Nasilne smrti je umrl igralec Gašper Tič

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Od Požarja, Voduška in podobnih trobil se mi itak kozla, ker drugega kot za pokozlat itak niso. Vodušek se itak ne zaveda, da se po mestu sprehaja in ga komot en useka po lažnivem gobcu in preden se bo zavedel napadalca ne bo nikjer več.

Na temo pa tole: Kaj ma vezo, al je mel rad tiče muce, joške, riti, karkoli, dokler je to počel s privolitvijo druge osebe je s tem vse v redu in ljudje, ki to zdaj dajejo ven mi gredo na ne bom napisal kaj. Pa to slišiš od uglajenih ljudi, ki imajo po več otrok in vsako nedeljo visijo v cerkvi v prvih vrstah.
V kolikor se bo izkazalo, da je šlo za silobran za moje pojme nima veze, al se je pred posilstvom branil 20 letnik al pa 20 letnica.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Novica ni nič nova, so jo na NovaTV lansirali že včeraj, torej je zelo hitro pricurljalo "od zdravnikov".

Drugače pa se povsem strinjam s Kalbom.
467716-post_slo.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tudi jaz ne, nekdo je dal link na prvi ali drugi strani te teme in se celo skliceval na objektivno poročanje.
wink-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
če je bil gay ali ne niti ni pomembno...hec pa je, da je moralo biti izredno vroče da ga je štihnil petnajsktrat.

v glavnem, tragedija v vsakem primeru. ampak alkoholik tudi ni ravno pripomogle k vsemu skupaj
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
pac en igralec in reziser... ce bi spremljal kulturo bi sigurno kdaj zasledil njegovo ime...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.902
4.956
113
Pa če bi otroci Firbcologe gledali, bi tud vedel... me kar malo skrbi da je tamali precej to gledal.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
267
113
jap, pelji ga k zdravniku. mogoce ga je okuzil... upam da bi kdaj sodeloval v oddaji in bil v studiju???
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ma dejte no- Spet naredit eno sceno iz ene bedarije. Isto bom rekel kot pri Oražmovi. I DONT CARE! And neither should you
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Ja zdej so desni medijo usrani,dajmo po njih udart,ker levi so pa angelčki.

Zakaj se ne sme razmišljat o tem,da storilec ni bil prej nikoli nasilen in se mu je preprosto nekaj zgodilo,da je šel to narest in tudi poklicat policijo.

Absolutno tega nebi smel narest,toda če tega nebi naredil bi pa dejanje drugega bilo prekrito.

Zakaj se piše,da je bil gej?

Absolutno ne zaradi tega ,ker naj bi bil manj vreden človek,ampak zaradi povezanim dogodki.

Vemo pa to,da spolno nasilje in posilstev spada med najhujša dejanja in tudi kaznovanja.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Slovenska estradna scena pac. Moj frend je cisto random zunaj srecal enega dost znanega igralca in sta ga skupaj pila do 6h zjutraj, nakar rece mojemu frendu ce gresta se k njemu domov naprej pit in je frend sel. Itak je vedu kaj je na stvari ampak je htel se naprej pit in je izkoristitu zastojn alkohol (frend ni gej). Pr njemu doma ga je ene 3x vprasal ce greta onegavit, mu je frend 3x reku ne, un je sel spat frend pa se par pirov spil in sel domov. Verjetno je blo tu kaj podobnega ampak z drugacnim zakljuckom
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik ThorZEN pravi:
Vseeno ti je za z dildom zlorabljene kužke?
Vseeno mi je za njega in kaj je počel. S tem nej se ukvarjajo pristojne službe.
Za kužke normalno da mi ni vseeno. Samo naredit jaz ne morem nič. Pa tud nočem o tem govorit.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

če pesu ne bi pasalo, bi šavsnil? al kak so to meli
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Pa če bi otroci Firbcologe gledali, bi tud vedel... me kar malo skrbi da je tamali precej to gledal.

confused-1.gif

Kdo bo šel gledat, če so se kaj ritopikal v teh otroških zadevah. To je potem zavajanje otrok na davkoplačevalske stroške.

Gay-Kids-TV-Characters-copy.jpg
family1.jpg