WayteQ xTAB-7X (Android)

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Hvala za info. Sem se že zagrel za novo igračko tako , da bo šel stari WayteQ počasi v "penzjo"
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na Wayteq strani na voljo originalni usnjeni magnetni etui za xTAB-7X tablico
cheer.gif

Sem ga danes malo sprobaval in je super, ne drsi iz rok, ga sestaviš kot je na 4 sliki, daš na armaturko in lahko med vožnjo sopotnik v miru gleda film
grin1.gif





 

feliche

Pripravnik
20. jan 2014
39
0
6
Ljubljana
Oj, sem instaliral iGO po navodilih in mi javi: "User inerface resolution [1024x552] is not suported or comapitible skin can not be found. Exiting application."
Kaj moram še poleg tistih dveh vrstic popraviti v sys? Ali ostale zapise izbrišem in pustim samo ti dve vrstici?
 

feliche

Pripravnik
20. jan 2014
39
0
6
Ljubljana
Tko instaliral sem iGo s paketa, ki sem ga dobil. In sedaj težava: zelo težko najde satelite, med navigacijo ga kar vrže ven, enkrat mi je celo napisalo low memory in out, pa sem se vozil samo po Ljubljani. Kaj je krivo ??? Program ali naprava ??? Hvala za info in help.
 

feliche

Pripravnik
20. jan 2014
39
0
6
Ljubljana
Eno vprašanje glede kart in iGO: imam TeleAtlas 2013.12 in Navteq 2013.Q4. Ali lahko vse datoteke dam v mapo "map" Oziroma kako jih naj namestim, da bi lahko izbiral ene ali druge? Thx
 

heckler

Pripravnik
3. feb 2011
106
0
16
Novo mesto
Spoštovani. Tudi jaz imam enako težavo kot feliche, saj mi Xtab 7x ne najde satelitov. Uporabljam priporočen iGO Primo Isr Free 9.6.29.403969 - [11.jun.2014]. Prav tako, ko Primo prižgem v vodoravnem položaju je slika OK, ce pa ga obrnem pokončno, mi slikico odreže tako da prikaže le levi del slike, spodnja polovica pa je črna. V primeru da ga štartam v pokončnem položaju je slika OK, potema pa ga obrnem v ležečega, imam sliko le na levi strani naprave, desna pa je črna. Popravil sem tudi zapis v sys

[android]
fullscreen=1
tablet=1

vendar na pomaga nič.

Kakšne ideje in predlogi? Hvala vnaprej in LP
 
Nazadnje urejeno:

Ivan7

Zelenc'
5. avg 2008
20
0
1
Spoštovani,
imam galaxy s4, android 4.2.2., iGO Primo 9.6.29.367542, Feb 12 2014, skin GjAk_v2.2_AriNe-28
želim uporabljati karte Here in Tomtom.Vse karte imam v mapi iGO\content\map, program pa skopiran v iGO\ux\am_MapChanger_for_androidin(Here in Tomtom). Od ponudnika kart Here imam v mapi map samo SLO in HR, od TomTom pa SLO, HR, Austrija, Nemčija, Italija...
V meniju "Izberi ponudnika zemljevidov" dela lepo in lahko izbiram med TomTom in Here.V primeru, ko imam izbrane karte Here(med njimi ni Nemčije) mi kljub temu lepo išče cilj v Nemčiji.
Moje vprašanje:Če ne najde kart, ki so trenutno izbrane ali potem kljub temu izbere drugega ponudnika kart.Hvala