iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
branding smo odstranili, ker so z njim bile samo težave, vse kar je bilo včasih v branding je sedaj integrirano v data.zip.

Zadnji program je israel 9.6.29.383117 od 3 aprila
wink-1.gif
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Se opravičujem za mojo lenobo ker se mi ne da gledat za nazaj. Jaz imam verzijo 9.9.22.317625 jul.25 2013. Ali zamujam kaj bistvenega?
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Sem imel do pred kratkim verzijo jul 25 2013, sedaj pa sem naložil zadnjo april 3 2014.
Je potrebno še kaj spremenit sys.txt datoteki, ki sem jo prekopiral iz stare verzije, namreč navigacija ne kaže čez cel ekran, zgornja vrstica, kjer kaže uro in baterijo ter moč signala mobilnega omrežja je prisotna ves čas, pri prejšnji verziji ni bila vidna.
Za fullscreen imam nastavljeno 1, imam pa note 2 telefon.

In še nekaj ali te funkcije več ni pri tej verziji ali nimam kaj pravilno nastvljeno, namreč ko poiščem cilj, mi ponudi tudi druge možne poti, ki jih naknadno ne morem več spremeniti, ko že enkrat navigira, pri prejšnji verziji je to šlo. Sem kliknil na možnosti poti, nato VEČ in se je pojavila možnost še ostalih možnih poti, pri zadnji verziji tega ne najdem, se pokaže samo potovalni načrt,nastavitev poti,simuliraj pot, shrani pot.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zakaj si pa dajal not staro sys?
Mapo iGO daš na napravo, naložiš apk in ti mora samodejno vse špilat, potem po potrebi samo spremeniš kak zapis v sys.

Pojdi pod nastavitve telefona in pod aplikacije in daj vsiljeno zapiranje iGO in nato ponovno zaženi iGO in preveri, če ti bo sedaj delalo čez cel ekran.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Ok thanks, nisem vedu da sam ustvari novo sys datoteko, bom poskusu, namreč tudi tunela mi danes ni kazal, pa čeprav imam obkljukanega pogled v tunelu.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
@popotnik se ti zahvaljujem tudi drugi program dela tako kot mora zaenkrat ni problemov tud sys vidim. Zgleda pol da je odvisno od apk ali ti pokaže sys al ne.
Hvala
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Pri meni total commander ne vidi pa imam vklopljeno da naj prikaže skrite datoteke. Še komaj sem pokopčal ga ker mi ni vidu naprave k sem priklopu na usb dočim mi je windows raziskovalec prec pokazal. Janch ali ti pusti naprimer če spreminjaš preko totala sys datoteko men ne pusti jo shraniti tja
Oprosti je pa to že off topic
 
Nazadnje urejeno:

zisk1

Zelenc'
27. mar 2014
3
0
1
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če bi kdo rad imel na kitkat 4.4.2 na S4 ali S5 na zunanji SD je potrebno naredit sledeče:

- mapa iGO mora biti na notranjem pomnilniku
- v sys pod [folders] mora biti ta zapis:

[folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"

Na zunanji SD kartici, če ni, se naredi mapa addons in v njej content ( addons/content/ )

- v mapo addons/content/ se dajo mape: poi, map, dem, buildings ( vse ostalo kot je voice, car ...... mora bit OBVEZNO na notranjem pomnilniku v mapi iGO/content/ )

Sedaj je osnovni program naložen na notranjem pomnilniku, karte, poi, building, dem pa vam bo prepoznalo iz zunanje SD
wink-1.gif

Če se boste držali navodil, vam bo delovalo tole brez problema na SGS4-ki.
Paziti pa je potrebno, da IGO univerzalni ostane takšen kot je, ker drugače se vam ne bo pravilno naložil, vsaj meni se ni.
Tisto kar pa imate na external SD-ji, pa lahko ostane custom.

