verzije pa iGO8 zalaufa do tam ko bi moral pokazat
navigacijo oziroma teren,pa se naprava resetira. Nič od tega.
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Sem probal gre.kako naj nastavim ikone (bljižnice) da po resetu jih ne izbriše iz namizja?
probavam nastavit iGO8 ali pa primo ,da bi se samodejno zagnal ob vklopu navigacije. Sem sledil različne forume
pa kaj nastavim ne velja.
 

boshor

Pripravnik
23. mar 2011
50
2
8
Maribor
Lep pozdrav!
Kolega je lastnik MEDION GoPal E3230 navigacije in ga zanima,če je možno kje dobiti kakšne dodatne jezike?
Išče namreč hrvaški ali srbohrvaški jezik menija in vodenja.
Hvala.

Lp
 

KocevskiPes

Pripravnik
17. dec 2011
84
0
6
Pozdravljeni!

Imam navigacijo Medion GoPal E3240. Zanima me, kako lahko nanjo prekopiram najnovejšo karto? Imam na računalniku. Skopiral pravzaprav sem že, samo ko zaženem navigacijsko napravo, map nikakor ne zna prebrati (kot da jih ni). Ko ponovno naložim originalne (stare) mape, stvar ponovno deluje. Je treba napravo prej odkleniti - je to dovolj ali že preveč (več funkcij, ki bi jih polno delovanje operacijskega sistema WinCE prineslo, sploh ne potrebujem).

Kaj pa druga opcija - da gor naložim Garmin? Obstaja menda Garmin XT za WinCE. Pa menda so mape za Garmin boljše kot pa Navteq (vsaj kar se Slo tiče).

Hvala!
 

Docko62

Zelenc'
5. apr 2011
4
0
1
Eno laično in neumno vprašanje. Verjetno naprava Medion GoPal E4240 ne bo brala zemljevid od AdriaRoute? Ne dobim pravi zadnji zemljevid za Slovenijo.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.316
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
V dizla ne moreš tankat bencina.
smile-1.gif


Vse, kar ti lahko svetujem je to, da napravo odkleneš in nanjo naložiš iGO8 ali iGO Primo za katera imaš na voljo kvalitetne zemljevide za celo Evropo.
 

Docko62

Zelenc'
5. apr 2011
4
0
1
Pa profesionalec nisem.
smile-1.gif
Lahko napišem, da moji računalniki še niso bili na servisu, ker sem se sam poglobil v njih. Samouk v vsem. Škatle so bile prazne in sem jih sestavil. Pa ne da bi se hvalil, ker še daleč sem od tega da bi bil ekspert.
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Kolegov Medion P4440 sem odklenil z Mio pocket 4.0, gor dal Primo a mu zadeva ni najbolj všeč. Če ga dalj časa ne uporablja se mu baterija izprazni in potem ob ponovnem zagonu se mu pocket nalaga od začetka in traja nekaj časa da se zloži. Deluje vse preko SD kartice, original program je ostal nedotaknjen na napravi. Ali obstaja kakšna druga možnost?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.316
646
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ni potrebno nalagat nepotrebnih unlockov kot je recimo miopocket. Samo popraviš.xml file, kjer so zapisane poti do applikacije.Recimo:

<?xml version=”1.0”?>

<Application order=”600”>
<Icon image=”igo.bmp”/>
<Execute path=”\Storage Card\iGO8\IGO8.exe” />
<Text>iGO8</Text>
</Application>
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Kje najdem igo ali primo ikono, in kam jo dam, da jo bo Gopal zaznal? Predvidevam, da se bo Gopal zagnal in ker ni zemljevidov se bo postavil na stran z nastavitvami in bo tam ikona za Igo ali Primo. Lahko mi pošlješ navodila tudi na ZS.