Mirage proti Sloveniji

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
KSZ

Take blesarije se lahko dogajajo samo v sloveniji kjer živi najbolj hlapčevski in butast narod. Že takrat bi morali fajn v luft skočit ampak ne hlapec je raje tiho. Se spomnim kako so mnogi bumbarji takrat celo zagovarjali te popolnoma nepotrebne nalepke. No nekaj jih je vseeno skočilo v luft in najprej dosegli vsaj to, da smo lahko sami nalepili to naleko, ker sprva je bilo obvezno strokovno lepljenje pooblaščene osebe katero si moral dodatno plačati in spet se je to mnogim pripadnikom kretenskega naroda zdelo prav. Počasi so nalepke ukinili ampak vseskupaj to ni bil uspeh ljudstva, ki bi se uprl ampak predvsem nekaj novinarjev, ki so vrtali v to zadevo.
Ljudje bi morali že takrat dojeti, da živimo v skorumpirani ciganiji in narediti red ampak večina vas je še vedno imela službice pa ste bili raje tihe ritke. Šele zadnjih nekaj mescev ta narod počasi dojema, da je naša država sranje žal je pa še vedno večina zaslepljena z rdečimi ali pa belimi cigani.
 

dodaske

Pripravnik
18. apr 2013
928
0
16
true true
Na žalost
frown-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Treba je dati preiskavo kdo je pripravil in podpisal prvotno pogodbo in nato od njega iztožiti vsaj del tega denarja.

Sicer se pa meni zdi prav da so prekinili. Tudi če bo zdaj treba plačati odškodnino, nam je bilo vsaj prihranjeno strganje tistih nalepk.

A pritožit se pa ne da?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Popolnoma se strinjam, da je treba za jajca prijet tistega, ki je sklenil to škodljivo pogodbo. Ne zdi pa se mi prav, da so prekinili, zdržali naj bi še tistih 19 mesecev, da se oddela do konca ali pa se ob prekinitvi zmenili za neko poravnavo, ne pa, da so sedaj še sodni stroški, obresti...
Pritožit? Zakaj pa, pogodbo je treba spoštovati!
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Popolnoma se strinjam, da je treba za jajca prijet tistega, ki je sklenil to škodljivo pogodbo. Ne zdi pa se mi prav, da so prekinili, zdržali naj bi še tistih 19 mesecev, da se oddela do konca ali pa se ob prekinitvi zmenili za neko poravnavo, ne pa, da so sedaj še sodni stroški, obresti...

Nekako tako bi res moralo bit ampak kaj takega v tej državi še vedno ni mogoče pred desetletjem bi bilo pa to celo nezaslišano, če bi kdo odgovarjal in bil celo obsojen zaradi takih balkanskih poslov v najvišjih vrhih države.

Nisem prepričan ampak, če se prav spomnim je bil poslanec, ki je uvedel in zrihtal posel z nalepkami v sorodstvu z lastnikom firme, ki jih je tiskala. Pa saj to je menda jasno in logično
bonk.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
ksz

a se tole kvalificira za obtožnico, da je takratni predsednik vlade ali odgovorni minister prejel obljubo za sebe ali stranko v nezanem kraju, neznano kdaj in na neugotovljen komunikacijski način?
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Da so pogodbo prekinili je povsem pravilno, ni pa prav, da ustrezne institucije, pri tako očitno koruptivnem poslu, niso sprožile preiskave in sodnega pregona. To naj pojasnijo in odgovarjajo zaradi opustitve dolžnega ravnanja. Če jim je to kdo preprečil, na dan z imeni! Saj vem, da to pri nas ne gre tako, bi pa moralo.

Res bo pokvarjencem očitno treba plačati še obresti, ne bo pa treba plačati cetisovega deleža - skupno torej vseeno manj.

http://www.dnevnik.si/objektiv/vec-vsebin/180887

Avtor članka sedi v KPK ampak očitno nima več interesa raziskovati Mirageovih poslov.
 
