Firmware za iGO 683B naprave (Tuš) in Nomad

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63

Ja, lepo da ste se skup spravli in s tem obudili množico zaprašenih nedelujočih naprav.
cheer.gif

Vsaka čast, še naprej tako.
aplauz.gif


nahrung002.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Dans iskal obično SD 4Gb kartico po comshopih etc......baje to ne obstaja.....vse kar je 4Gb++ = že High Capacity
sprasujem se.gif


Edin v comshopu je en freak reku da je nekoč obstajalo.....da naj na netu probam iskat kako staro zalogo
sprasujem se.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Skoraj 3000 ogledov te teme,komentarji pa samo od nas,ki smo sodelovali pri projektu.
Lepo bi bilo,če bi še kdo drug napisal,če mu zadeva deluje tako kot mora in če ste vsi z temi FW uspeli zbudit svoje naprave.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Meni zaenkrat ta naprava deluje tako kot mora
smile-1.gif
. Glih kakšen poseben expert pri tem pa tudi nism,tako da nimam kaj komentirat v tej smeri. Edino pri tem programu me moti to,da ko te kao pripelje do cilja pusti dobesedno na cesti. Ne da bi ko prideš do določene hiše (hišne številke) bi rekla na koncu še recimo zavijte levo (ali desno) in prispeli ste na cilj. Kakor se mi zdi, da sem imel enkrat na testiranju garmina je vodič rekel nekaj takega.
Drugače pa vse pohvale vam ki se malo bolj ukvarjate s tem in pomagate nam v kakih težavah.
Se pa moram malo popraviti v smeri ko sem rekel da nism glih kaki expert. Sem že kar nekaj članom tukaj pomagal glede klasiče instalacije softwera in pa map in to preko ZS,tako da nism glih samo firbc tu
grims-1.gif

Lp
 
Nazadnje urejeno:

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
To so samo firbci
smile-1.gif

Ja Janch, tudi firbci moramo obstajati.
Žal jaz nimam te naprave (imam Garmina), me pa tematika zanima iz preprostega razloga, če se kdaj soočim s tem. Do sedaj kdaj pa kdaj dobilm kakega Garmina od kolegov za posodobiti.
Kot vidiš, je v tej kvoti obiskov na tej temi tudi kar nekaj mojih.
Pa brez zamere, če sem prekoračil število obiskov.

LP
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Skoraj 3000 ogledov te teme,komentarji pa samo od nas,ki smo sodelovali pri projektu.
Lepo bi bilo,če bi še kdo drug napisal,če mu zadeva deluje tako kot mora in če ste vsi z temi FW uspeli zbudit svoje naprave.

Ne smeš pozabit, da je forum odprt in ga berejo tudi neregistrirani. Dejanska cifra, če bi se štelo samo registrirane uporabnike, bi bila še bistveno manjša.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ne gre se za to,kdo samo gleda in kolikokrat ampak dejansko nas zanima,če je vsem uspelo ali je potrebno še kaj prilagodit.
Če ima kdo poškodovan zagonski sektor rabi datoteke,ki iz varnostnih razlogov v teh paketih niso priložene.

Saj tudi sam večkrat pogledam v to temo in je mojih pogledov sigurno čez 30
wink-1.gif


@Frenckie

Na forumu ni nikakršne kvote kolikokrat se kaka tema pogleda saj je forum odprt,ampak tudi mene matra firbec če je vsem uspelo,da vidimo da ni bil naš trud zaman.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Ne gre se za to,kdo samo gleda in kolikokrat ampak dejansko nas zanima,če je vsem uspelo ali je potrebno še kaj prilagodit.
.

pozdrav.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kaj je problem? Samo uredit je potrebno gpsshell.ini datoteko ki jo počiš na SD poleg mape z navigacijo. V datoteki gpsshell.ini so vpisane poti do .exe. Pošlji ZS če želiš detaljne informacije..
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Nek gpsshell že mam gor.......me poči v winCE ...kjer potem zaženem primo.exe.....potem pride not in zmrzne pri izbiri jezika......da moram resetirat na koncu...

Primo je pa v 1.1
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Naredil vse po navodilih....spremenil GPSShell.ini in jo pustil zunaj mape Primo ( probal tudi z to datoteko v mapi) in se tipka Navigation ne odziva......oz se pobeli napis......pač da se ve da si jo pritisnil....vendar se 0 ne zgodi
frown-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Našu kje je fora!!!! Pomagal "reverse engineering"

Pogledal kako ma rešeno iGo8 na stari kartici.......mel iGo8 mapo notri vse kot pri Primo programu

na rootu ( osnova od kartice izven iGo8 mape) pa samo shell.ini notri pa zapis: \sdmmc\iGO8\iGO8.exe

Vse kar sem naredil sem zbrisal GPSshell.ini........dodal shell.ini iz iGo8 kartice in preimenoval zapis v: \sdmmc\Primo\Primo.exe


And he is alive.........HE IS ALIVEEEEE
cheer.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
A radarje se nalaga v \sdmmc\primo\poi
sprasujem se.gif


Al je potreben poseben program ko pri garminu? Kje določaš razdaljo kdaj te začne opozarjat?