Očeš limun!!

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik ozze pravi:
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
http://www.rtvslo.si/evropska-...o-evropi/405695
Tako bi moralo biti! Po možnosti z oficirji tipa JLA (Nemoj da misliš, to što misliš). Ok ugovor vesti samo pod pogojem, da si 24/7 na voljo za pucanje greznic, kopanje grabnov! "Mobitel" tipa RUP in PRC, pa še to samo na terenu!
10.gif

Imam še nekaj idej!
10.gif

o d j e b i
Evo ga, potencialni nabornik je že spustil kakec!
priden.gif
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Sem že služil jugi. Tko da še enkrat preber kaj sem ti napisal.
Ne mislm morit v imenu politikie, religije ali česar koli !

Se da borit čist lepo pasivno. Sam ljudje ste večinoma ovce.

čao. nimam cajta se kle kregat.
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik ozze pravi:
Sem že služil jugi. Tko da še enkrat preber kaj sem ti napisal.
Ne mislm morit v imenu politikie, religije ali česar koli !

Se da borit čist lepo pasivno. Sam ljudje ste večinoma ovce.

čao. nimam cajta se kle kregat.
Še en skrivač, ki bi potem na "partizanske" proslave in na golaž hodil!
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
v večini primerov naborništvo zagovarjajo "mojstri" kateri so služili jla in jih boli duša ker enim ni treba izgubljat leta dveh... pač čista "foušija"...
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Citat:
Uporabnik ozze pravi:
Sem že služil jugi. Tko da še enkrat preber kaj sem ti napisal.
Ne mislm morit v imenu politikie, religije ali česar koli !

Se da borit čist lepo pasivno. Sam ljudje ste večinoma ovce.

čao. nimam cajta se kle kregat.
Še en skrivač, ki bi potem na "partizanske" proslave in na golaž hodil!

pojma nimaš. Eni in drugi mi gredo na bruhanje.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Citat:
Uporabnik Sine370 pravi:
Citat:
Uporabnik ozze pravi:
Sem že služil jugi. Tko da še enkrat preber kaj sem ti napisal.
Ne mislm morit v imenu politikie, religije ali česar koli !

Se da borit čist lepo pasivno. Sam ljudje ste večinoma ovce.

čao. nimam cajta se kle kregat.
Še en skrivač, ki bi potem na "partizanske" proslave in na golaž hodil!

Ve se kdo tukaj na partizanske proslave in golaž hodi.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.393
4.387
113
49
Na sončni strani ALP
Edino pravilno, da se uvede obvezni nabor. današnji muloti, ko mu ne smeš več reč, da naj pospravi sobo, niti učitelj v šoli ne sme dvigniti glasu, bodo morda bodoče generacije "zrihtali" v vojski, ko bo moral narediti to kar se mu reče...

Bemti dananšnji sistem in pravice. Dolžnosti pa ne pozna nihče...
 

quagga

Pripravnik
4. jul 2015
111
1
18
In kdo je kriv za to? Otroci ne, pač pa pa odrasli, ki s(m)o postavili taka pravila.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj jaz se strinjam, da JLA nam ni dala bog ve kaj, mogoče pa bi uvedli ameriški sistem? Kak mesec "zakonitega jebanja v glavo" nebi nobenemu škodil v življenju.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
Državi bom služil takrat, ko bo služila meni. Za tuje interese pa ne bom zapravljal zdravja, časa in življenja.

Jaz bi šel bolj za trening, drugače se pa popolnoma strinjam s teboj. Za koga za naše politike ali pa britance in francoze ki jim rusi ne ugajajo
hysterical-1.gif
, naj se sami koljejo.
Nikar, v slovenski vojski se ne boš nič naučil.
Ni denarja za noben trening, razen tiste zastarele športne vaje iz še iz časa jugoslavije.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Citat:
Uporabnik quagga pravi:
In kdo je kriv za to? Otroci ne, pač pa pa odrasli, ki s(m)o postavili taka pravila.

