GPS Mag GP1020

tjukic31

Pripravnik
18. mar 2009
41
0
6
Dobil sem starejšo napravo za navigacijo MAG GP1020. OPERACIJSKI SISTEM Windows CE Core 5.0 Program MAG Navigation 2007. Licence MAG Navigation Western Europe in Eastern Europe.Poskusil sem naložiti GarminMobileXT for WindowsCE 5.0 vendar po zagonu programa dobim komentar, da naj vstavim spominsko kartico oz, da jo ne zazna. Računalnik mi lepo zazna spominsko kartici in napravo.
Lepo prosim za pomoč,
Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Itak, ne gre to tako kot si si ti zamislil. Potrebno je najprej pravilno urediti in preimenovati mape ter zagonski .exe, tako kot to "zahteva" originalni shell naprave.Sicer pa ne zgubljaj časa z nalaganjem Garmina na WindowsCE platformo, ker je neuporaben, saj ga nikoli niso optimizirali do mere uporabnosti. Za to napravo je optimalna izbira iGO8.
izhodišče:

1. Preveri ali je originalna navigacija na SD ali internem spominu naprave
2. Prilepi print screen vsebine SD in vsebine originalne navigacije (upam, da si naredil backup, preden si šel nalagat Garmina)
 

tjukic31

Pripravnik
18. mar 2009
41
0
6
Zemljevidi so na kartici, če sem prav razumel sta bili dve, jaz imam vzhodno europo. Backup sem naredil, naprava deluje, ker itak nisem
nikamor prišel kot do poskusa zagona GarminMobileXT.

gps-mag-gp1020-sd-kartic.jpg

gps-mag-gp1020-naprava-1.jpg

gps-mag-gp1020-naprava-2.jpg


Hvala


 
Nazadnje urejeno:

tjukic31

Pripravnik
18. mar 2009
41
0
6
Lahko dostopam do pomnilnika naprave, naknadno sem prilepil slike.

Lep pozdrav.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ok, beri pozorno:

1. Naredi backup cele mape iGO, ki je na napravi
2. Briši celo mapo iGO iz naprave
3. kopiraj novo mapo iGO, ki ti jo bom poslal na ZS
4. na prazno SD kartico skopiraj celo mapo CONTENT, ki je v novi mapi iGO
5. Sys ti bom uredil jaz, tako, da ti bo software deloval iz naprave, karte pa bo bral iz SD

bajduvej še prilepi vsebino sys datoteke in preveri koliko prostora ti ostane na flešu, ko pobrišeš celo mapo iGO.
 
Nazadnje urejeno:

tjukic31

Pripravnik
18. mar 2009
41
0
6
Žal se je zataknilo, pomnilnik naprave je le 64 MB in mi zmanjkuje prostora.

Lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Novi iGO8, ki sem ti ga poslal na ZS ima 62 mb...:? Sicer, lahko ti ga seveda še dodatno zmanjšam, da pobrišem nepotrebne resolucije. Napiši če ne bo šlo..
 

tjukic31

Pripravnik
18. mar 2009
41
0
6
Lepo prosim, Na napravi je le 64MB pomnilnika. Koliko prostora zasede
Windows CE 5.0 pa ne vidim oz. mi ne pokaže.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Janch, a misliš da s kartice pa ga ne bo zagnalo?
Poizkusi dat isto strukturo na kartico, na flashu pa pobriši, mogoče pa ga od tam direkt zažene.
 

dzipo

Pripravnik
3. sep 2007
48
0
6
Najlažja rešitev je da naloziš komplet igo na kartico in na root kartice naloziš file explorer.exe. Ko prižgeš maga se žažene explorer in nato zaženeš igo . jaz rešjem na ta način.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Če še rabiš iGO setup za to napravo, javi. Sem ravno nekomu pomagal preko ZS, da je spravil zadevo na točno to napravo. Sem odstranil nepotrebne resolucije, tako da je zadeva zdaj težka borih 18 MB in gre lepo na napravo.
 

tjukic31

Pripravnik
18. mar 2009
41
0
6
Deluje. Hvala za vso pomoč in potrpežljivost z neukimi lastniki navigacijskih naprav.
Prosil bi še za povezavo na kateri bi dobil vozila. Avtomobil, kolo... za zamenjavo puščice.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne bo ravno šlo, saj za to potrebuješ skin, ki pa ima nekaj čez 20 megabajtov z avtomobilčki vred kar pa je za tvoj setup in razporožljiv prostor na napravi nemogoče..