Hofer IP kamera

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik asko pravi:
Kakšen dvakratnik ali trikratnik za zunanjo IP kamero.. zunanja ip kamera

Pol mi pa to kamero obrni s telefonom levo, desno, gor, dol, ko te nebo doma...
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Denis pravi:
V vsakem primeru so hoferjevo kamero kitajci spravili skupaj, vprašanje je le, ali je bila narejena v četrtek po malci ali v petek ob pol dveh
smile-1.gif

niso kitajci taka gospoda, da prenehajo ob pol dveh. to ni slovenija in ju
 

Mirage

Pripravnik
30. nov 2007
223
10
18
Jaz sem jo nabavil danes. Prvi vtis za tale denar super nakup.
Vogel v čem pa je težava? Verjetno boš moral forwardat port na lokalni ip od kamere.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Hm, ko odprem ta njihov program, mi najde kamero. Ko kliknem na "spletni brskalnik" pa ni ne odpre nobene strani. Verjetno je treba forward port, samo ne vem kako to narediti na siolovem modemu (najdem samo port triggering).. kakšna pomoč?
 

hipnotik

Pripravnik
22. mar 2009
567
0
16
Jaz sem tudi hotel kupit to kamero pa so bile ob devetih zjutraj že vse razprodane.
cry12bpy.gif


Mogoče kdo ve če jih imajo še kje v okolici Ljubljane.
 

Mirage

Pripravnik
30. nov 2007
223
10
18
Predvidevam, da sta tvoj pc in kamera v istem omrežju? Za začetek se probaj povezat na kamero tako, da v browser vneseš lokalni ip kamere, ponavadi je 192.168.1.nekaj..
Kamero si skonfiguriral preko kabla?
Na siolovem routerju se forwardanje nastavi pod rubriko:
Configuration>security>port forwarding
Stisneš na add.
Name user defined: npr. IpKamera
Pod Forward to internal host IP Adress vpišeš lokalni IP kamere.
Protokol lahko daš kar All
Port pa v vsa 4 polja napišeš enak kot si ga nastavil na kameri (mislim, da je privzeto 80). Klikneš Apply.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
port je očitno odprt (sem ga spremenil v 88). Tudi v modemu je odprt (potrdili tudi na help desku). Vendar še vedno ne odpre strani, če vtipkam ip kamere (192.168.... ter vrata). mi pokaže samo da se ne more povezati

Konfihuracija je šla tako kot po navodilih, vendar samo do sem. ko sem hotel vstopiti v spletni brskalnik, mi ne pokaže strani
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Update:
Odprl porte, vnesel IP naslov v modem... Ampak še vedno, ko vnesem lokalen ip naslov kamere v brskalnik, mi noče odpreti strani ok kamere. Sedaj pa res ne vem več kje je težava...
 

Mirage

Pripravnik
30. nov 2007
223
10
18
Meni na Asus wl500g routerju deluje normalno.
Mogoče je neumno vprašanje, ampak si resetiral (izklop iz elektrike in priklop nazaj) kamero po tem, ko si spreminjal nastavitve. Pri meni je bila v tem težava.
smile-1.gif

Aja pa, če namesto zunanjega ipja vpisuješ kar dns domeno kamere, ne vpisuj porta zraven, ker potem ne dela. Očitno kamera na domeno javi tudi na katerem portu deluje. Če pa vpisuješ zunanju ip pa ne pozabi na port (http://zunanjiip:port).
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
poizkusil že z resetom tako kamere kot prenosnika. Tudi na help desku (siolovem) jim ni čisto jasno, ker se v modemu vidi da deluje kot strežnik, samo do nje dostopat pa ne morem...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik hipnotik pravi:
Jaz sem tudi hotel kupit to kamero pa so bile ob devetih zjutraj že vse razprodane.
cry12bpy.gif


Mogoče kdo ve če jih imajo še kje v okolici Ljubljane.

Poklici Hoferjevo centralo in ti bodo povedali, kje jih se imajo, ce jih imajo sploh se kje >> 01 8346 600
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
uspelo. pomagal reset siolovega modema. mi pa sedaj ne uspe povezati jo na wifi ( v nastavitvah najde omrezjr, vpisem pass) ko pa jo izklopim iz kabla pa ne deluje vec ...
 

bjani

Pripravnik
25. jan 2010
322
0
16
Citat:
Uporabnik vogel pravi:
Hm, ko odprem ta njihov program, mi najde kamero. Ko kliknem na "spletni brskalnik" pa ni ne odpre nobene strani. Verjetno je treba forward port, samo ne vem kako to narediti na siolovem modemu (najdem samo port triggering).. kakšna pomoč?

a lahko, prosim, še meni malo pomoči
frown-1.gif