iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Aja, to te muči. V pametnem upravitelju pritisni na Baterijo in potem na Podrobnosti, pa si že tam...
wink-1.gif
 

janix

Pripravnik
23. sep 2007
36
0
6
Ok sem tudi jaz izklopil pametnega upravitelja ampak meni se sedaj ne dela?! A je potrebna nova namestitev?
Hvala
 

Markop1360

Zelenc'
2. mar 2017
3
0
1
Zdravo

Že kar nekaj časa uporabljam primo verzijo na telefonu in se mi včasih zgodi da za določene naslove ne morem vnesti hišne številke - samo prečno cesto lahko. Sedaj bom navigacijo potreboval v službene namene na dnevni ravni in bi rad to odpravil. Je že kdo imel isti problem in zadevo popravil ali bi bilo smiselno zamenjati navigacijo. Isto se mi je dogajalo tudi na prejšnjih verzijah, ne samo na najnovejši.
 

Markop1360

Zelenc'
2. mar 2017
3
0
1
Imam ja poleg fda, ftr,...
Sem si dal Q4 mape bo mogoče bolje.

Rabim pa samo za Slovenijo, ostalo mi ni tako pomembno.
 

mojcd

Zelenc'
5. jul 2010
15
0
1
Meni Samsung še kar briše in briše igo mapo ..............to ne moreš verjeti. Kaj ste točno nastavili? Imam Android 7.0 na S7. in vse kar imam v nastavitvah je:
- Vzdrževanje naprave - baterija - napredne nastavitve je monitor ener. apl, hitro polnjenje s kablom in odstotek v vrstici stanja....

nikjer nimam po posamezni aplikaciji???? A je kje kaka možnost da se to totalno izključi???

Nima pa veze z baterijo, iGO mapo smatra kot odvečen prostor - shrambo za temp, junk itd
Hvala za pomoč
 
Nazadnje urejeno:

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
meni pa v sigicu ne rata nikol hišne številke nastavit, ...bi bil kdo tolk prijazen in mi na hitro pojasnil kako to vnest? Recimo v IGO tu imaš mesto/ulica/št, v sigicu pa samo mesto/ulica in konec,....mi je poa sygic boljši drugače.
hvala
 
Nazadnje urejeno:

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Zdravo
Mi lahko kdo pomaga kje bi našel zemljevide za Maroko?

Hvala

lp
Aleš
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Citat:
Uporabnik mojcd pravi:
Meni Samsung še kar briše in briše igo mapo ..............to ne moreš verjeti. Kaj ste točno nastavili? Imam Android 7.0 na S7. in vse kar imam v nastavitvah je:
- Vzdrževanje naprave - baterija - napredne nastavitve je monitor ener. apl, hitro polnjenje s kablom in odstotek v vrstici stanja....

nikjer nimam po posamezni aplikaciji???? A je kje kaka možnost da se to totalno izključi???

Nima pa veze z baterijo, iGO mapo smatra kot odvečen prostor - shrambo za temp, junk itd
Hvala za pomoč

Pri meni na Samsung Galaxy S4 gre celoten postopek takole:
1.) Klik na "Pametni upravitelj":


2.) Klik na "Baterija":


3.) Klik na "PODROBNOS..."


4.) Klik na "iGO Navigation" in nastavitev na "Onemogočeno za"


Na mojem telefonu je rešilo težavo. Seveda pa lahko sranje dela še kaka druga optimizacijska aplikacija.
 

mojcd

Zelenc'
5. jul 2010
15
0
1
S7 nima pametnega upravitwlja (smart manager) ker je to sedaj del osa - pod nastavitve...in ni.a kakih dodatnih nastavitev
Ni in ni bilo resitve. Sele premik vsebine na SD je resil zadevo (addon direktorij na sd)

S tem ocitno smatra da je kartica lahko 'bolj zasedena'

Thanks
 

ip5504

Zelenc'
14. mar 2017
1
0
1
Strokovnjake prosim za pomoč in sicer na Galaxy Tab 2 7.0 sem naložil IGo Primo 9.6.29.483387 - 31.Jan.2015. Aplikacija na internem pomnilniku, mape na SD kartici. Vse to deluje BP z izjemo ko obrnem tablico v ležeči položaj, pa ne spremeni resolucije in jo po višini reže, po širine pa polovica ekrana. Če jo zaženem ležeče mi javi napako, da resolucija 1024x504 ni podprta. Po specifikacijah bi naj bila resolucija 600x1024. Vse mogoče sem že poskušal s sys.txt datoteko pa nič. Mi lahko prosim kdo pomaga?

Hvala!
 

JustOne

Pripravnik
20. avg 2007
435
24
18
Gorenjska
Če imaš soft gumbe je lahko to problem, ker se ob rotiranju zaslona spremeni "aktivna" resolucija.

Naloži si npr. tole ScreenSize

in obrni tablico, dobil boš obe resoluciji, ki ju nato vpiši v sys.txt. Očitno ti v sys manjka, oziroma je narobe vpisana resolucija tablice.
 

vide

Pripravnik
10. avg 2008
239
10
18
Cerkno
Pozdravljeni
Imam tablico 7.0 HUAWEI MediaPad T1 na katero sem uspešno namestil zadnji IGO NEXTEN z pašnika .
Program normalno zalaufa ,povečal sem ikone , karte mi bere iz SD kartice .
Problem pa je da mi ne najde satelitov .
Na vrhu zaslona piše samo ISKANJE SIGNALA GPS .
Gps sprejemnik v tablici deluje saj mi GOOGLE maps normalno pokaže lokacijo .
Ali je kdo že imel tako težavo , oziroma kaj je možen vzrok ,da se IGO ne poveže z GPS sprejemnikom .

HVALA za pomoč .

Vide
 

kva123

Pripravnik
24. dec 2010
198
0
16
Zaženi IGO in pojdi z njim iz stanovanja na prosto in počakaj, da se poveže. Včasih rabi kar nekaj časa, da se prvič poveže. Lahko pa v Uporabnih informacijah GPS informacije vidiš koliko satelitov zazna. Seveda moraš na tablici vključiti GPS. Meni na samsung telefonu občasno ne zazna gps sprejemnika in moram ponovno zagnati telefon potem ko sem vklopil gps sprejemnik.
 
Nazadnje urejeno:

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:
Uporabnik mojcd pravi:
Meni Samsung še kar briše in briše igo mapo ..............to ne moreš verjeti. Kaj ste točno nastavili? Imam Android 7.0 na S7. in vse kar imam v nastavitvah je:
- Vzdrževanje naprave - baterija - napredne nastavitve je monitor ener. apl, hitro polnjenje s kablom in odstotek v vrstici stanja....

nikjer nimam po posamezni aplikaciji???? A je kje kaka možnost da se to totalno izključi???

Nima pa veze z baterijo, iGO mapo smatra kot odvečen prostor - shrambo za temp, junk itd
Hvala za pomoč

Jaz imam Samsung Galaxy S6. A bo tudi meni samo izbrisalo IGO?