Očeš limun!!

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
http://www.rtvslo.si/evropska-...o-evropi/405695
Tako bi moralo biti! Po možnosti z oficirji tipa JLA (Nemoj da misliš, to što misliš). Ok ugovor vesti samo pod pogojem, da si 24/7 na voljo za pucanje greznic, kopanje grabnov! "Mobitel" tipa RUP in PRC, pa še to samo na terenu!
10.gif

Imam še nekaj idej!
10.gif
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
za koga ? fookjene politike, ki delajo sranje ? tajkune ? usa ritoliznike ?
jaz imam tudi kar nekaj idej, kaj bi z gnojem delal
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Državi bom služil takrat, ko bo služila meni. Za tuje interese pa ne bom zapravljal zdravja, časa in življenja.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
Državi bom služil takrat, ko bo služila meni. Za tuje interese pa ne bom zapravljal zdravja, časa in življenja.

Jaz bi šel bolj za trening, drugače se pa popolnoma strinjam s teboj. Za koga za naše politike ali pa britance in francoze ki jim rusi ne ugajajo
hysterical-1.gif
, naj se sami koljejo.
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
Državi bom služil takrat, ko bo služila meni. Za tuje interese pa ne bom zapravljal zdravja, časa in življenja.
Tipičen sonček!
Najprej je treba kaj narediti, potem je rezultat!
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
malo si preberi mnenja intelektualcev o služenju vojaškega roka. dejstvo je da kakšne hude dodane vrednsoti ni. no, dodana vrednost je samo to, da lahko po 5 pirih začneš razlagat kako si hvatil krivine, da si bil dlje zunaj, manj delal...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Mobitel" tipa RUP in PRC, pa še to samo na terenu!
10.gif

Imam še nekaj idej!
10.gif

Se oproščam ker se mi ne sanja kake komunikacijske naprave so to... Ampak a so to mogoce uni Iskrini walkie talkiji zelene SMB boje preko katerih se na vidni razdalji nisi slišal?
smile-1.gif
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
malo si preberi mnenja intelektualcev o služenju vojaškega roka. dejstvo je da kakšne hude dodane vrednsoti ni. no, dodana vrednost je samo to, da lahko po 5 pirih začneš razlagat kako si hvatil krivine, da si bil dlje zunaj, manj delal...
?intelektualci? so ustvarili pomehkužence!
To, da ti je pir vzpodbuda za izlivanje bistrih misli in opevanje junaštev, pač ni moja težava!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Sem ga ravno mislil vprašat če se sam ne šteje med intelektualne
evil.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Ne vidim smisla v klasičnem služenju. Orto zagovorniki za služenje, češ bodo mladiči postali možje in odgovrni dedci, se ne morem strinjat.Poznam dosti nabornikov in je taborjenje prav nič ni spremenilo ali naučilo, povečini so zasovražili sistem in so dalje še večji "sončki" ki še težje kaj potrpijo v primerjavi z nami sončki, ki smo se tega sranja izognili.To so dejstav in primeri na večini realnih osebkov.

Kaj bi pa država morala poskrbet:
-vsi aktivni ženske in moški od 18 do 65 na eno dnevni šnel kurs al pa kak dan več(na leto), ravnanje z orožjem in predavanje nekaj osnov it Tako kot prva pomoč. To bi pa naredili obvezno. Pa bi bili bolje pripravljeni kot marsikatera ne vem kakšna vojaška država.
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Ne vidim smisla v klasičnem služenju. Orto zagovorniki za služenje, češ bodo mladiči postali možje in odgovrni dedci, se ne morem strinjat.Poznam dosti nabornikov in je taborjenje prav nič ni spremenilo ali naučilo, povečini so zasovražili sistem in so dalje še večji "sončki" ki še težje kaj potrpijo v primerjavi z nami sončki, ki smo se tega sranja izognili.To so dejstav in primeri na večini realnih osebkov.

Kaj bi pa država morala poskrbet:
-vsi aktivni ženske in moški od 18 do 65 na eno dnevni šnel kurs al pa kak dan več(na leto), ravnanje z orožjem in predavanje nekaj osnov it Tako kot prva pomoč. To bi pa naredili obvezno. Pa bi bili bolje pripravljeni kot marsikatera ne vem kakšna vojaška država.
Vse armade v zgodovini, ki so kaj dosegle so imele in imajo naborniški sistem in obvezno služenje.
 
Nazadnje urejeno:

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
tebe je malo čas povozil
zda imajo plačance
nemčija ima plačance
anglija ima plačance
francija ima plačance
slo ima plačance
rusi + kitajci imajo nabornike + plačance

daesh ima plačanace + prostovoljce . in trenutno je daesh najbolj učinkovita vojska

ko pride do vsesplošne štale je itak popolna mobilizacija in takrat profiji naredijo folku šnel kurz, da folk ve kje gre naboj v pukšo in kje gre krogla ven.
ostalo je itak nepomembno, ker ti spustijo raketo od nekaj 100 km daleč v tvoj graben
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.106
297
83
A50lVLtSQik


He's five foot two,
And he's six feet four,
He fights with missiles and with spears,
He's all of thirty-one,
And he's only seventeen,
He's been a soldier for a thousand years.

He's a Catholic, a Hindu,
An atheist, a Jain,
A Buddhist, and a Baptist and a Jew,
And he knows, he shouldn't kill,
And he knows, he always will,
Killing for me, my friend, and me for you.

And he's fighting for Canada,
He's fighting for France,
He's fighting for the USA
And he's fighting for the Russians,
And he's fighting for Japan,
And he thinks we'll put an end to war this way.

And he's fighting for democracy,
He's fighting for the Reds,
He says it's for the peace of all,
He's the one who must decide,
Who's to live and who's to die,
And he never sees the writing on the wall.

But without him, how would Hitler
Have condemned him at Lw'ow, (German concentration camp)
Without him Cesar would have stood alone,
He's the one, who gives his body
As a weapon of the war,
And without him all this killing can't go on.

He's the universal soldier,
And he really is to blame,
His orders come from far away, no more,
They come from here and there,
And you and me and brothers,
Can't you see,
This is not the way we put the end to war?
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Enkrat JLA, vedno JLA. Sem imel sodelavca, ki so mu 15 let prali bučo kot poklicnemu vojaku. Škoda je nepopravljiva.