XBOX 360

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Čim je xbox odklenjen, ne moreš več na xbox live in te tudi banat ne morejo.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Odgovarjal sem VERTOMU, ki je napisal, da ima jtag. Da ga ne morejo banat. Ti govoriš nekaj, kar nima veze z njim oz. njegovim vprašanjem.
Sicer pa ne vem, od kod ti, da je xbox banan, čim je odklenjen? Če je banan, ne dela. Tako pa vsi delajo.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Jaz bi pa tole zadevo kupil hčerki za 11 let. Ker nimam pojma o konzolah prosim za nasvet. Gre se predvsem za kinect igrice, neki dance, pa športne igre in podobno..to bi rada igrala. Kolikor razumem je nek rabljen komplet xbox 360 250gb + kinect čist ok zadeva? Kaj pa vse tiste neke oznake jtag, ixtreme, rgh,.. je to vse več ali manj isto za to kolikor bomo mi rabili?

Nabavil bom ali preko goblin ali konzolko...do enih 250€

Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

za 250 dobis ze xbox one nov. se pravi novejsi bolji model. xbox360 ima samo eno prednost: ce ne zelis kupovati originalnih iger. vse ostalo je zal slabse. igre za xbox one so pa ze smesno poceni..... x360 rabljen z Kinect senzorjem: max 150 eur. kar je vec je nateg. za "brezplacne" igre na x360 pa je potreben ali: odklenjen pogon (dvd enota) ali opravljen jtag/xy odklep in cimvecji disk.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.297
61
48
Lani sem kupoval Xbox 360. moje izkušnje z Bolho

Xbox 360 slim JTAG + 2 kontrolerja + kinect okrog 200 EUR.

Xbox 360 JTAG + kontroler + kinect okrog 160 EUR

Cene potem varirajo glede na to, koliko ti zraven proda igric. Kar mi je butasto, če je konzola odklenjena.

Konzolko glede na Bolho je dražji. Kje boš kupil, pa je tvoja odločitev. Plus za konzolko je to, da dobiš garancijo zraven, pa recimo zanesljivost pri nakupu. Pri bolhi pa, če hočeš dobiti poceni, moraš imeti čas in živce. Pa nisi siguren če kupuješ brezhibno konzolo.

Najpogostejši odklepaje je JTAG, potem imaš (enega se zasledil), da lahko fizično preklapljaš od odklenjenega na zaklenjenega.

Če je zaklenjen, lahko igraš mulitplayer.

In ja.... hčera hoče imeti igro JUST DANCE. Zakon igra za otroke. Sploh ko so v družbi.
 

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
Sem nabavil pri goblinu za cca 200€ in je šlo vse gladko, tako da smo zadovoljni. Vse odklenjeno tako da laufajo vse igre iz diska, kar je sploh kul. Kinect je krasna zadeva za otroke, tko da zdej vsak vikend plešejo
smile-1.gif


Zdej bi pa tudi jaz občasno kaj špilal, pa me zanima, ali obstajajo kakšne igre npr. kakšen sniper ali kaj podobnega, da ima cheats, torej vse orožje in god mode. Ker res nimam volje igrat tiste pol ure zvečer, če me na vsakem koraku takoj fentajo.

Hvala
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
disco: ti nisi normalen, da greš kupovati stara jajca. nove igre sploh nimajo več xboxb360 podpore, lahko bi vzel xbox1 z kinectom.

200€ vržen stran denar.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
ko so tako drage a ne. xbox 360 rablje so za drobiž, pa lepo igraš online....xbox1 tudi niso drage.
 

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
271
15
18
Ali mi lahko kdo pomaga z navodili za posodobitev Jtag-a, ker mi novejših igric ne zaganja več. Ter mogoče kakšen nasvet, da ne za. vsega:)