Odgojeni by JLA
tongue-1.gif
 

bade25

Pripravnik
17. sep 2012
104
0
16
Absolutno sem proti naborništvu. Tam se nič ne naučiš, kradeš bogu, sebi in državi cajt in denar, res je vse skup brezveze. Vse to kar bi te učil (naučili) v recimo 6 mesecih vojske, se lahko naučiš v dveh dneh s klikanjem po internetu. Saj pa nič ni težko. Če smo se naučili kateri avto je najboljši, kateri politik najbolj skorumpiran, katero superživilo je najboljše in kakšen telefon se zdaj nosi, ni hudič, da ne bi mogel vojske opravit preko interneta. In pol si as, general, specialec in prvi, ki bo obranil družino in domovino. Seveda spet preko interneta. Aja pogoj za vpis vojaške dobe v knjižico je seveda ta, da si aktivno prijavljen na Alterju in imaš vsak teden najmanj 100 postov v najmanj 30-ih različnih temah, kjer si po tem ko si stisnil enter in oddal post, lahko greš pred špegl in rečeš: mater sem jaz pameten, pa takoj spet za comp, ker tudi vojaške vaje je treba imet - preko interneta. (Alterjevci so oproščeni vaj, ker tak vse znajo, dejansko so si oni vse skup zmislili…)
Je*em ti budale, ne vem kaj bi eni počell s svojim lajfom, če ne bi bilo interneta, oz forumov.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Saj jaz se strinjam, da JLA nam ni dala bog ve kaj, mogoče pa bi uvedli ameriški sistem? Kak mesec "zakonitega jebanja v glavo" nebi nobenemu škodil v življenju.
pa da jih 50% naredi samomor v enem tednu
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.864
5.466
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Saj jaz se strinjam, da JLA nam ni dala bog ve kaj, mogoče pa bi uvedli ameriški sistem? Kak mesec "zakonitega jebanja v glavo" nebi nobenemu škodil v življenju.

Pa sej to "zakonito jebanje" maš dandanes že na vsakem šihtu... ČE ga sploh maš...
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Saj jaz se strinjam, da JLA nam ni dala bog ve kaj, mogoče pa bi uvedli ameriški sistem? Kak mesec "zakonitega jebanja v glavo" nebi nobenemu škodil v življenju.
pa da jih 50% naredi samomor v enem tednu
evil.gif
aplauz.gif
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Ce to mularijo z uhani v nosu in na ticu posljes v tako vojsko kot je bila jna jih polovica pomre od napora ali od samomora.
Vojska je za moske in ne za srednji spol.
Nemores mehkuzca za katerega se je mati hodila kregat z uciteljem za slabe ocene poslat v vojsko.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Ce to mularijo z uhani v nosu in na ticu posljes v tako vojsko kot je bila jna jih polovica pomre od napora ali od samomora.
Vojska je za moske in ne za srednji spol.
Nemores mehkuzca za katerega se je mati hodila kregat z uciteljem za slabe ocene poslat v vojsko.
Kakšnega napora??? ajjaa.... napor bi bil posteljo poslati, pa vstati, ko je bujenje. Ne pa poležavanje še eno uro. Brez ugovarjanja, bi bil tud hud napor. Da jim pa internet ugasnejo in mobitele poberejo, je pa katastrofa vseh katastrof. To ne bi preživel verjetno nihče.
Pa tudi nekateri današnji pripadniki SV (poklicni vojaki) niso vredni da jim država da uniformo. Sem nekaj tednov nazaj poslušal neke vojake, dobro podprte z pivom, kako so bogi, kako so bili na terenu in je bil mraz, pa so za malco dobili samo žemljo in jogurt, da imajo otroke, ki jih težko preživijo (za pir je pa bil denar), pa je žena sama z otroki.......... bla bla bla.
Vsi bi morali nekaj dat skoz. Neko osnovno usposabljanje. Pa ne samo rokovanje z orožjem (je nekdo napisal, kje gre naboj v puško in kje ven iz pušče
aplauz.gif
). Tudi sistem, anarhijo, kako kaj narediti,,,, dolžnosti, tudi pravice (če obstajajo v vojni) itd. Pa ne sam teoretično, ampak tud praktično.
PS: L 91 so nekateri se zelo podrobno spomnili, kako je treba z orožjem, merilnimi napravami...itd.... če pa ne, so se pa hitro spomnili.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
tako osnovno usposabljanje bi lahko bilo v sr šoli. tako kot je bilo včasih.Pa med počitnicami vsako leto 2 tedna taborjenja nekje v planinah. potem pa m48 pa nekaj nabojev da vidi in sliši kaj je to prava pukša
fse ostalo je brez veze. brez moderne tehnike in tehnologije , dandanes itak ne preživiš dolgo
kot navaden vojak imaš edino možnost preživetja, da se skriješ nekam v klet,rov, kanalizacijo.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.272
34
48
Smešno mi je poslušati kako je vojska včasih naredila iz fantov moške. Sploh ker danes teh hudih moških ne najdem nikjer (pa bi morali biti v odličnih letih). Vse kar vidim, so zapiti ločenci ali pa so tipi, ki so vzgojili novo generacijo totalnih mehkužcev (po njihovo), kar pomeni, da so tudi sami falirani na celi črti in vojska očitno ni pomagala pri tem nič
confused-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
no končno je sumica zadel žebljico na glavico...

da so otroci pomehkuženi so krivi starši. ne pa vojska, država itd itd...

in dedci, ki so strumno v JLA se drli druže tito mi se ti kunemo so očitno tako pomehkuženi da jim žene dirigirajo vzgojo.