SugarSync nič več zastonj

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik Abomination1 pravi:
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Meni je bil Copy pri preizkusu sicer všeč, ampak moti me, da v klientu ne morem kar izbrati katere mape naj sinhronizira, pač pa je potrebno za vsako narediti Hard link v mapo Copy. To povzroči enega dela. Res škoda, da klient ne omogoča, da bi sam poklikal/odklikal želene mape in bi to naredil sam.

Kako da ne omogoča? Še pred nekaj časa, ko sem na prenosnik nameščal kopij in sem hotel posodabljati samo mapo iz šole, sem lahko izbral SAMO njo in tudi samo njo potem potegnilo na PC in mi jo posodobilo. Copy je med inštalacijo identična kopija dropboxa, vpraša te za lokacijo kamor se naj namesti in tudi katere mape želiš "posodabljati iz oblaka" - identično kot pri dropboxu.

Še enkrat sem pogledal - mislim, da Copy ne omogoča sinhroniziranja različnih map iz lokalnega diska v oblak. Škoda.
 

Abomination1

Pripravnik
22. okt 2012
298
0
16
Oh...oprosti...očitno se nisva razumela, oz. jaz tebe ne.

na PC-ju omogoča samo sihronizacijo z datotekami, ki so znotraj mape "Copy".

Sam sem govoril o sihronizaciji iz clouda v PC (tam si lahko izbereš mape po izbiri, ki jih želiš sinhronizirati na PC).
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Od zastonjskih uporabljam copy, od placljivih pa icloud in skydrive pro (ce bi imel skydrive uporaben ios app bi verjetno uporabljal samo skydrive...)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Evo, jaz šaltam na Dropbox. Dobro, da tega ne uporabljam več za ene druge stvari in se mi je sprostil.
Je pa Sugarsync kar ok delal, čeprav mi je bolj všeč Dropbox, saj se mi zdi, da bolje synca stvari. Najslabši mi je pa idrivesync, ki ga je pa potrebno kar počakat, da se vse posynka gor.
 
Nazadnje urejeno:

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Meni idrivesync vsako spremenjeno datoteko takoj uploada, pa tudi upload deluje s polno hitrostjo (pri meni je to nekje 120 kb/s).

Če si ga dal na novo gor (nekdo je uporabil moj referral) pa je itak normalno, da bo nekaj časa uploadal vse datoteke
smirk-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Idrive uporabljam že več kot eno leto. In traja včasih tudi pol ure, da se datoteke prenesejo med računalnikoma, pa govorimo o datotekah velikih 10kB, ne kakšnih ogromnih filmih. To je logično, da traja.
Upload-a takoj, ampak drugi računalnik pa traja in traja, da začne dol vlečt.

Ravno sedaj pa konfiguriram Dropbox na drugem računalniku. Takoj začel vleči vse dol in glede na to, da mi piše na veliko LAN (gre očitno kar samo preko LAN-a, ker sta oba računalnika gor priključena; tudi po hitrosti je tako). Nice.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Jaz sem uporabil tvoj referal
evil.gif


Testiram in berem - še vedno primarno iščem dobro sinhronizacijo. Ampak je tega malo (vsaj brezplačnega) - vsakemu kaj manjka.
Tale idrivesync je eden najboljših, je pa silno počasen. Še iščem možne rešitve.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Koliko kb/s pa ti uploada? Jaz sem 2 dni nazaj materi na laptopu ugasnil sugarsync in dal gor idrivesync, pa je 3GB nonstop prenašalo 120 kb/s (kolikor zmore moja linija), če kaj downloadam iz njega pa mi vedno vsaj 500 kb/s leti.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Najbližje izbiri je sedaj Wuala. Pravzaprav ima vse kar človek potrebuje, vendar ima tudi pomankljivost - zahteva Javo. Tega vraga doslej nisem imel na nobenem računalniku ...
uf-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Meni (na sicer hitri liniji) 40 kb/s. Kolegu pa še manj.

Čudno, meni je prenašalo 'do konca', tak da sem moral nastavit na 90% upload linije, ker mi je sicer internet čisto zablokiralo
tongue-1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Do tega pa si lahko prišel samo tak, da si kupil prostor. Z refferali lahko prideš do največ 16GB (pa še za to bi rabil 28 referralov).

Nič nisem kupil!

1913323-2013_12_14.jpg
 

Priponke

  • 1913323-2013_12_14.jpg
    1913323-2013_12_14.jpg
    16,6 KB · Ogledi: 178

Kekezzo

Zelenc'
20. avg 2013
21
0
1
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Najbližje izbiri je sedaj Wuala. Pravzaprav ima vse kar človek potrebuje, vendar ima tudi pomankljivost - zahteva Javo. Tega vraga doslej nisem imel na nobenem računalniku ...
uf-1.gif

Jaz sem tudi iz Sugarsynca preklopil na Wualo. Za samo sinhronizacijo ne potrebuješ Jave, to zahteva, če želiš do stvari dostopati iz brskalnika. Mogoče pogrešam animirano ikonico v taskbaru, da vidiš, kdaj sinhronizira, ostalo se mi zdi precej podobno kot v SS.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Ja - za sedaj mi je Wuala kar všeč. Še celo nekaj plusov ima pred SS (klient za Linux, kriptiranje na lokalnem računalniku, za paranoične tudi strežniki v Evropi
evil.gif
).
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Zanimivo, da še vedno nisem dobil nobenega obvestila o ukinitvi free računa
confused-1.gif


Bo to veljalo za vse, ali so napravili kakšno mejno obdobje glede na to, koliko časa imaš že odprt free račun
sprasujem se.gif