Kamera za nadzor mladička v stanovanju

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Pozdravljeni,
v stanovanju pričakujemo mladička in bi želel imeti možnost iz službe, na telefonu, pogledati kaj dela doma kuža mladiček.
Mi lahko kdo razloži kaj rabim in kako to deluje.
Če razumem prav rabim eno IP kamero al kakšno že? Nato jo priklopim na wifi. Računalnika doma verjetno ne rabim prižganega. Nato si inštaliram kaj pa vem kakšno aplikacijo na telefon, se prijavim in tako gledam preko kamere kaj se mi doma dogaja...?
A vse to drži? Kakšno kamero svetujete, ali rabim še kaj? Bil bi pripravljen dat do 100€, sicer vidim, da cene začnejo pri 50€, ne vem pa razlike....
Hvala za informacije. Lp.
pozdrav.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Jaz imam tri sricam camere in delujejo odlično. Eno imam že par let, eno sem pa ravno prejsni teden dobil ko je bila akcija 11 eur.

Gre pa za ta model z linka spodaj. Za tvoje potrebe idealno. Imam tudi xiaomi yi ampak jo malo heca kitajski software. Sploh s časom so težave če hočes gledati posnetke za nazaj. Je pa res da sem si malo sam kriv ker imam kitajsko verzijo in ne mednarodno.


https://m.aliexpress.com/item/32748611203.html?spm=a2g0n.search-amp.list.32748611203
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Nimam izkušenj s tem modelom, pomoje da je ok.
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Zivjo

mi smo imeli enako težavo, prevsem na začetku , vzel sem wifi kamero ki ima možnost tilt/angle, in se je obnesla super.
Sedaj je nimamo več prižgane ker se je že vse naucil, na začetku te pa malce skrbi.

Sploh fino je če si ravno gledal in je začel glodat kej kar ni smel, si vklopil zvok in ga "nadrl" pa je ponavadi nehal
smile-1.gif



Pa fino je da lahko na več accountih gledaš.
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Zivjo

mi smo imeli enako težavo, prevsem na začetku , vzel sem wifi kamero ki ima možnost tilt/angle, in se je obnesla super.
Sedaj je nimamo več prižgane ker se je že vse naucil, na začetku te pa malce skrbi.

Sploh fino je če si ravno gledal in je začel glodat kej kar ni smel, si vklopil zvok in ga "nadrl" pa je ponavadi nehal
smile-1.gif



Pa fino je da lahko na več accountih gledaš.

a z accounti misliš da z večimi telefoni gledaš? Kako pa to potem hkrati obračaš kamero? hehe, verjetno ko je en vklopljen, drugi čaka...
Aha, pa zvok je zgleda tudi uporaben.....
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Odvisno katero bos vzel, pri moji sva lahko ob spreminjala nagib, nikol ni blo tezav.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Mas pa še eno finto ki je tudi zanimiva, nekam postaviš laptopa s kamero in naredis private youtube stream, potem pa vsak z linkom ki mu ga posljes, lahko gleda
smile-1.gif
 

gufy

Pripravnik
11. apr 2009
616
17
18
Kupi kletko za psa! Investicija za celo življenje. Pes dobi svoj brlog, ti pa večni mir in brezskrbnost. Če rabiš dodatne informacije piši na ZS.

Kaj boš naredil, če boš po kameri videl, da ti žveči polnilce? Ja, to počnejo mladiči. Al pa da je načel kavč? Ga boš čez kamero lopnil da neha?