XBOX 360

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Daj mi pol en kontroler prodaj
smile-1.gif

ma ne morem bratu prodat, tep ga dam zastonj
smile-1.gif

Pol pa imaš par piv v dobrem ko se dobima!!!
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Da ne odpiram nove teme, od božiča naprej ženem predvsem

Forzo 3,
PES2010,
Bioshock (hud-hud-hud špil; komaj čakam dvojko kmalu)
Left 4 Dead 2 (imam tudi enkico, ki je mogoče celo boljša)
SilentHill Homecoming (odsvetujem ker pere možgane)
Dead Space
COD Warefare (itak da jo mam in nabijam ko zmešan)
NBA 2010 (nezadovoljen. bom ubodel raje S2K, ta pa gre v zbirko)
GTAjko tazadnjo sem pa zasukal na ps3 zato je nimam v zbirki

Mulotu od seke ko pride na obisk pa sem ubodel Madagaskar 2 in Madagaskar Kartz in Cars-e seveda
v navezi z KungFu Pando
smile-1.gif


Mam "navito" mašino, tako da špile dobivam od mojega "dealer-ja" za 5€,
ki DVDje tut "naprinta" tako da so na distanci 80cm kot jeben orginal
smile-1.gif


Lastim si 19 špilov cilj pa je tam ene 80 komadov, top iger, ne pa smetja kot kak terminator 3 recimo.

Ni lepšega ko je zunaj dež, tečna nedelja, pa se fliknem na kavč za 7 ur
smile-1.gif


Moj setup pa zgleda takole: (dokupil sem še superplejerski cd holder v xbox looku ki ga ni na sliki še)



Tukaj pa še nečak s frendom ko nabijata špile
smile-1.gif





Počutim se kot da sem 12, ker sem si za Xbox posebaj prostor uredil
smile-1.gif

Tole je
cry12bpy.gif


Jaz sem včeraj za nečaka nabavil še Band Hero komplet...špilov imava zaenkrat cca. 40, v DVD škatlicah in v nulo narejenimi cover-ji, novi čip iXtreme LT pa bo zrihtan v torek. Je pa cifra za tole zabavo kar konkretna, ko zneske seštejem (600+ EUR).
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Tud jaz bom zaj vsaki čas nabavo Xbox. Upam, da v roku 14 dni.

Priporočajte mi neke kul špile.

Od zdaj sem si "kupo":
- Assassins Creed II
- Burnout Paradise
- Dirt 2
- Forza Motosport 3
- Fuel
- MotoGP 08
- Project Gotham Racing 4
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Army For Two, CoD MW2, Race Driver GRID !

+Halo 3, Gears of War, GTA IV
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Še velja to da te z livea banajo če flashas?
smile-1.gif

SEVEDA !
Vsake toliko časa Microsoft naredi "štih probo"
Tudi mene so BANalizaradi FLASHane konzole in še 20 drugih, ki smo na LIVEju igrali Call Of Duty WAW .
BANajo te zaradi tega, ker ugotovijo, a j pogon flashan. Da pa igraš igre pred uradnim izidom pa te itak dobijo.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
Tud jaz bom zaj vsaki čas nabavo Xbox. Upam, da v roku 14 dni.

Priporočajte mi neke kul špile.

Od zdaj sem si "kupo":
- Assassins Creed II
- Burnout Paradise
- Dirt 2
- Forza Motosport 3
- Fuel
- MotoGP 08
- Project Gotham Racing 4

Asasn krid je [censored]. Vsaj enka nevem od kod je dobla to oceno. Tut ostali špili z top ocenami (bajonetta, ninja nevemkaj II)
so povečini [censored] ker je to za ameriški folk delano.

Med avti carjuje FZ3. Nemore te razočarat, le volan rabis, ker znajo drigti bit togi
smile-1.gif

NFS Shift je v osnovi kul če si malo zagnanca, sicer sem se sam tut po tem spilu in kolinu vrnil k forzi.

Streljačina je warefare zakon. Če rabiš pranje možganov pol homecoming od silen hilla, al pa chill kot je bioshock,
hitro obrni ker pride že dvojka ven.

Mam 40 "top" spilov, lahko komot posodim kaj da potestiras, v osnovi glej za forzo 3, warefare 2 in dead space če mas rad grozno.

Fight Night Round 4 je superca tako za sam nabijat, tut teken 6 je pogojno dober če sta 2, al pa PES in pa S2K.

Kot sem ponudil, rufni pa si pridi sposodit, potestiraj in boš sam ocenil če je vredno dolpotega oz 3€ nakupa.

Foreze nerabis testirat ker trga gate i vadi zube, sploh ko Q7 pri 190 f*kneš poprek
smile-1.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
COD preko Live-a je res zakon. Od izida MW2, skorajda ni vikenda, da nebi par ur porabil za to. Sem ta vikend našel ene slovence gor in eden je rekel, da so mu banali konzolo. Baje jo je pol prodal in kupil drugo
smile-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Sej ga ne mislim kupit v BigBangu. Bom kr kupo flešanega, z eno letno garancijo in dodatnim kontrolerjem. Skupaj 330€.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
O tem sem že parkrat razmišljal, ampak zaenkrat ni časa za kaj več. Sem bolj med vikendi online. Če bo kakšna sprememba ti javim. Bom pač mel enega orginal za preko interneta, drugega pa malo za test.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
To se mi ne zdi nevem kak poceni. Hočem rečt, da občasno zasledim cenejše random ponudbe na netu.

Kaj ostali ne igrate nič online? Probajte, ne bo vam žal. COD obrneš na Veteran pol pa prek neta
zmaga.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Mark pravi:
COD preko Live-a je res zakon. Od izida MW2, skorajda ni vikenda, da nebi par ur porabil za to. Sem ta vikend našel ene slovence gor in eden je rekel, da so mu banali konzolo. Baje jo je pol prodal in kupil drugo
smile-1.gif

Tudi jaz sem to nardil, ker kopije lahko igraš ... ne dovoli ti igrati preko neta, pa nimaš več dostopa do trdega diska na tej konzoli.
Slovencev nas je ziher več kot 15 ! Otroci nabijajo COD WaW, hočejo priti do največjega čina.... tu in tam pa igrajo MW2 (meni ni všeč), ker bazira na štirki.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Kaj pa je blo s štirko narobe? Saj prav, da so različna mnenja. Meni je pa serija MW boljša (infinity ward).