Hvala popotnik-u
aplauz.gif

in Lp

Lp
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če bi kdo rad imel na kitkat 4.4.2 na S4 ali S5 na zunanji SD je potrebno naredit sledeče:

- mapa iGO mora biti na notranjem pomnilniku
- v sys pod [folders] mora biti ta zapis:

[folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"

Na zunanji SD kartici, če ni, se naredi mapa addons in v njej content ( addons/content/ )

- v mapo addons/content/ se dajo mape: poi, map, dem, buildings ( vse ostalo kot je voice, car ...... mora bit OBVEZNO na notranjem pomnilniku v mapi iGO/content/ )

Sedaj je osnovni program naložen na notranjem pomnilniku, karte, poi, building, dem pa vam bo prepoznalo iz zunanje SD
wink-1.gif

Jaz pa imam samsung grand 2, z androidom 4.2 in mi tole ne deluje (nuja je sd kartica, ker ima telefon premali pomnilnik)
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Aja sori...4.3 imam...

Torej mi bo vse delovalo če si kar vse na SD skopiram in inštaliram?

Zdaj mi deluje samo s SLO zemljevidi, evropo, ki sem jo dal na SD pa ne kaže...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če imaš 4.3 potem ti bo vse delovalo iz SD.
Samo prvo vse odinštaliraj, če si sedaj nameščal iz notranjega pomnilnika in nato daj mapo iGO na zunanjo SD in inštaliraj apk iz nje.

Zgornji postopek pa ti po vsej verjetnost ni deloval, ker ima tvoj telefon drugačno pot oziroma ime za SD kartico.

Pot do SD kartice najlažje preveriš s kakim file manager programom iz google play ( astro file manager ) in če boš imel željo program imeti na notranjem pomnilniku karte pa na zunanjem samo vpišeš v tej vrstici ime oziroma pot do SD, ki ti jo bo prikazal file manager program za tvojo napravo:

[folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path= "/storage/extSdCard/addons"

Tukaj je primer, če bi rad, da je program na notranjem pomnilniku in da ti karte bere iz zunanje SD ( to je za LG P990 )

[folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/external_sd/addons"

Potrebno je pa na internem pomnilniku v mapi iGO OBVEZNO pustiti mapo content ( seveda v njo ne daš kart in poi ).
Na zunanji SD v mapi addons/content/ narediš mape map, building, poi, dem in v njih daš datoteke, ki so namenjene za te mape in ti nato te vidi iz zunanje SD.
 
22. jul 2007
1.391
43
48

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če bi kdo rad imel na kitkat 4.4.2 na S4 ali S5 na zunanji SD je potrebno naredit sledeče:

- mapa iGO mora biti na notranjem pomnilniku
- v sys pod [folders] mora biti ta zapis:

[folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"

Na zunanji SD kartici, če ni, se naredi mapa addons in v njej content ( addons/content/ )

- v mapo addons/content/ se dajo mape: poi, map, dem, buildings ( vse ostalo kot je voice, car ...... mora bit OBVEZNO na notranjem pomnilniku v mapi iGO/content/ )

Sedaj je osnovni program naložen na notranjem pomnilniku, karte, poi, building, dem pa vam bo prepoznalo iz zunanje SD
wink-1.gif
Nekaj me zanima, čeprav sem naredil vse tako kot piše tule, mi pri zagonu iGo-ta javi: "Napaka pri inic.zemlevida.... ne najdem nobenega zemljevida!"
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Imaš S4 ali kateri drugi telefon?

Mapa content mora biti v mapi iGO in tudi v mapi addons.

Torej iz mape iGO kopiraš mapo content in jo daš v mapo addons na zunanji SD.
Sedaj v addons/content/ izbrišeš vse mape razen map, poi, buildings, dem
Sedaj napolniš te mape, ki so ti ostale v addons/content/ in ti mora vse normalno delat.
 
22. jul 2007
1.391
43
48
S4. to sem vse naredil,zanima me ali v sys datoteki samo spremeniš ta zapis

;has_secondary_root=1
;android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/addons"

v tega

has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons"

ali morata biti oba... , ker če tudi pustim slednjega in ter zgornjega odstranim in vsebino mape content pustim na notranjem pomnilniku iGO normalno deluje... če pa map, poi, buildings,dem odstranim pa v nobenem primeru neoče delati