XBOX 360

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Jaz imam 360 ArcAde z 20gb diskom in hdmi kablom, in zadeva je za 50e cenejše popolnoma primerljiva z elite.
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
Citat:
Uporabnik Tony_Soprano pravi:
Ga sploh lahko? Mislim, da ne.... Ban se pa da tudi preklicat zdaj... Na en posebni način, niti ne preveč težko
wink-1.gif

Na kak način tako da oguljufaš prodajalce. Al pa kak bolj izi način.
Na partisu je bilo zanč en torrent o tem... mal poglej če imaš acc.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Citat:
Uporabnik Joshua pravi:
Samo da lahko inštaleraš na svoj disk 2-3 igrice, medtem ko lahko na elite daš 10-15 špilov

Na začetku, vendar ko za 50e kupiš 20ggb disk ali več je pa razlika očitna. ravno zaradi tega sem kupil arcade saj pr Microsoftu cenijo ta disk kot bi bil zlat.
 

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
Kupil sem konec prejšnega tedna xbox 360 elite s forzo3 za 250eur, ce koga zanima. Men se zdi ugodno. Dajte me dodat na live gamertag je kreso90.
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Citat:
Uporabnik Tony_Soprano pravi:
Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
Citat:
Uporabnik Tony_Soprano pravi:
Ga sploh lahko? Mislim, da ne.... Ban se pa da tudi preklicat zdaj... Na en posebni način, niti ne preveč težko
wink-1.gif

Na kak način tako da oguljufaš prodajalce. Al pa kak bolj izi način.

Žal se mi zdi da to kar praviš eno velko nabijanje, ker pregledal partis pa nič najdu sicer je ni zadeve, ki bi ti odklenila HDD zaenkrat ko je ban je ban forever in disk je dejansko na plati MB zaklenjen.
Na partisu je bilo zanč en torrent o tem... mal poglej če imaš acc.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
eno vprašanje glede igranja preko neta:

je možno, da mobilni internet nudi dovolj "moči" za igranje preko neta? te, online multiplayer zadeve.
grin1.gif


no, pa še dovprašanje - a je možno, da se mobilni internet inštalira na Xbox? USB port ma, samo verjetno ne podpira?
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
če bi imel dober link in dobro hitrost, zakaj pa ne Upload bi moral meti vsaj 1 MBIT in DL 5MBIT pa bi šlo boljši ko maš ping bolje je gre pa tudi preko mobilnega. Jst naprimer mam MOBITEL UMTS USB adapter obešen na USB od ASUS WL 500GP z modanim OLEGOM FW pa dela ko raketa medtem ko špilam rečmo moja še brska po netu, pa ni problemov z LAGOM.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.687
552
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
jest sem prejsnji teden kupil Elita z dodatnim kotrolerjem in 4mi igercami za 274€

mi je malo zal, ker so vceraj dobli Elita 250GB limited editon CoD modern warfare in dva kontrolerja za 299€
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik kreso pravi:
Kupil sem konec prejšnega tedna xbox 360 elite s forzo3 za 250eur, ce koga zanima. Men se zdi ugodno. Dajte me dodat na live gamertag je kreso90.

Kje si to dobil?

Še vprašanje, kako kaj dela xbox na "neLCD" televiziji?

Slišal sem tudi, da nekatere novejše xboxe še ne znajo odklenit?
 

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
Citat:
Kje si to dobil?
BTC muller

Citat:
Še vprašanje, kako kaj dela xbox na "neLCD" televiziji?
Men na crt 100hz sicer dela samo na pal50, pal 60 pa slika skace pa nevem razloga, kar pomeni da večina igre nebo delala ker so na pal60. Če kdo ve kakšno rešitev za ta problem kr na dan z njo. Če bo pa tebi delalo pa super. Slika sicer ni tok ostra se pa useno, da igrati.

Citat:
Slišal sem tudi, da nekatere novejše xboxe še ne znajo odklenit?
Slisal sem, da se jih že da odklenit tko da to nebi biv problem.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
da se igrat tudi na starejših crt ekranih, vendar ne pričakuj čudeža. Jaz sem 1x to probal, in potem videl, da ne cenim 50° LCDja dovolj :D
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
KSZ

Kaj se splača vzeti rabljenega XBOX360 ELITE (star 4 mesece) z 2 kontrolerjema in flashanega? Kakšna bi bila realna cena tega?
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Jaz imam elite in igre, ki jih najbolj igram se mi nalagajo iz diska. Je prijetno, da ne čakaš vedno, ko zamenjaš level.

Imam pa vse igre orginal (Kupljene v UK, so ceneje, kot pri nas). Ker mi je online celo bolj pomemben, kot single player. Zato ni šans, da ga grem shekat. Edino, če bi imel dva
grin1.gif
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Mene pa zanima, če mam jst flashan xbox in mam na njemu inštalirane piratske špile, potem pa kupim original špil (Modern Warfare 2)
in špilam MP ali me lahko useeno ban-jo oz. ali lahko ugotovijo da imam flasano konzolo
sprasujem se.gif
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Takoj boš banan ne glede nato kaj boš igral - kolega je bil bannan in ni odigral enega špila na live-u.