Nasilne smrti je umrl igralec Gašper Tič

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Od smrti Tiča (mamca, a je to kaka asocijacija na kako drugo "smrt"
evil.gif
) ste prišli na FURS. Dobra.
Pa vmes je policist dobil novo ime (Apolon - Mamca, ziher sodiš ljudi po zunanjosti
evil.gif

Skratka, grem po kokice ...
grin1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
hysterical-1.gif
res je.
Orgazem je mala smrt in mogoče bo danes spet pasal. No. čeprav še ni tko dolgo od prejšnjič, pravzaprav niti 24 ur.
cheer.gif

Lep je ko slika, zato sem mu dala tako ime. No, vsaj takrat je bil.
cheer.gif

Marica je pa tudi lepo ime. Sej vem, da me zmerja
aplauz.gif


Je pa tud naslov vmes že drugačen in še bolj paše k temi ( torej nič čudnega.Alter greznica)

Sicer pa ste deci v tej vročini ratali grozno zoprni, nadležni in napadalni, zato bi blo mogoče fajn, da skočite v kakšen ribnik, se oprimete za rep vsak svoje zlate ribice, pa se mal ohladite.
cheer.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
No vsaj lep naj bi bil (pa se to je blo 20kg nazaj).

In nic te ne zmerjam. Ampak ker si ze zadnje leto privoscis kreativno svobodo pri mojem nicku, sem si jo sedaj se jaz pri tvojem.

Sem pa vesel da si potesena.

Aja pa ce se nisi opazila, na vecino tvojih postov sploh ne reagiram (lahk tud analizo s pomocjo iskalnika narediva, samo potem bodo ljudje imeli dokaz da v JU res nihce nic ne dela in da imamo cajt za bedarije). Ampak ko pa zacnes streljat neumnosti, ki bi se jih sramoval vsak mitnicar (pa da se jih ne bi renomirani delavec FURSa) te je pa treba nazaj skalibrirat.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Dobiček kot nagrada za prevzemanje tveganje lastnika podjetja je podobno kot plača nagrada za opravljeno delo zaposlenih (V svetu kapitalizma - o morali, vrednotah in trgu". Opredelitev dobička oz. njegovih "tehničnih izračunov" je več (prih-odh)...

Če se vam da brat, še to:
Bistvo in sestavine dobička
Že John S. Mill (1806 – 1873) kapitalistov dobiček opiše kot vsoto oportunitetnih stroškov za odloženo porabo (»obresti«), odškodnine za tveganje kapitala in povračila za vložen čas in trud pri vodenju in upravljanju podjetja. Poleg »obrestne« naj bi bila torej glavna sestavina dobička pravzaprav »nagrada oz. povračilo za kapitalistovo podjetništvo« (t.j. za tveganje plus vodenje in upravljanje).
Vroče je zdej še meni....
nahrung002.gif
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Vroče je zdej še meni....
nahrung002.gif

Apolon
evil.gif
, jest tole berem kot "a maš kaj časa za pir, da vidim, kolk si v zadnjih letih pridobil na kilaži, ker prej si bil ko nek oblečen komar"
Marica, opasna postajaš z leti, opasna ...
evil.gif


Apollo8, sam pazi se je, da ne pride do tega
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
gr69 a nimam prav mogoče? pa nisem nič kej dost pjančka

Počasi in ne osebno jemat - "preimenovanje", ker se je v pogovoru pač malo premetavalo. Če sem te užalil se oproščam. Ni bil namen koga "okaraterizirati".

Glede trditve imaš seveda popolnoma prav - ampak je še vedno izzvenela kot samogovor, saj ni nihče reagiral nanjo.

Peace?
nahrung002.gif
. .?.
(z jabolčnim sokom, da ne bom spet obsojen ...)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

"Junij, julij, avgust - babnice pri mir pust! September, oktober, - je pa spet dober"
grin1.gif

(star pregovor)

Fantje, ne se igrat z ognjem, vročina se je šele začela.
tongue-1.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Dobiček kot nagrada za prevzemanje tveganje lastnika podjetja je podobno kot plača nagrada za opravljeno delo zaposlenih (V svetu kapitalizma - o morali, vrednotah in trgu". Opredelitev dobička oz. njegovih "tehničnih izračunov" je več (prih-odh)...

Če se vam da brat, še to:
Bistvo in sestavine dobička
Že John S. Mill (1806 – 1873) kapitalistov dobiček opiše kot vsoto oportunitetnih stroškov za odloženo porabo (»obresti«), odškodnine za tveganje kapitala in povračila za vložen čas in trud pri vodenju in upravljanju podjetja. Poleg »obrestne« naj bi bila torej glavna sestavina dobička pravzaprav »nagrada oz. povračilo za kapitalistovo podjetništvo« (t.j. za tveganje plus vodenje in upravljanje).
Vroče je zdej še meni....
nahrung002.gif

Lahk napises tud da je dobicek kapitalistov orgazem. Papir vse prenese.

Ampak ne pozabi, da je nekdo v tej temi povedal da more placat ddv za fakturo ki morda ne bo nikoli placana. Ti pa si na to odgovorila da je pac za to dobicek, ki je nagrada za tveganje. Kvecjemu pri kakem odkupu terjatev bi sla ta definicija cez, ne pa pri trenutni ureditvi placila ddv.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.191
113
v lokalni ostariji
me skrbi, da tale miselnost je podobna tudi za zaposlene ki ne prejemajo plač. njihov rizik da so hdili v službo pa niso dobili potem plačano. bi pa doma ležal...