iGO NAVIGACIJA - Wiki by Janch

miha33

Zelenc'
4. feb 2011
7
0
1
Super prispevek!
Menim, da je veliko uporabnikom v pomoč.
Hvala!
zmaga.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.653
1.576
113
bi kdo vedel zakaj se mi ne prikažejo poi točke? ustvaril sem mapo content/userdata/poi, noter kml in kmz, ampak na karti ne vidim nič
uf-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.653
1.576
113
settings, poi, my poi? nastavim bilo kaj, pa jih ni. tudi če dam iskat kako točko, je ni. kot da datoteke sploh ne prepozna.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.653
1.576
113
za android. kot rečeno imam eno kml in eno kmz datoteko v zgoraj omenjeni mapi. datotek pa kot da ni
stupid-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.315
643
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Hja, to je pa najboj oskubljena verzija iGO navigacije in dejansko tudi jaz nisem prepričan, če se da nalagat dodatne poi..ne morem niti stestirat, ker pač nimam androida. Sicer pa me zanima, kakšne dodatne poi rabiš, od katerih si odvisen na svoji poti, saj so dejansko vse komercialne poi točke (razen radarjev) itak že v originalnih POI fajlih...?
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Probaj dat v osnovno mapo kjer je igo.exe mapo POI in tja not kml datoteko.

Vsekakor kmz pobriši ni za iGo!
 
Nazadnje urejeno:

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Nekje na forumu sem zasledil pomen,razlago vrstic SYS a zadeve ne najdem.Bilo bi dobrodošlo,če bi ti Janch to prilepil na prvo stran te teme.Seveda,če imaš kaj podobnega v arhivu.
Pri mojem wayteq s programom primo in GJ skinom namreč ne more v 3d načinu zumirat bolj v +
Tudi prikaz velikosti avta se mi zdi nekoliko premajhna.
Prosim za nasvet.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.315
643
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Uh, pomena sys sem se namenoma izognil, saj bi lahko glede tega napisal knjigo, namreč v sys je možnih več kot 1000 različni vnosov, od tega jih je za normalno delovanje 99% nepotrebnih. Veliko jih tudi sam ne razumem, niti nimam časa testirat. Dejstvo je, da vsak vnos v sys pomeni, da iGO program "silimo" v drugačno, ne-privzeto delovanje. Včasih nam to prinese pozitiven učinek, včasih negativen. Učinek je odvisen seveda od same naprave, katerih pa kot vemo je na trgu malo morje in se lahko ob enakih vrednostih zelo različno obnašajo.

Glede velikosti kurzorja, daj tole v sys:

 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Mene pa zanimajo te datoteke za 3d stavbe. Ali lahko imaš datoteko starejšega izvora zraven novejše mape? In če lahko mešaš datoteke med providerji?
Najnovejši buildings sem našel pri Navteq 2011.Q2, in je ta verjetno tudi taboljši za Slovenijo skupaj s TopMap?

LP