Medion Gopal Navigacije

nominator

Zelenc'
15. mar 2011
1
0
1
dva dni se zafrkavam.vse mi dela sam tmc ikone v primotu sploh ni.imam medion p4440.a mi zna kdo pomagat
 

baro

Zelenc'
22. mar 2011
2
0
1
Pozdravljeni!
Tudi sam imam neverjetne tezave z lociranjem delujocih map s slovenskim vodenjem za medion e4230. Par dni dol vlecem pozamezne rare iz raznih file serverjev (filesonic, hotfile...) pa potem ni prava verzija. Tudi na emule in nikjer na torrent providerjih ne najdem. Tisti link v tem postu tudi ni pravilen, notri so samo karte brez programskega dela. A ma kdo res link do full verzije z mapami in slovenskim vodenjem???
 

fatmir

Pripravnik
2. maj 2009
104
1
18
Imam medion Gopal navigacijo E4240 in bi rad naložil Igo8. Najprej je treba odklenit mediona, ve kdo kako to napravt, oziroma obstaja en sw medion unlock.
Za dostop do nastavitev, prideš tako da po bootu pritiskaš na mali "o" G"o"Pal. Kako pa se pride v windowse pa ne vem.
 

nejcov

Zelenc'
18. jan 2011
2
0
1
Poglej tukaj:http://www.gopal-navigator.de/wiki/index.php?title=GoPal_versteckte_Men%C3%BCs
 

alesh023

Zelenc'
30. jun 2011
1
0
1
Živjo,
sem nov na tem forumu in me zanima, če mi lahko kdo pomaga najdet na netu GoPal Pe 5.5 instalacijske file, ker mi nikakor ne uspe. Downloadal sem mape Q4/2010 (naj bi bile), ampak so samo mape, brez instalacijskih filov. Mi zna kdo pomagat?
Lahko na ZS.
Najlepše hvala!
 

TeaR

Zelenc'
31. jul 2011
2
0
1
Poskusila sem posodobiti svoj Medion GoPal E4240, da bi lahko naložila nove karte, pa sem vse skupaj zaje..... Očitno mi je uspelo zbrisati vse nastavitve, najboljš pa je, da nikjer ne najdem inštalacijskega CD-ja!

Ko ga prižgem mi kar naprej pravi naj vstavim pomnilniško kartico, četudi je sploh nikoli ni bilo in je prej delal BP, ne morem ne na nastavitve ne nikamor. Edina stvar, ki deluje je to, da se prek USB-ja poveže na GoPal Assistenta.

Povsem sem obupana, ne vem kaj naj naredim, v torek pa se odpravljam na cca 1000km dolgo pot, kjer bi ga krvavo potrebovala. Da ne omenjam dejstva, da me bo moj fant ubil. Metaforično.

Prosim, prosim, prosim, mi lahko kdo pomaga, če je kdo iz Kranja, pa mu z veseljem častim en six pack al pa pol kile kave, če ima tak model Mediona in bi mi bil pripravljen zadevo ponovno naložit. No, ker sem precej obupana, lahko v radiju 30km. : /

Upam, da mi bo kdo pomagal in obljubim, da ne bom več šarila po stvareh o katerih nimam pojma.
frown-1.gif


Hvala!
 

TeaR

Zelenc'
31. jul 2011
2
0
1
Hvala Janch... mah, ko gre nekaj narobe, gre narobe vse. Se dala prazno kartico v režo - je ne zazna. Sem šla še enkrat iskat inštalacijski CD in ga začuda našla med praznimi (?! ni moje maslo, res ne), AMPAK mi ga ne zalaufa, sploh... celo prepozna ga ne, očitno je šel DVD v franže, ker se samo vrti, najde ne pa nič...

Tko da sem že obupala. No, ne še čist - bom šla vprašat še ene prijazne fante v en računalniški servis, če mi lah sam navigatorja usposobijo, z ostalim se bom pa ukvarjala po dopustu.
smile-1.gif


Aja, živa očitno še sem, ampak na ignor.
smile-1.gif


Hvala za pomoč, Janch!
 

lozoman

Zelenc'
14. avg 2011
1
0
1
Hello! Se da kako narediti da se nebi navigator zaganjal ko prižgem mediona. da bi kar direkt se zagnal igo8?? hvala in lp
 
Nazadnje urejeno:

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Jaz bi tudi prosil za pomoč in sicer brat ima navigacijo Medion GoPal E3230, gor so pa še stare karte (Q2/2009). Sedaj me pa zanima, kako se da gor naložiti kakšne novejše karte ali celo kakšno drugo navigacijo, recimo Garmin ali iGo?

Zgoraj objavljene nemške strani sem že nekaj gledal, vendar žal nemško ne znam, tako da bi bil dobrodošel kakšen uporaben vodič. Kolikor sem zasledil, je treba napravo tudi najprej odklenit, da se da potem druge mape nalagat?

Je pa na napravi nalepka Windows CE Core 5.0, tako da verjetno se da zadevo nekako posodobit...

Hvala vsem za pomoč!
 

Dushan

Pripravnik
11. apr 2008
274
0
16
Citat:
Uporabnik Dushan pravi:
Jaz bi tudi prosil za pomoč in sicer brat ima navigacijo Medion GoPal E3230, gor so pa še stare karte (Q2/2009). Sedaj me pa zanima, kako se da gor naložiti kakšne novejše karte ali celo kakšno drugo navigacijo, recimo Garmin ali iGo?

Zgoraj objavljene nemške strani sem že nekaj gledal, vendar žal nemško ne znam, tako da bi bil dobrodošel kakšen uporaben vodič. Kolikor sem zasledil, je treba napravo tudi najprej odklenit, da se da potem druge mape nalagat?

Je pa na napravi nalepka Windows CE Core 5.0, tako da verjetno se da zadevo nekako posodobit...

Hvala vsem za pomoč!

Anybody...
rolleyes-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Po navodilih ne gre?

Medion: Copy MioAutoRun.exe, MioAutoRun.mscr and MortScript.exe to the root of your SD card, then rename MioAutoRun.exe to GOCE.exe and MioAutoRun.mscr to GOCE.mscr
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Hvala Janch! To sem naredil ampak na SD kartici. Zdaj pa bom probal na notrnji spomin. Verjetno je isti postopek ali pa ne!?
Na kartico pa bi dal iGO8 ali pa iGO Primo. Bo mi uspelo? Bomo videli.
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Mi je uspelo! Ampak ta miopocket ni za starejše ljudi. Pri teh ikonicah se mu bo pripeljalo.
Ti MEDION-i sploh niso tako slabe mašince!
Kje je bolj priporočljivo imet miopocket, na SD ali FLASH??
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno: