WayteQ (WinCE) naprave - mnenja, izkušnje in pomoč

Titan1

Pripravnik
30. dec 2009
94
3
6
V drugih državah je tako če tmc ni plačliv ti bo delu če je plačliv tak ko pri nas nebo.Mal še pobrskaj po forumu mislim da so
nekje še druge tmc datoteke petnajst jih je vključno z slo. trafficnav
 
Nazadnje urejeno:

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Pomoč \ O programu \ Več \ Vsebina \ ...... vse kar imam pod " Informacije za tovornjake " in " Podatkovna zbirka po vrstah naslovov " je obarvano rdeče. Sklepam, da mi tudi za to manjkajo kakšne licence ali je kaj drugega narobe?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če kdo rabi (od tistih, ki niso dobili Prima od mene) tmc licence, naj javi. Na voljo so za BEL, FIN, FR, DEU, HUN, IRL, IT, LUX, NDL, NOR, SLO, SWE, UK.

@steni
manjkajo ti licence in sicer:

NavOn_N480_Primo_NQFEU_09Q4_Truck.lyc
Navon_Primo_FEU@10Q1_(NQ+NNG,_DEM,_CAR,_TMC,_3DLM,_HNR,_DA,_HNR,_HSP)_F_.lyc
 

globus1

Pripravnik
18. sep 2007
57
0
6
Evo 960 tka je prišla in po Janchevih navodilih je tudi poinštalirana in zadeva dobro deluje. Problem imam le z TMC informacijami saj ves čas piše da " ni signala TMC ". Mojstri prosim za pomoč.

Janch tebi pa še enkrat hvala za dosedanjo pomoč!

lp
 

globus1

Pripravnik
18. sep 2007
57
0
6
aplauz.gif
vse dela ko šus

lp
 

bomber

Pripravnik
14. maj 2011
93
4
8
Ptuj
lunixfashion.si
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
glede višine - mislim, da ti manjka vrstica v sys:

[gps]
port="1"
baud="4800"
set_messages=0

(moja napaka, ko sem ti pošiljal setup za prima, sem pozabil dodati)

Glede tistih številk spodaj --> to so hišne številke
smile-1.gif

Baterija: ja, to je povezano s skinom in ni najbolje optimizirano.



sem popravil sys in zadeva funkcionira z višino.
zanimivo kako lahko nekdo ki obvlada v sekundi pomaga.
hvala janch
imam pa še eno vprašanje
ta 960 ima kar dober fm transmitor in ga kar precej uporabljam. zdi pa se mi kadar laufaš FM in navigacijo skupaj, se kar malo pozna kot da bi že bil procesor in rami malo švoh. al se to samo meni zdi?
kaj pa internet je že kdo sprobal preko BT. jaz sem nekaj probal pa mi ni delalo.
 

bocco

Pripravnik
17. feb 2011
157
0
16
Zgleda da sem jaz edini, ki še nisem uspel preizkusiti WayteQ X960BT - bo že držalo tisto s kovačevo kobilo...
wink-1.gif


Kako ste zadovoljni z delovanjem BT v avtomobilu? FM transmitor je bil tudi pri X950bt-hd odličen, z BT sem bil malo manj zadovoljen. Sedaj pa še nisem našel časa za test...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
sprobal BT + telefon, noro končno handsfree klicanje in telefoniranje.
 

esid

Pripravnik
4. jan 2008
34
0
6
Tudi jaz imam vprašanje glede TMCja.

V nedeljo sem se vračal iz obale, in mi je primo in tmc jvil da je pred mano nesreča. Pojavil se je trikotnok z obvestilom, pojavil se je predviden dodaten čas, vendar nikjer ni bila poujena možnost obvoza, oz. Alternativne poti okrog nesreče.

Ali je ta možnost sploh na voljo,in če je kako do nje?

Lp
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Mogoče moraš v nastavitvah TMC-ja naštimat oz. obkljukat, ponudi obvoz če je prihranek časa večji od____(naštimaš koliko minut 5,10,15,20...).