SugarSync nič več zastonj

zakon

Guru
16. maj 2008
8.570
685
113
toti Maribor
Berem njihovo sporočilo in ne morem verjet. Banda kapitalistična.
10.gif
Še dobro, da imamo Dropbox inMega. Mislim, da je to njihov strel sam sebi v koleno.

Dear SugarSync User,

Thanks for using SugarSync. We wanted to let you know that beginning on February 8th, 2014 we will transition to a paid service. In order to continue using SugarSync you will need to upgrade your account.

Making this change is something we’ve planned for a while. It will allow us to serve you better and add features that will help SugarSync users get more from the service.

As a loyal SugarSync user, we are offering you a 75% discount on any Annual Plan for the first year. Plans start as low as $18.75 for our 60GB Plan. This offer is valid through December 16th.

Best regards,
The SugarSync Team
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
458
7
18
Ja --- jst sem ga tudi dobil in sem moral 2x prebrat, če se hecajo ali je samo za plačati kakšno dodatno ponudbo. Adijo SugarSync
stupid-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Tudi jaz sem jim že povedal svoje na FB ... k... jih gleda.
10.gif


Sedajle sem opazil, da so na svojo stran dodali avtomatsko prevajanje v slovenščino. Oni pa res grešijo.
Iz odličnih idej so kar padali:
- poslabšali spletno stran
- še vedno nimajo Linux klienta
- ukinili so mapiran pogon v Windowsih
- še vedno ne podpirajo omrežnih pogonov
- spletni vmesnik se še vedno (po letu dni) kdaj postavi na staro stran
- hitrost prenosov je močno padla
- klient občasno kar prenaša datoteke, ki so v arhivu (in ne v sinhronizaciji)
- podpora je vse slabša ...

Že iščem novo rešitev.
 
Nazadnje urejeno:

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
kaj je z dropboxom narobe, da se tako borite proti njemu z nekimi "nikdar slišal" alternativami?
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Rešitev je kar precej in nekaj zelo dobrih. Pri funkcionalnostih je Dropbox nekje v zlati sredini.
Pač vsak ima svoje potrebe/zahteve.
Že pripravljam seznam tistih, ki jih bom stestiral
evil.gif


Zame je pomemben dober klient (po možnosti Win/Linux/Android), hitrost, zanesljivost, ohranjanje brisanih datotek, dovolj prostora, sinhronizacija različnih (po diskovju razmetanih) map med različnimi računalniki ...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
kaj je z dropboxom narobe, da se tako borite proti njemu z nekimi "nikdar slišal" alternativami?

Količina prostora, ki je za leto 2013 smešna. Potem pa še slavna poteza, ko so vsem pobrali referral prostor (ker so seveda vsi na veliko švinglali). Pravzaprav ne vem zakaj bi sploh kdo Dropbox in njihova 2GB uporabljal.

Pri IDriveSync sem brez problemov prišel na 20GB, lajkal na FB, Twitterju, domačim vsem tudi naložil gor (dobiš 1GB in ne 500MB) in dela bp. Čeprav so tudi tam že znižali začetno količino za brezplačne, včasih je bilo 10GB, sedaj pa je 5. Pa je to še vseeno več, kot lahko sploh prideš z Dropboxom.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
hm jaz imam trenutno nekaj čez 52gb placa na dropboxu

itak pa uporabljam namesto "my documents" folderja, ne pa za filme šerat
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Do tega pa si lahko prišel samo tak, da si kupil prostor. Z refferali lahko prideš do največ 16GB (pa še za to bi rabil 28 referralov).
 

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
452
27
28
Ne, kupil je določen samsungov telefon... ti dajo 50GB... meni so dali ob nakupu SG S3.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Do tega pa si lahko prišel samo tak, da si kupil prostor. Z refferali lahko prideš do največ 16GB (pa še za to bi rabil 28 referralov).

ja, ko prižgeš novega samsunga ti podarijo 50gb

prej sem imel pa 6gb, ki sem jih dobil z vklaplanjem avtomatskega uploada slik na vseh svojih androidih :D
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Meni se pa dopade tudi Copy, ki je podoben Dropboxu, je pa zaenkrat z vsakim povabilom +5 GB - neomejeno povabil
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
No jaz glede IDriveSync nimam kaj pripomnit, uporabljam kako leto dni, na računalniku za backup dokumentov in slik, na telefonu za backup fotografij, pa se mu v tem času ni nič 'zmešalo'.

Prav tako je zelo hitra in enostavna povrnitev datotek (ali samo download recimo slik iz telefona), kjer nekateri pogrnejo, predvsem pri hitrosti.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Zanima me, kateri imajo možnost sinhronizacije različnih map z različnimi računalniki (tako kot SugarSync).
Torej ne samo ene mape.

Danes sem že izgubil precej časa, ko sem gledal različne alternative za SugarSync. Trenutno se mi najbolj dopade Box z dodanim programom Allways Sync (nekaj poobnega). Ima toliko možnosti, da je skoraj preveč kompliciran
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.345
383
83
ksz

sicer sem noob in ne poznam vseh fičerjev ampak a najbolj očitna stvar ne zadošča: google drive?