WayteQ (WinCE) naprave - mnenja, izkušnje in pomoč

markec

Pripravnik
3. jan 2008
49
2
8
Update.
Po brskanju po raznih forumih sem ugotovil, da je težava očitno v pokvarjenem touch screenu. Podobne težave imajo nekateri z mobilci...
Sem poskušal tiste križce pritiskati malo bolj proti sredini zaslončka in je uspelo. Sedaj je sicer malo "tricky" zadeti ikonce ampak gre. Prišel sem na namizje Windows Embedded CE 6.0.
Če zaženem bližnjico GPS na namizju zadeva restarta in sem zopet nazaj na WinCE.
Pomoč!?

Update2:
Ko sem odstranil spominsko kartico je po restartu vse tako kot mora biti. Noče pa zagnati Prima s kartice. Nekje na polovici restarta. Očitno nekaj koruptano. Že nalagam igo na novo. Javim.

Lp
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ok, potem se ne bom matral z modifikacijo firmwera. Če rabiš kakršno koli verzijo Prima se javi na ZS. Danes bom na svojem x960 potestiral tudi NextGen za Wince, menda je zdaj že na voljo ena stabilna in delujoča verzija za wince.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Res upam, da ni že kje napisano. Wayteq 960BT, karte na zunanji SD, tako da interni pomnilnik ni zabit. A deluje počasi, počasen odziv, šteka. Kot windows, kadar ima zabit RAM s preveč zavihki.
Kaj bi bilo krivo, morda potrebno očistit kake "temp" mape?

Dobrodošel vsakršen namig.

Hvala in LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Za začetek pobriši mapo save, da ponastaviš igo aplikacijo. Če imaš kaj priljubjenih si seveda prej bekapiraj mapo save, da boš potem lahko priljubljene kopiral nazaj. Še najbolje pa je, da narediš fresh install, torej pobriši iGO, formatiraj kartico in kopiraj vse na novo. Priporočam Primo verzijo 9.6.13.405512. Usput narediš še reset naprave na tovarniške nastavitve.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Evo, že delam na tem... @Janch, mi prosim napišeš, kje se pravzaprav v mapi Save nahajajo priljubljene?
redface-1.gif


Hvala
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Morda bi dodal še nekaj. Kartica ni kaka ultra hitra, pač pa navadna Kingston Micro SD 8GB Class 4. Morda Wayteq za normalno delovanje zahteva Class 10 ali več?
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Glede priljubljenih sem pa uspel urediti. Morda komu prav pride. Treba je nazaj prenesti datoteko user.upoi
zmaga.gif
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
X980BT je ostal brez mikrokartice z igo primo navigacijo. Rabil bi samo Slovenijo (kolesarim), prosil bi, je možno da mi kdo pripravi micro kartico, da jo samo vključim v navigacijo, da dela ? Naj mi sporoči na ZS, da se dogovoriva za ceno in vse ostalo. Lepa hvala.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
X950 HD, nazadnje iGo Primo 2.0 in mape iz 2013 (Here 2013 Q4).

Je mozno namestit kaj novejsega, ali je zadeva zastarela?