Nazadnje urejeno:

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik sixpower pravi:
KSZ

Take blesarije se lahko dogajajo samo v sloveniji kjer živi najbolj hlapčevski in butast narod. Že takrat bi morali fajn v luft skočit ampak ne hlapec je raje tiho. Se spomnim kako so mnogi bumbarji takrat celo zagovarjali te popolnoma nepotrebne nalepke. No nekaj jih je vseeno skočilo v luft in najprej dosegli vsaj to, da smo lahko sami nalepili to naleko, ker sprva je bilo obvezno strokovno lepljenje pooblaščene osebe katero si moral dodatno plačati in spet se je to mnogim pripadnikom kretenskega naroda zdelo prav. Počasi so nalepke ukinili ampak vseskupaj to ni bil uspeh ljudstva, ki bi se uprl ampak predvsem nekaj novinarjev, ki so vrtali v to zadevo.
Ljudje bi morali že takrat dojeti, da živimo v skorumpirani ciganiji in narediti red ampak večina vas je še vedno imela službice pa ste bili raje tihe ritke. Šele zadnjih nekaj mescev ta narod počasi dojema, da je naša država sranje žal je pa še vedno večina zaslepljena z rdečimi ali pa belimi cigani.

In se bodo še naprej dogajale samo v sloveniji. Sicer pa odlično napisano.
zmaga.gif
Hlapcu pa lahko narediš animacijo, pa ne bo poštekal. Da ne govorimo o levih in desnih. Toliko so zaslepjeni, z ne vem čim, da tukaj je pa kar konec debate. Ampak zanimivo je pa tole, da se ne zavejo da smo skupaj v istem dreku. Glavno da se med sabo nekaj obtožujejo. Njihovi vodje (tako levih, kot desnih) se pa lepo damo udobno v naslonjalo smejijo tem budalam in se naprej delajo norca. Pa sej če jim rečem budala, žalim budalo.

Konec je s to našo predrago deželico. Dokler pač ne bodo šli čez prag. Ma preden gre hlapcu čez prag, mora biti že napol klošar, da pogrunta. Pa še takrat se prepričuje,......
uf-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
In za Snecerja in podobne je bad guy tisti, ki je nalepke ukinil.
uf-1.gif


Prav je bilo da so ukinile in prav je bilo da se je to zgodilo takoj. Zakaj? Zato. Iz principa.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Spet ne razumeš ali pa gre za provokacijo.

Nalepke so neumnost kot še marsikaj, v tem primeru gre za neumnega ministra, ki je odstopil od pogodbe in povzročil škodo.

Sem mislil, da je zadeva lažje razumljiva. Nalepke so tu drugotnega pomena, primarna je kršitev pogodbe.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem pozabil, da je vaš šef že dal izjavo, ki je sedaj "verska" dogma...

Ok.

Citat:

Janša: Sodba vrh ledene gore sodne korupcije

Janez Janša, ki je bil v času prekinitve pogodbe predsednik vlade, je ob robu predstavitve knjige Moja pot dejal, da sodbe sicer še ni prebral, da pa če je tako, kot pišejo mediji,potem je to po njegovem "nek vrh ledene gore sodne korupcije v Sloveniji."

"Vsi se spomnimo tistih nalepk, ki so bile popolnoma nepotrebne. Lepilo se jih je avtomobilske šipe zato, da so prijatelji tedanjega generalnega sekretarja vlade Mirka Bandlja dobro zaslužili," je bil kritičen.

"Ta pogodba je bila potem prekinjena, nalepke so bile ukinjene, ljudem so bili prihranjeni milijoni pri nepotrebnih stroških. Dvomim, da je kdo v Sloveniji, ki pogreša to nalepko, ki je še dodatno kazila vetrobranska stekla in predstavljala velik strošek," je dodal.

