WayteQ (WinCE) naprave - mnenja, izkušnje in pomoč

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
S prekonvertiranim dela super. Lahko dodaš tudi podnapise tako, da so potem integrirani v sam film
cheer.gif

Nato naštimaš FM Transmitor in avtoradio na isto frekfenco in imaš CAR-CINEMA
grin1.gif
 

RaGlaSi

Pripravnik
15. sep 2007
50
2
8
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Twister87 pravi:
zanima me, koliko imajo naprave x9** dejansko prostora. Pise, da ga imajo 4GB. Za x850 pise, da ima 2GB prostora, ceprav ga ima v resnici 4GB (oziroma tam okrog 3,7GB). prosim, ce lahko kdo cim prej sporoci, ker moram narociti za nekoga, pa ce ni razlike v prostoru, bom vzel kar x850. Hvala

Dobavitelj se opravičuje za napako.
bonk.gif


x850 ima res 4GB spomina.

WayteQ
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Update: (Mystery solved!!)

Ni mi dalo mira --> po novem deluje tudi Sygic Aura iz pašnika na WayteQ x990[/B] Preizkušeno s kartografijo Sygic AURA Maps Europe 2010.09 TA. Ampak še vedno velja: Primo je ZAKON!
 

Titan1

Pripravnik
30. dec 2009
94
3
6
Tut jes sem vse živo sprobu od automape,polnava,miota,sygica,ndriva pa je vseskup ena vlka žalost.Tak ko si reku Janch Primo je ZAKON!!Sicer pa ostajam na iGo Primo 1.1 ker mi dela zelo vredu.
 

mataljaz

Zelenc'
27. maj 2008
10
0
1
Danes dobil 960tko!
cool-1.gif

Včeraj navodila od Jancha. Rezultat: 5: 0 za Jancha!!!
Neverjetno zame, ki se sploh ne spoznam na vso to "abak" mašinerijo, pa vseeno dela v prvo!
Še enkrat: Spomenik za Jancha!
nahrung002.gif
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Drugače je pa tudi tale "launcher" menu zanimiv.

http://www.navitotal.com/forums/showthread.php?2484-quot-Unlock-quot-Menu-for-800x480

http://www.scribd.com/doc/42056591/Menu-Systems-for-Dummies-R2

http://www.gpsunlock.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=29

Tega uporabljam na China GPS in v njemu imam bljižnice do večih GPS programov in še ene par cvetk za WinCE. 2x tapneš v njemu in se zapre. Malce tečno ga je nastavit, ker se je treba s koordinatami matrat ampak itak je samo enkraten postopek.

Danes naj bi dobil tudi sam moj 960. Se že veselim.
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Jaz sem na svoji x990-tki malo testiral različne unlockerje. Sicer so vredu zadeva za zaklenjene tipe brandiranih naprav, kot so recimo Mio, Becker, HP iPAQ, Medion, Navigon ipd. Delujejo sicer tudi na WayteQu, vendar imajo vsi eno pomankljivost - niti eden ne zna "ubiti" originalnega shella Wayteqa, ki se zažene ob zagonu naprave, zato le ta še vedno teče v ozadju, in ga je vedno potrebno ubiti ročno, preko task managerja. To naj bi sicer naredila skripta samodejno, vendar je ta Yfapp sistem ki je na napravi očitno bolj trmast. Veliko sem preizkušal Miopocket, ki je še najbolj dovršen in ima veliko sistemskih funkcij, vendar je sistem na Waytequ pač malo drugače strukturiran in se le ta ob rebootu naprave vedno zažene pred Miopocketom, kar pa skripti onemogoča da naredi svoje..

Moj zaključek: vse skupaj brez potrebe, saj je naprava itak odklenjena in se lahko do različnih aplikacij dostopa preko win explorerja, če že ima kdo potrebo poganjat različne navigacije na napravi.
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Dobil in je že v mojih rokah. Testiram iGO. Dela super. Edino TMC mi ne uspe usposobit. Kako točno naj bi se povezal? Direktno na edini USB port. Ali rabi potem nujno še USB kabel nanj da tudi samo napravo napaja?

Sem probal vse žive vezave in ko kliknem na ikono za promet so vsa opozorila na ničli. Ali kaže samo tista, ki so v izbrani poti ali vsa?
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Bom probal jutri na cesti ko grem v Čatež. Tista dodatna antena je potrebna ali bo lovil tudi brez?

Se kje da vidit na katero frekvenco je TMC priklopljen oziroma iz kje točno sploh lovi informacije?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Vse se vidi, in vsak kabel je obvezen, nič ni za okras.
smile-1.gif
Sicer pa ti bo bolj ali manj vse jasno ko zadevo priklopiš in stestiraš. Ne pričakuj pa ažurnih informacij, saj so TMC informacije pri nas še vedno žalost..
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Mislim da sem že nekje bral. Če v napravi ni SD kartice se naprava resetira ko zapreš iGO. Kakšna začasna rešitev?
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
36
sploh ni potrebno dat na SD, vazno je samo da je kartica v napravi, pa tudi ce je prazna.
BTW, koliko se v praksi kaj pozna pri hitrosti, ce bere program in ostalo navlako iz kartice oziroma iz pomnilnika naprave?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.613
199
63
Kranj
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Update: (Mystery solved!!)

Ni mi dalo mira --> po novem deluje tudi Sygic Aura iz pašnika na WayteQ x990[/B] Preizkušeno s kartografijo Sygic AURA Maps Europe 2010.09 TA. Ampak še vedno velja: Primo je ZAKON!

ZS?
grims-1.gif