Po Janševih besedah so tedaj vpleteni v zadevo zdaj preračunali, da je šla v pozabo in prek svojih zvez zlobirali sodbo, "ki bo tistim, ki so izgubili ta neupravičen posel, dodelila neko visoko, milijonsko odškodnino iz davkoplačevalskega žepa".

"Če bo šla ta sodba mirno mimo, če ljudje ne bodo protestirali, si res zaslužimo, da nas strižejo kot ovce," je sklenil nekdanji premier.

Kliče tudi ulico
stupid-1.gif
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Spet ne razumeš ali pa gre za provokacijo.

Nalepke so neumnost kot še marsikaj, v tem primeru gre za neumnega ministra, ki je odstopil od pogodbe in povzročil škodo.

Sem mislil, da je zadeva lažje razumljiva. Nalepke so tu drugotnega pomena, primarna je kršitev pogodbe.

Ampak enostavno daješ občutek, da si proti ukinitvi samo zato, ker je to naredil Janša. Če bi nalepke ukinili ta rdeči bi to razlagali, kot njihovo priznanje napake in opravičilo in spet bi jih častili
bonk.gif
. Kako vam ni jasno, da so oboji isti gnoji? In enako odgovorni za sleherno nepravilnost, krajo, ciganijo... v tej državi?
Ne razumem kako še kar vsi navijate za ene ali druge neglede na vseskupaj? Pa kaj ste slovenci res tako zabite ovce? Važno vam je samo obtoževanje drugega medtem, ko za grehe svojih nočete slišati nič! Pa eni pravijo da so amerikanci neumni
hysterical-1.gif
Žal sem prepričan, da bolj neumen človek, kot je slovenski hlapec, ne obstaja.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Saj ni raketna znanost: izračuna se, koliko bi izgubili, če nalepk ne bi ukinili, nato se izračuna, koliko smo (bomo) izgubili, ko smo nalepke ukinili, pogleda se, katera cifra je večja, in tistega, ki je za to cifro stal, obesi za jajca. Če pa je bila pogodba sklenjena v 'prijateljskih okoliščinah', potem se za jajva obesi še tistega, ki jo je sklenil.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kar nekaj podtikaš.
Tudi jaz sem pozdravil odstranitev nalepk in to je bilo dobro populistično delo iVanove vlade.

A vsebine pogodbe nismo poznali.

Ti dam lažji primer?

Kupiš mobitel iz se vežeš za 24 na naročnino in paket. In v pogodbi imaš, da če enostransko predčasno odstopiš pač plačaš enkratno razliko do vrednosti telefona in polne naročnine do izteka, morda pa še kakšno pogodbeno kazen.

Ti odstopiš čez en mesec, potem pa kličeš ulico in blatiš sodstvo, ker te je operater tožil in gladko dobil.

Ne navijam ne za ene, ne za druge, od kod ti ta ideja.

Jaz sem za to, da imamo na Trojanah mejo in da si na tej strani zadeve uredimo sami, brez rdečih in belih.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
O.K. moja napaka. Morda sem te res neupravičeno vrgel v isti koš, kot nekatere druge uporabnike ne samo na Alterju ampak po vseh portalih kjer se komentira ta novica in je zdaj Janša glavni krivec ne tisti, ki so izpeljali ta nategunski posel
bonk.gif
. Je pa zagotovo res, da je Janša ukinil nalepke samo zaradi dviga priljubljenosti pri bebavem narodu. Ampak, kot sem že prej napisal takrat je narod nasedel enim in drugim in so bili vsi lepo tiho...zdaj pa...
To slovensko politično drhal bi morali že zdavnaj potolčt, ne pa da so še po dvajsetih letih iste svinjske face glavni akterji.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na zadnjih volitvah se je Alter odločil za Viranta, razen par deviacij, ker smo želeli neko novo politiko, a je zgodba enaka, še ni dobro začel delati, pa je že naredil afero.

Jaz mislim, da bo treba v jeseni spet na ulice z granitkami.